Bellator 256: Bader vs. Machida 2 / EFM Challenge Show - 9 Kwietnia 2021

Ale nie o to mi chodziło :lol: nie zatrybiłeś :tiphatb:
O Brazola? O nim też myślałem, bo nie kupuję Polaków w ACA (a zwłaszcza rodzeństw i rodziny, jak pisałem wyżej przy Ansaroff) jedynie przyznam, że mocnego kopa do postawienia na niego w dublu ze Skibą właśnie, było to co wrzuciłeś z ważenia, jak go zobaczyłem :o o: to od razu pędziłem do Fortuny (online oczywiście).
 
Loska teraz wielka kozaczka - nie czułam jej ciosów, dużo pracowałam w klinczu i w ogóle, no szkoda, że "nie było ju-jitsu":waldeklaugh:, myślałam, że wygrałam, najchętniej bym zaraz jeszcze trening zrobiła...
 
Różański chyba wszystkim wszedł... ? jedynie twardy łeb i kardio Pasternaka jak kolarze na EPO ... ( pamiętajmy tą walkę 5 rund )
 
Oglądał ktoś walke Yamauchi vs Moret ? Tam był wałek?
Wg mnie tak. Byłem w ciężkim szoku po werdykcie, pomimo tego, że nawet nie grałem tego zestawienia, więc nie patrzyłem emocjonalnie. Moret był dwie pierwsze rundy składany parterowo przez Yamauchiego. Trzecią rundę brazo-japończyk faktycznie przegrał, ale wydaje mi się, że zwyczajnie był pewny, zwycięstwa, dlatego trochę odpuścił i dał się Moretowi przytrzymać w klinczu.
 
Wg mnie tak. Byłem w ciężkim szoku po werdykcie, pomimo tego, że nawet nie grałem tego zestawienia, więc nie patrzyłem emocjonalnie. Moret był dwie pierwsze rundy składany parterowo przez Yamauchiego. Trzecią rundę brazo-japończyk faktycznie przegrał, ale wydaje mi się, że zwyczajnie był pewny, zwycięstwa, dlatego trochę odpuścił i dał się Moretowi przytrzymać w klinczu.
Własnie patrze na mmadecisions i tam wszyscy punktowali dla Yamauchiego co sugeruje że to był wyraźny wałek, komentatorzy tvp sport też zgodni co do zwycięstwa Japońskiego brazylijczyka plus twoje zdanie czyli fana który jak się domyślam wie co i jak jest punktowane bo przecież nie siedzisz w temacie mma od wczoraj także mamy 3-0 w argumentach przeciwko sędziom, grają na nerwach takie decyzje bo to zwykłe oszustwo. Gruba penga tam prawdopodobnie była posmarowana.
 
Gruba penga tam prawdopodobnie była posmarowana.
:confused: Sędziowie dali dupy i tyle. Zdarza się. Jaka penga i komu się miała opłacać przegrana Yamauchiego z Moretem? Bez jaj. Czasem czytając takie opinie, to jakbym czytał fachowców z Fortuny, pozostaje się tylko uśmiechnąć pod nosem.
 
Wg mnie tak. Byłem w ciężkim szoku po werdykcie, pomimo tego, że nawet nie grałem tego zestawienia, więc nie patrzyłem emocjonalnie. Moret był dwie pierwsze rundy składany parterowo przez Yamauchiego. Trzecią rundę brazo-japończyk faktycznie przegrał, ale wydaje mi się, że zwyczajnie był pewny, zwycięstwa, dlatego trochę odpuścił i dał się Moretowi przytrzymać w klinczu.
akurat w 1 rundzie to tego parteru nie było dużo chyba minute przed końcem zaszedł za plecy azjata ale z tego nic nie wyniknęło a wcześniej został posadzony na dupe. Wszystko się rozeszło o 3 runde
 
Back
Top