Bellator 256: Bader vs. Machida 2 / EFM Challenge Show - 9 Kwietnia 2021

Tyle w życiu widziałem wykolejeń takich debiutantów jak się pojawiają ciosy, mistrzów z bjj i zapasów że szkoda nawet gadać, a to jeszcze nie zapominajmy jest "walka" kobiet:bye:.
Giphy Śmieszne Gify, Śmieszne Obrazki


kursik @5.50 jak marzenie!
 
Jak mając taki parter, nawet nie trenując MMA, nie spróbowała chociaż imanari wkręcić...
Ja tego po prostu nie rozumiem.
 
Nie ma się co śmiać bo każdego z nas to mogło spotkać, warto pisać i czasem doradzać może ktoś skorzysta. Nie warto być zawistnym bo kiedyś może być na odwrót

No tak ale pisać o mismatchu i że łatwo i przyjemnie

Dobra w planach była podstawa :tiphatb:
 
Po pierwszej rundzie cieszę się że tego nie ruszałem bo kiepsko to widzę.Nawet jej obalić nie potrafi, stójka - 0
Nie wiadomo, czy nie potrafi, bo obalić nawet nie próbowała:facepalm:. Ogólnie nędza, wyrazy wspólczucia (szczerego, nie złośliwego) dla kolegów, którzy dali się nabrać na "łatwe dopchanie taśmy" za te 1.15-1.2. Na takich walkach właśnie wszystko się wyjebuje najczęsciej.
 
Ktoś kto odpowiadał za jej gameplan do zwolnienia. Wstyd wjebać w taki sposób.
 
Macie waszą Loszkę :)
:beczka:

kusiło mnie by zagrać przeciwniczkę ale odpuściłem, szkoda.
 
Dramat, z takim zajebistym parterem nawet nie próbować obalić to tylko narożnik pytać.

-19k..
 
No niestety, ja 5 stówek w plecy, odkujemy się na UFC :awesome:
ciekawe ilu się nawet nie przyzna :śmiech: założę się, że nie jeden
 
Widzicie, jednak miałem dobre info, że loska jest chu****, ale no Esiava, którego miałem na kuponie przegrał, więc łącze się z wami w bólu.
 
Ja się przyznałem ile wjeb, wszystko poszło się jebac, ino Skorża za 3k się ostał dlatego że sts nie miał tej gali wtedy.
 
Trudno się mówi, trzeba wyciągnąć wnioski i tyle.
Awaryjnie przy takim układzie wjeżdża za 1k:
Vettori+Gamrot+Ansaroff+Rosta+Law
@4.52
 
Zobaczymy po walce - przecież to jest darmowe 15% - w sam raz na podatek u ziemniaków. Ja ją mam wszędzie dodaną bo to easy walka na przetarcie - ją szybko zbudują a jej umiejętności bjj to czołówka światowa u kobiet i piszę to z całą odpowiedzialnością. Gdzieś chyba na yt są jeszcze jej walki z Matudą na wordsach - wystarczy sobie obejrzeć co to za parterowy kot. A Matuda najlepsza grapplerka na świecie.
Ale Loska nie wtopi... W tej walce to jest miss match. I tyle.
Pozdro mordo :mjsmile:
 
Trudno się mówi, trzeba wyciągnąć wnioski i tyle.
Awaryjnie przy takim układzie wjeżdża za 1k:
Vettori+Gamrot+Ansaroff+Rosta+Law
@4.52
Ta Ansarof mogłeś odpuścić, Shore bylby lepszy zamiast niej
 
Back
Top