Bellator 256: Bader vs. Machida 2 / EFM Challenge Show - 9 Kwietnia 2021

No niestety, ja 5 stówek w plecy, odkujemy się na UFC :awesome:
ciekawe ilu się nawet nie przyzna :śmiech: założę się, że nie jeden

Nie miałem jej na żadnym
Wszędzie mam Skibę i trochę Akopa

na jednym wywalił mnie ten talent z Hiszpanem :lol:

Najważniejsze że Batista w bazie :tiphatb:
 
Nie ładnie tak za firany grać i się nie przyznać :lol:
Nie rozumiem. Ty wrzucasz wszystko co postawisz? Przecież nie będę wrzucał 5 kuponów za grosze. Co poważniejsze to się podzielę a Skiba i Różański to chyba jasny dla każdego :fjedzia:
 
Pytanie ignoranta: co to są za wynalazki, co się produkują z jakimś konkursem na pytania? Jakaś podstarzała "Ania" i jakieś gibające się typy.
 
Z całym szacunkiem ale kurwa jak to zrobisz no jak bo nikt nie potrafi na to odpowiedzieć
Jak takie wtopy po fakcie omijać w przyszłości
Chodzi tylko o to, że trzeba omijać grę bab po takich kursach (tak samo jak zawodników debiutujących w MMA choćby nie wiem jak zajebistą bazę mieli). Do teraz jestem zszokowany nie tyle samą przegraną, co po prostu przebiegiem tej walki. Już od dawna sobie powtarzam, że bab za groszowe kursy się nie tyka i właśnie kolejny raz zostało mi to przypomniane.
Wszystkich min nie ominie, ale to się da, tylko trzeba by się tego trzymać - a mi się zdarza zmienić zdanie...
 
Pytanie ignoranta: co to są za wynalazki, co się produkują z jakimś konkursem na pytania? Jakaś podstarzała "Ania" i jakieś gibające się typy.
Mongoł co robił za śmieszka u Majewskiego jak ten jeszcze leciał w tv, ten rudy to "aktor", a ta plastikowa to inteligencja z Warsaw Shore:jjsmile:
 
Mongoł co robił za śmieszka u Majewskiego jak ten jeszcze leciał w tv, ten rudy to "aktor", a ta plastikowa to inteligencja z Warsaw Shore:jjsmile:
OK, czyli telewizyjne pajace, dzięki. Co jakiś czas się nabieram, jak widzę takie wstawki i nie wiem, kto to, a mam wrażenie, że powinienem.
 
Dałem Badera na kupon. Nigdzie nie mogłem znaleźć za więcej, choć i tak te 1.30, które złapałem nie powala. Z drugiej strony nie widzę tutaj smoka kompletnie. Nie wiem jakby miał tu znaleźć drogę do wygranej, Siłowo odstaje, szybkości brak, po dwóch splitach, a Ryan chce wrócić do gry o tytuł. Z tych faworytów, chyba najlepszy typ, najbardziej realny. Do tego Carmouche i kurs ogólny się zgadza.

 
Jedyny plus tej gali to ta komentująca blondynka. Ten komentarz "Polska bezradność" to kwintesencja tego co było widać do tej pory. Do tego przygotowana merytorycznie pod kątem znajomości zawodników.
 
Jedyny plus tej gali to ta komentująca blondynka. Ten komentarz "Polska bezradność" to kwintesencja tego co było widać do tej pory. Do tego przygotowana merytorycznie pod kątem znajomości zawodników.
Dokładnie, największe odkrycie tej gali. Jest tak kompetentna że wręcz nie pasuje do pozostałych Bilgunówi i innych Alanów tam obecnych.
 
Jedyny plus tej gali to ta komentująca blondynka. Ten komentarz "Polska bezradność" to kwintesencja tego co było widać do tej pory. Do tego przygotowana merytorycznie pod kątem znajomości zawodników.
Też wyłapałem. Borek próbował wyminąć temat, Juras pochwalał "dobrą obronę przed poddaniami", a ona od razu podsumowała i ta walkę i poprzednie i ogólnie polskie faworyty za ~1.1.
 
  • Like
Reactions: Evo
Jedyny plus tej gali to ta komentująca blondynka. Ten komentarz "Polska bezradność" to kwintesencja tego co było widać do tej pory. Do tego przygotowana merytorycznie pod kątem znajomości zawodników.
i ma bardzo ładny głos i inteligentnie się wypowiada. Też zwróciłem na to uwagę, jest świetna.
 
  • Like
Reactions: Evo
Strasznie dużo tego pierdolenia w studiu, będę musial napisać Materli swoje spostrzeżenia żeby kolejna gala była lepsza
 
Back
Top