Baldurs Gate 3

Nie jest słaby, jest chuj warty. A rzucenie dwóch towarzyszy druidów woła o pomstę do nieba. Jebać Halsina tylko Minthara.
Uratowalem Halsina i wlasnie sie zbieram do rozjebania tego albanskiego kurwidolu goblinów :beczka:
 
Akurat kiedy się skusiłem :siara:
Mordo ja już 40 h nabite i wszystko gites nawet nie miałem żadnego break buga, nie miej tylko dużo Save'ow, na pc i ps5 też jest problem z tym
 
Ja miałem te problemy niestety na XSX. Przedwczoraj zjadło mi kilka save'ow i musiałem powtarzać 4h. Ale co gorsza wczoraj całkowicie mi wyczyściło save'y - 30h i początek aktu 2... Cóż, rozpocząłem grę od początku, stosując kilka przeciwdziałań, które rzekomo mogą pomóc. Zobaczymy...
 
Jak ogarnąć ten obóz goblinów?
Nie ogarniam póki co tej walki turowej za dobrze,a większość dialogów kończy się walką z grupą wrogów z czego część ma w chuj dużo hp(hop goblin kurwiu)

Za wcześnie tam poleciałem?
Mam poziom 3.
 
Jak ogarnąć ten obóz goblinów?
Nie ogarniam póki co tej walki turowej za dobrze,a większość dialogów kończy się walką z grupą wrogów z czego część ma w chuj dużo hp(hop goblin kurwiu)

Za wcześnie tam poleciałem?
Mam poziom 3.
Za wcześnie, tak naprawdę to nawet nie musisz niszczyć tego obozu, chyba, że ci zależy.
W dodatku możesz ich zrobić w chuja i wywabić część sił goblinów poza obóz razem z Mintharą. Poza tym na hobgoblina(i innych bossów) jest jeden fajny szybki sposób tylko potem nie zbierzesz po nim itemów.
 
Za wcześnie, tak naprawdę to nawet nie musisz niszczyć tego obozu, chyba, że ci zależy.
Nie zależy.Dobra w takim razie pokręcę się po mapce co by poziom podbić.
W dodatku możesz ich zrobić w chuja i wywabić część sił goblinów poza obóz razem z Mintharą. Poza tym na hobgoblina(i innych bossów) jest jeden fajny szybki sposób tylko potem nie zbierzesz po nim itemów.
Widziałem kiedyś jak Minthare wywabiono na most i go rozjebano kulą ognia,ale wiadomo równa się to brakiem przedmiotów.
 
Widziałem kiedyś jak Minthare wywabiono na most i go rozjebano kulą ognia,ale wiadomo równa się to brakiem przedmiotów.
Mintharę warto oszczędzić potem z nią się fajna historia dalej kręci.
Koło Hobgoblina jest rozpadlina, można go tam wpierdolić i po kłopocie, pierwszy raz właśnie przypadkiem to odkryłem jak mu tym spellem Warlocka przypierdoliłem.
 
Jak ogarnąć ten obóz goblinów?
Nie ogarniam póki co tej walki turowej za dobrze,a większość dialogów kończy się walką z grupą wrogów z czego część ma w chuj dużo hp(hop goblin kurwiu)

Za wcześnie tam poleciałem?
Mam poziom 3.
Kombinuj. Masz róg do przyzwania trzech orkow?
Możesz też dolać truciznę do wina gdzie imprezują.
 
Ilość sposobów na skonczenia misji w tej grze jest niesamowita. Jak by się uprzeć to pewnie nawet ten obóz dałoby radę przejść w trybie skrytobójcy (tę szamankę udało mi się w pojedynkę, a elfkę prawie, hobgoblina już nie chciało mi się kombinować).
 
Zacząłem zupełnie nową postacią.
Póki co ogarnąłem:
-podziemia gdzie spotykamy nieumarłego
-spotkanie z sowodzwiedziem
-wizytę w gaju druidów
-jaskinie z tymi stworami,które "wykluwają" się z hien i ich przywódczynie
-uratowałem księcia z płonącego kasztelu
-pomogłem ujebać Karlach tych co ją ścigali
No i mam dopiero 4 poziom :boystop:

Zasadzam się na wiedzme,ale te jej sługi są dość wymagającymi przeciwnikami,a zanim ugryzę obóz goblinów wypadałoby się wzmocnić.

Jest jakiś patent na levelowanie?
Czy jeszcze powinienem ogarnąć jakiegoś questa w międzyczasie?
 
Zacząłem zupełnie nową postacią.
Póki co ogarnąłem:
-podziemia gdzie spotykamy nieumarłego
-spotkanie z sowodzwiedziem
-wizytę w gaju druidów
-jaskinie z tymi stworami,które "wykluwają" się z hien i ich przywódczynie
-uratowałem księcia z płonącego kasztelu
-pomogłem ujebać Karlach tych co ją ścigali
No i mam dopiero 4 poziom :boystop:

Zasadzam się na wiedzme,ale te jej sługi są dość wymagającymi przeciwnikami,a zanim ugryzę obóz goblinów wypadałoby się wzmocnić.

Jest jakiś patent na levelowanie?
Czy jeszcze powinienem ogarnąć jakiegoś questa w międzyczasie?
Na wiedzme masz parę sposobów ale bezpośrednia walka na 4 lvl będzie mega trudna
 
Zacząłem zupełnie nową postacią.
Póki co ogarnąłem:
-podziemia gdzie spotykamy nieumarłego
-spotkanie z sowodzwiedziem
-wizytę w gaju druidów
-jaskinie z tymi stworami,które "wykluwają" się z hien i ich przywódczynie
-uratowałem księcia z płonącego kasztelu
-pomogłem ujebać Karlach tych co ją ścigali
No i mam dopiero 4 poziom :boystop:

Zasadzam się na wiedzme,ale te jej sługi są dość wymagającymi przeciwnikami,a zanim ugryzę obóz goblinów wypadałoby się wzmocnić.

Jest jakiś patent na levelowanie?
Czy jeszcze powinienem ogarnąć jakiegoś questa w międzyczasie?
Już lepiej zacząć od obozu goblinów albo podziemia pod wioską z pająkami gdzie jest klucz do księgi nekromancji.
 
Na jakim poziomie kończyliście 1 akt ? Mam 6 lvl, obóz rozjebany, zostało mi kilka questow np kuźnia i ogarnięcie magicznej wieży.
 
Ja akt 2 ukończyłem na 8 levelu, więc dość wysoko jesteś (biorąc pod uwagę, że jest tylko 12).
 
Nakombinowałem się wczoraj żeby wypuścić pająki w obozie, a te nawet jednego goblina nie ubiły :siara:
 
Skończyłem dzisiaj BG3 - cóż to była za epicka rozgrywka! Ta gra ma tyle niuansów, że głowa mała. Po samym epilogu widać, jak dużo różnych może być zakończeń.

No więc chwilę później rozpocząłem kolejny run, ale tym razem jak dark urge. No i tu "problem", bo czuję, że to będzie najtrudniejsza gra ever - po prostu zawsze gram jak good character i z ciężkim sercem przychodzi mi robić te złe rzeczy (a ponoć warto, bo ciekawe rozwiązania są na późniejszym etapie). No nic, jakoś może dam radę poddać się moim mrocznym żądzom ;)
 
Serio nie da sie utworzyć milosnego trójkątu z Karlach i Shadowheart? :childcry:

Jestem zawiedziony w chuj
 
Możesz z nią zrobić czworokąt albo i pięciokąt w burdelu z bliźniakami :werdum:
Czyli rozumiem ze jak najpierw bajerowalem Mroczną a potem poruchalem Karlach i wrocilem do Mrocznej bo jeszcze nie dała to zjebałem ? Karlach ma nastawienie perfekt ale nie bardzo chce ze mna rozmawiać :śmiech:
 
Czyli rozumiem ze jak najpierw bajerowalem Mroczną a potem poruchalem Karlach i wrocilem do Mrocznej bo jeszcze nie dała to zjebałem ? Karlach ma nastawienie perfekt ale nie bardzo chce ze mna rozmawiać :śmiech:
Chyba tak. Nie bolcowałem Karlach.
 
Back
Top