Baldurs Gate 3

Mam teraz mało czasu na konsole ale pozytywnie przeraża mnie ten trzeci akt w Baldurze. Niby akcja wyhamowała, ale praktycznie gdzie się nie ruszę to jest coś do zrobienia i pojawia się jakieś zadanie. Jedynie "żonglowanie" towarzyszami trochę wkurza, bo teraz często zmieniam zależnie od sytuacji.

No i zakisiłem ogóra. Dwa razy :bleed:
 
No i zakisiłem ogóra. Dwa razy :bleed:
maxresdefault.jpg
 
Skończyłem grać gdzieś bardzo wcześnie w sumie, bo chciałem zainstalować sobie parę przydatnych modów (chociażby ten na powiększenie ekipy) ale po modyfikacjach save nie chciał się już uruchomić.
Robię niedługo kolejne podejście i chciałem się zapytać jak Twoje odczucia ogólnie odnośnie tego tytułu? Bo już chyba zdążyłeś przejść :lol:
Nie przytoczę Ci ile h miałem przegranych, ale skończyłem gdzieś w obozie goblinów jakąś misje, gdzie diaboły prosiły bym uratował ich druida z kręgu... Na pewno wiesz ocb.
 
Skończyłem grać gdzieś bardzo wcześnie w sumie, bo chciałem zainstalować sobie parę przydatnych modów (chociażby ten na powiększenie ekipy) ale po modyfikacjach save nie chciał się już uruchomić.
Robię niedługo kolejne podejście i chciałem się zapytać jak Twoje odczucia ogólnie odnośnie tego tytułu? Bo już chyba zdążyłeś przejść :lol:
Nie przytoczę Ci ile h miałem przegranych, ale skończyłem gdzieś w obozie goblinów jakąś misje, gdzie diaboły prosiły bym uratował ich druida z kręgu... Na pewno wiesz ocb.
Bardzo pozytywne. Od dawna żadna gra mnie tak nie wkręciła.
Ten obóz goblinów to dopiero początek, jeszcze jakies 100h przed Tobą :werdum:
 
Nie no, na pc to nie, tam tylko kradzione. Ale skurwysynom o to właśnie chodziło, żeby ludzie 2 razy kupili
No i kurwa miałem se kupić konsolkę, żeby choć raz bezproblemowo było, to musiałeś przypomnieć że PC = za darmo.

A to najlepsza cena i poczułem znów bryzę na twarzy, jęki jeńców i zapach prochu:jjsmile:
 
Właśnie się pobiera. Pytanie zasadnicze, jak wyglada konfigurator postaci? Zdrowa cycatka jako główna bohaterka wchodzi w grę?
 
Ta Giera to pierdolone mistrzostwo, ogarnąłem na Xboxa, od a do z ułożona Giera i czuć magię prawdziwego RPG
 
Ta Giera to pierdolone mistrzostwo, ogarnąłem na Xboxa, od a do z ułożona Giera i czuć magię prawdziwego RPG
A miałeś jakieś problemy z utratą zapisów?
Podobno wersja na xboxy ma ten problem, a sam rozważałem kupić na tę platformę.

Btw pudełka można zamawiać tylko na stronie Larian i nie zanosi się,że trafią do normalnej dystrybucji - szkoda.
 
Masz maskę która zmienia postać na każdą z ras ;)
Posępne Serce latała u mnie goła w każdej konfiguracji :awesome:
Pół-elfka mag zrobiona, jak skończyłem miałem poczucie, że gdzieś taka postać widziałem już i potem się okazało, że wyszła mocno podobna do


1e9513f4e8338d823e2f835c3b83dc93.jpg
 
Czy tylko mi sie wydaje ze druid jest troche słaby?

Zastanawiam sie czy z drużyną mag-łotrzyk-druid-łowca nie będę miec problemów w cięższych walkach w późniejszych etapach gry.

Strasznie szkoda ze da sie miec tylko 4 postacie w drużynie :jon: 5 jak w divinity 2 byloby idealne
 
A miałeś jakieś problemy z utratą zapisów?
Podobno wersja na xboxy ma ten problem, a sam rozważałem kupić na tę platformę.

Btw pudełka można zamawiać tylko na stronie Larian i nie zanosi się,że trafią do normalnej dystrybucji - szkoda.
Mordo kupiłem w egipskim sklepie za 70 zł, mam 30h nabite, nie miałem żadnego problemu z sejvem mam dwa zapisy i tego się pilnuje, cross Save włączony na wszelki, prócz opóźnionego dźwięku w menu nie miałem żadnych błędów
 
Czy tylko mi sie wydaje ze druid jest troche słaby?

Zastanawiam sie czy z drużyną mag-łotrzyk-druid-łowca nie będę miec problemów w cięższych walkach w późniejszych etapach gry.

Strasznie szkoda ze da sie miec tylko 4 postacie w drużynie :jon: 5 jak w divinity 2 byloby idealne
Ogólnej Druid w D&D piątej edycji nie jest wg mnie zbyt mocna klasą (łowca chyba jest najgorszy ^^). Jakiś tank by ci przydał, a zamiast maga polecam Sorcerera, metamagia jest genialna, zadaje największe obrażenia i jest gamechangerem każdego starcia.
 
Ogólnej Druid w D&D piątej edycji nie jest wg mnie zbyt mocna klasą (łowca chyba jest najgorszy ^^). Jakiś tank by ci przydał, a zamiast maga polecam Sorcerera, metamagia jest genialna, zadaje największe obrażenia i jest mechaniki gamechangerem każdego starcia.
Łowce zamienić na paladyna?
 
Łowce zamienić na paladyna?
Zdecydowanie, bo nie dość, że świetny w zwarciu to i stanowi wsparcie lecząc drużynę. Chociaż kleryk i tak najlepszy - Shadowheart ma mega potężne zaklęcia + może nosić średni pancerz i tarcze.
 
Są tam jakieś smaczki w stosunku do Dzieciaka Bhaala i poprzednich części?
Kobita na święta kazała prezent wybrać to wybrałem i po świętach lecimy :fjedzia:
 
Są tam jakieś smaczki w stosunku do Dzieciaka Bhaala i poprzednich części?
Kobita na święta kazała prezent wybrać to wybrałem i po świętach lecimy :fjedzia:
Smaczków jest sporo. Z początku to tylko wzmianki w postaci opowieści czy książek ... az do momentu wkroczenia do tytułowych Wrót Baldura I trzeciego aktu ;)
 
Back
Top