Baldurs Gate 3

Zabugowana ? Co jak co ale po prawie 40 godzinach żadnego buga nie pamiętam.

Pisałem już o lvl. To są ograniczenia 5 edycji D&D. Później postacie mają boskie moce które ciężko byłoby zaimplementowac w grze
Nie no u mnie bugi na każdym kroku, wczesny cyberpunk xD jest to samo co z Neverwinter ale ja niezbyt narzekam na takie rzeczy więc chuj z tym
 
Nie no u mnie bugi na każdym kroku, wczesny cyberpunk xD jest to samo co z Neverwinter ale ja niezbyt narzekam na takie rzeczy więc chuj z tym
Może tobie pobralo się bez aktualizacji w wersji early access sprzed półtorej roku :awesome:
 
Mordki, można jakoś wyłączyć widoczność hełmów na postaciach z drużyny? Wkurwia mocno
 
Mordki, można jakoś wyłączyć widoczność hełmów na postaciach z drużyny? Wkurwia mocno
W inventory powinieneś mieć po lewej stronie koło hełmu mały kwadracik z przełączeniem widoków gdzie możesz ukryć hełm w trakcie dialogów albo całkowicie. Po prawej możesz wyłączyć całkowity widok zbroi.
 
To jeszcze jedno głupie, czy informacja o wkroczeniu do 2 rozdziału jest w jakiś sposób sygnalizowana? Wchodząc do przełęczy miałem informacje, że udaje się do nowego obszaru i mam pozałatwiać wszystkie sprawy, ale nie ma żadnego info o rozdziale II.
 
To jeszcze jedno głupie, czy informacja o wkroczeniu do 2 rozdziału jest w jakiś sposób sygnalizowana? Wchodząc do przełęczy miałem informacje, że udaje się do nowego obszaru i mam pozałatwiać wszystkie sprawy, ale nie ma żadnego info o rozdziale II.
Tak.
 
To jeszcze jedno głupie, czy informacja o wkroczeniu do 2 rozdziału jest w jakiś sposób sygnalizowana? Wchodząc do przełęczy miałem informacje, że udaje się do nowego obszaru i mam pozałatwiać wszystkie sprawy, ale nie ma żadnego info o rozdziale II.
No to właśnie to info xD rozjebalem całą świątynie shar, zanim wejdę dalej idę scalakowac mape
 
Te które nie da się przecisnąć to tak kmnilem czy dałoby radę w formie gazu. Narazie jeszcze tego nie próbowałem. Taa, koło kory też krzyczałem halo xD to coś tam warczalo na dole



W wieży maga? Poszukaj grzybów które rosną wokół wieży i poskacz po nich.
Panowie widzę mocno wkręceni w tytuł ... Dziury, gazy, grzyby ... A chłop może dostał szoku kurwa a oni stoją jak ciule!!! :werdum:
 
  • Bones
Reactions: Olo
Mam tylko PS4 więc plan był taki, że po Elden Ring koniec z graniem. Ale tego baldura chyba nie przepuszczę. Duże ma wymagania na PC?
 
Miałem calakowac drugi akt, a zamiast tego cofnalem się do przełęczy i przesiedziałem tam pół dnia. No i nie wiem która drogę wybrać, odjebac inkwizytora czy oddać artefakt?
 
Miałem calakowac drugi akt, a zamiast tego cofnalem się do przełęczy i przesiedziałem tam pół dnia. No i nie wiem która drogę wybrać, odjebac inkwizytora czy oddać artefakt?
Właśnie jestem w tym samym momencie bo w zasadzie na początku drugiego aktu skierowałem się do szkółki.
Wydaje mi się, że co byś tu nie wybrał to i tak kończy się walką. A konsekwencje to relacje z towarzyszami i możliwa utrata Lae'zel.
Ja wybrałem oddanie artefaktu inkwizytorowi by zaliczyć kolejne scenki i ostatecznie nie decydując się na "zabicie" lokatorki.
 
Właśnie jestem w tym samym momencie bo w zasadzie na początku drugiego aktu skierowałem się do szkółki.
Wydaje mi się, że co byś tu nie wybrał to i tak kończy się walką. A konsekwencje to relacje z towarzyszami i możliwa utrata Lae'zel.
Ja wybrałem oddanie artefaktu inkwizytorowi by zaliczyć kolejne scenki i ostatecznie nie decydując się na "zabicie" lokatorki.
Laezel u mnie dawno nie żyje. Brzydka byla, dałem ja zajebac posępnej. Taa, niestety wszystkie opcje kończą się walką z inkwizytorem. Jebać cwela. Jutro go ogarnę, dzisiaj zrobiłem sobie przerwę, już mam 50 godzin przegrane, pół drugiego aktu zrobione i 7 poziom
 
Wczoraj w przerwie meczu posłałem do piachu tego Inkwizytora. Niby taki cwaniak, a padł w pierwszej turze. Chyba trza poziom trudności zmienić ;)
 
Wczoraj w przerwie meczu posłałem do piachu tego Inkwizytora. Niby taki cwaniak, a padł w pierwszej turze. Chyba trza poziom trudności zmienić ;)
Ja gram na środkowym, starczy. Właśnie kończę drugi akt i wkraczam do bram baldura. Thorm rozjebany
 
Ja gram na środkowym, starczy. Właśnie kończę drugi akt i wkraczam do bram baldura. Thorm rozjebany
A jak łazić w tych krainach spowitych cieniem? Wkurza, że musiałem wyposażyć ekipę w pochodnie zastępując slot na broń. Jest na to jakiś patent? Niby spotkałem harfiarzy i mam iść do jakiejś bezpiecznej lokacji
 
A jak łazić w tych krainach spowitych cieniem? Wkurza, że musiałem wyposażyć ekipę w pochodnie zastępując slot na broń. Jest na to jakiś patent? Niby spotkałem harfiarzy i mam iść do jakiejś bezpiecznej lokacji
Powinieneś dostać magiczną latarnię od harfiarzy.
 
Powinieneś dostać magiczną latarnię od harfiarzy.
A to chyba muszę jakiś quest dla nich zrobić, bo jak na razie pomogłem im w walce i zaznaczyli mi miejsce na mapie.

Czyli nie ma co chodzic po mapie póki nie zdobędę tej latarni?
 
Nie od harfiarzy. Tylko tych na ktorych się zasadzili. Od Isobel dostanie błogosławieństwo, żeby móc chodzić po tych lżejszych cieniach
Ja chyba właśnie od harfiarzy dostałem po pewnej potyczce.:zakręcony: Polecam zajrzeć do latarni.
 
Dobra wbiłem w trzeci akt, nie ma powrotu. Do teraz najebałem 89 godzin. Jestem pewny, że wrócę do tej gierki jak ją skończę, ale najpierw pogram we wcześniejsze baldursy I po raz pięćdziesiąty w Neverwinter xD
 
Dobra wbiłem w trzeci akt, nie ma powrotu. Do teraz najebałem 89 godzin. Jestem pewny, że wrócę do tej gierki jak ją skończę, ale najpierw pogram we wcześniejsze baldursy I po raz pięćdziesiąty w Neverwinter xD
Kiedy Ty to tak najebałes? Ja mam dopiero niecałe 50h i spotkałem
Jaheire

:antonio:
 
Czy jestem niecierpliwy ?

IMG20230923140127.jpg

IMG20230923140213.jpg

:roberteyeblinking:
 
Back
Top