Auto-Moto czyli o tym czym się poruszamy po drogach

No, dzisiaj zaspalem na swiatlach :(
BMW-X5-M50d-52.jpg


A ten XC90 z wczoraj to chyba Inscription
 
Last edited:
No i jeszcze jedno. Boli mnie jak ten moj dizelek jest kulany po mieście w 80%... Ciagle mysle o jakims malym autku benzynowym, mimo ze wszystkie budzety poprzekraczane, kontrolki na tablicy kontrolnej sie swieca jak przy topiacych sie pretach w 86 w Czarnobylu...

No cos tak jak Fiesta, Corsa, Mercedes A? Ile trzeba dac zeby zlomem nie jezdzic?
Podbijam. Dzisiaj jeden speco mi mowil ze to kwestia kilku miesiecy kiedy DPF padnie jesli glownie po miescie auto jezdzi.
Wychodzi na to ze trzeba miec benzynke mala jakas...
 
Podbijam. Dzisiaj jeden speco mi mowil ze to kwestia kilku miesiecy kiedy DPF padnie jesli glownie po miescie auto jezdzi.
Wychodzi na to ze trzeba miec benzynke mala jakas...

No ja swoj dowalilem w 5 miesiecy, chociaz nie wiem jaki fizycznie mial stan przy zakupie ;)
 
na wakacje to mam S-Maxa :)

Do miasta myslalem cos pomiedzy fiestą, corsą, ale strasznie kusi mnie mini/micro van: mercedes A.

Warto?

No ja swoj dowalilem w 5 miesiecy, chociaz nie wiem jaki fizycznie mial stan przy zakupie ;)
W sumie nawet nowy DPF to ciagle mniej niz sensowne auto, sam juz nie wiem. Moze sie po prostu nastwic ze to zrobie jak padnie i tyle.
No albo malego benzyniaka...
 
Kurwa, brat się uparł żeby jechać ze mną do Warszawy sprawdzić tą mazdę rx8. Przejechał się jakimś szotem w Krakowie i zakochał bo mówi, że to się trzyma drogi jak gokart.

Może mi ktoś pomóc znaleźć temat na jakimś forum(nie mogę trafić) gdzie mogę zapytać o konkretny egzemplarz?
 
A to mój błąd. Nie wiem czemu wydawało mi się, że poszli zgodnie z numeracją :)
W każdym razie od 168 (przede wszystkim), ale i 169 raczej z daleka się trzymaj.

Kurwa, brat się uparł żeby jechać ze mną do Warszawy sprawdzić tą mazdę rx8. Przejechał się jakimś szotem w Krakowie i zakochał bo mówi, że to się trzyma drogi jak gokart.

Może mi ktoś pomóc znaleźć temat na jakimś forum(nie mogę trafić) gdzie mogę zapytać o konkretny egzemplarz?
http://forum.rxklub.pl/index.php?/forum/107-mazda-rx-8/
 
moja :

mazda 626 w kombi, rocznik 2002 ale praktycznie nigdy nic powanzego sie nie stało
 
Back
Top