Auto-Moto czyli o tym czym się poruszamy po drogach

Chyba jednak mechanik miał rację, że dobrze by było akumulator wymienić, skoro w komisie sie wyładował.

Polecicie coś pany czy marka nie ma teraz znaczenia?

PS @Orest muszę ogarnąć samochód-nie zdąże
 
@mat
Gorzow WLKP, Gniezno, ponoc tez Plock.

@Masu
A ile bedziesz jezdzil tym autem? Jak rok, kupuj co tansze, ale jak dluzej to wez doloz 100ke czy dwie i kup cos dobrego.
 
Chyba jednak mechanik miał rację, że dobrze by było akumulator wymienić, skoro w komisie sie wyładował.

Polecicie coś pany czy marka nie ma teraz znaczenia?

PS @Orest muszę ogarnąć samochód-nie zdąże
Nie ma sensu dopłacać do boscha, to podstawa ;-) Centra np ok
 
Chyba jednak mechanik miał rację, że dobrze by było akumulator wymienić, skoro w komisie sie wyładował.

Polecicie coś pany czy marka nie ma teraz znaczenia?

PS @Orest muszę ogarnąć samochód-nie zdąże
@Grubas chyba jest w temacie. Ja miałem zawsze Centra Futura i nie narzekałem.
 
Mi dzisiaj felunek przyszedł. Prezentuje się wyśmienicie, a to tylko 15tki. Na zimę idealne, a nie będę zmieniał na większe, bo mam nowe opony.
 

Attachments

  • ford-focus-dezent-tx-16.jpg
    ford-focus-dezent-tx-16.jpg
    28.9 KB · Views: 43
@Masu Centra jak najbardziej oki. Nic innego bym nie brał dla siebie niż właśnie Centra, Varta czy mimo wszystko Bosch. Ale pamiętaj z tymi markowymi to też loteria jak chuj. Nie ma żadnej gwarancji( nie chodzi mi o taką na papierze:wink:) że nie klęknie Tobie przy lepszym większym mrozie. Naprawdę... Ale jak chcesz gonić go niedługo to bym brał byle co nawet jakieś najtańsze gówno... Podładujesz go przed sprzedażą i styknie:wink:
 
Nie no, ledwo kupiłem 5 letnie. Ale co lepsze Varta?
Mimo gadania, że Bosch be, to się nad nim też zastanów, ja w poprzednim Leo kupiłem sobie właśnie Boscha, miałem ponad 5 lat( w ropniaku), i dalej wszystko było ok. ze dwa razy zdarzyło mi się zostawić auto na światłach pod pracą na 8 h :D, a podchodziłem i rozrusznik kręcił jak gdyby nigdy nic. Także mogę polecić z czystym sumieniem.
A co do felg to w sumie też szukam jakieś 18-19 do Leonidasa :D
 
Miał ktoś styczność z dorabianiem kluczyka takiego pełnego z immo i ile za taką przysługę, bo mi koleś krzyknął 450 zł za kompletny kluczyk kurwa chyba ich pojebało :mamed:
 
Back
Top