Auto-Moto czyli o tym czym się poruszamy po drogach

Ludziska, a dla was mialoby znaczenie jaki hak jest zamontowany w aucie? Np oryginal vs zamiennik?
Zastanawiam sie czy zamontowac niemiecką Westfalie, oryginalnie montowaną do S-Maxów, czy polskim Bosalem (uciąg 300kg większy, nacisk pionowy 10kg większy). Rożnica cenowa jest pomijalna...
Dla mnie raczej bez znaczenia. Wiadomo, nie brałbym najtańszego na rynku. Bosal jest dobrym producentem. Jeżeli cenowo wychodzi dobrze a ma lepsze parametry to ja bym brał.
 
Mowicie? No moze racja, dziwna ta pogoda, jeszcze 3tyg temu lato, teraz w zasadzie zima...
 
Mowicie? No moze racja, dziwna ta pogoda, jeszcze 3tyg temu lato, teraz w zasadzie zima...
Niby było 5 C i mokro z rana ale mam niezłe opony i ruszanie z poślizgiem mi sie dwa razy z rzędu jeszcze nie zdarzyło #diesel
 
no ja mam 235/45 R18 (Michelin PRIMACY 3), laczysko szerokie, a tez zaboksowalo mi w trakcie deszczu. Tyle, ze ja mam 500Nm, to raczej dlatego.
 
No właśnie panowie, a jakie opony na zimę kupić? Chodzi mi o markę? Jakieś strony z testami polecacie? Chciałbym się zmieścić w przedziale 1,5k-2k.
Mam alusy 225/45 R18 , ale na zimę chyba dokupię też felgi 16 a opony 205/60
 
No właśnie panowie, a jakie opony na zimę kupić? Chodzi mi o markę? Jakieś strony z testami polecacie? Chciałbym się zmieścić w przedziale 1,5k-2k.
Mam alusy 225/45 R18 , ale na zimę chyba dokupię też felgi 16 a opony 205/60
Osobiście mogę polecić Continentale contiwintercontact. Używałem ich w mojej A3 i byłem z nich zadowolony.
Były często testowane na beskidzkich trasach, bo mam teściów w górach.
 
No właśnie panowie, a jakie opony na zimę kupić? Chodzi mi o markę? Jakieś strony z testami polecacie? Chciałbym się zmieścić w przedziale 1,5k-2k.
Mam alusy 225/45 R18 , ale na zimę chyba dokupię też felgi 16 a opony 205/60
Ja używam już w drugim aucie Fuldy Montero i jestem bardzo zadowolony.
 
renault-megane-grandtour-front-side-geneva-motor-show-2016-1-200778.jpg

Kocur. Naprawdę mi się podoba. Cena ok. 65k. Renault ostatnio mi imponuje. Piękny Megane Grand Tour, nie mówiąc już o Talismanie.
 
No właśnie panowie, a jakie opony na zimę kupić? Chodzi mi o markę? Jakieś strony z testami polecacie? Chciałbym się zmieścić w przedziale 1,5k-2k.
Mam alusy 225/45 R18 , ale na zimę chyba dokupię też felgi 16 a opony 205/60
Zadowolony jestem z japońskich Falkenów HS 449 lub 439
Tylko ważne, żeby były made in Japan, bo są też chińskie serie, zazwyczaj stowke taniej na oponie
 
Samochód który chcę kupić ma do wymiany "sonda lambda 1". Koszt wymiany to około 500zł i gość chce mi opuścić te 700zł.
Pytanie brzmi czy nalegać na to żeby to on zrobił czy już ja?
Rozumiem, że to nie jest nic strasznego (czytałem na necie do czego ta sonda) i nie zacznie się jeb*** wszystko.
 
Samochód który chcę kupić ma do wymiany "sonda lambda 1". Koszt wymiany to około 500zł i gość chce mi opuścić te 700zł.
Pytanie brzmi czy nalegać na to żeby to on zrobił czy już ja?
Rozumiem, że to nie jest nic strasznego (czytałem na necie do czego ta sonda) i nie zacznie się jeb*** wszystko.
To bzdura, przynajmniej w toledo bo jedna mi nie dzialala, nawet po wymianie
 
Panowie, a znacie stronę logistykaopon.pl ? Opony tańsze o ~50 zł za sztukę, czytam opinie na na opineo, ale może ktoś z Was tam kupował i podzieli się "wrażeniami".
Ja obecnie skłaniam się nad Nokianami Wr D4 przy R16 lub WR A4 przy R17, ale chyba pójdę w mniejsze i tańsze.
 
Panowie, a znacie stronę logistykaopon.pl ? Opony tańsze o ~50 zł za sztukę, czytam opinie na na opineo, ale może ktoś z Was tam kupował i podzieli się "wrażeniami".
Ja obecnie skłaniam się nad Nokianami Wr D4 przy R16 lub WR A4 przy R17, ale chyba pójdę w mniejsze i tańsze.
Im mniejsze tym bezpieczniejsze. Nokiany są dobre. Ja zalatwialem opony przez Inter carsa po znajomości w cenach hurtowych.
 
Back
Top