Auto-Moto czyli o tym czym się poruszamy po drogach

IMG_20240317_173806_9.jpg
IMG_20240317_173816_6.jpg
IMG_20240317_181359_5.jpg
 
Po zamontowaniu osłon oczywiście gówno widać. Gdyby nie listwy i dodatkowe kable i węże od gazu to bym zostawił bez osłony. Odszczurzania dziadka ciąg dalszy.
 
@Risky @all
to nie do końca pytanie samochodowe ale zapytam.
Ktoś poleca jakas przetwornice 12V 230V? Miałem jakąś "samochodową" od lat, nigdy nie potrzebowałem a jak by się teraz przydała to się okazało że martwa i woziłem bez sensu. Ma być mała ale wariatka XD Znaczy zeby dalo sie to wozic "na wszelki" w którymś ze schowków auta, ale też zeby toto pociągnęło urządzenia typu "pompka do materaca" a może i coś więcej (w razie czego lapka, więc sinusik jakiś dobry bym wolał).
Mam materac 200x150x40 ktory testowo chce wrypac w bagaznik i sie na nim przespac w aucie, ale niestety ma wbudowana pompkę 220V. Testowałem na działce z dostępem do sieci i wstępnie spoko, ale chciałbym móc to napompować w dziczy. Docelowo mysle o zabudowie, ale najpierw muszę zrobić test jak takie spanie wyglada i czy w ogole chce mi sie spac w taki sposob, a własnie taki materac posiadam.
 
@Risky @all
to nie do końca pytanie samochodowe ale zapytam.
Ktoś poleca jakas przetwornice 12V 230V? Miałem jakąś "samochodową" od lat, nigdy nie potrzebowałem a jak by się teraz przydała to się okazało że martwa i woziłem bez sensu. Ma być mała ale wariatka XD Znaczy zeby dalo sie to wozic "na wszelki" w którymś ze schowków auta, ale też zeby toto pociągnęło urządzenia typu "pompka do materaca" a może i coś więcej (w razie czego lapka, więc sinusik jakiś dobry bym wolał).
Mam materac 200x150x40 ktory testowo chce wrypac w bagaznik i sie na nim przespac w aucie, ale niestety ma wbudowana pompkę 220V. Testowałem na działce z dostępem do sieci i wstępnie spoko, ale chciałbym móc to napompować w dziczy. Docelowo mysle o zabudowie, ale najpierw muszę zrobić test jak takie spanie wyglada i czy w ogole chce mi sie spac w taki sposob, a własnie taki materac posiadam.
Karimatę rozwijasz i wyjebongo.
 
Karimatę rozwijasz i wyjebongo.
Ja to moge spac w fotelu XD

Tylne siedzenia po złożeniu sa 10cm powyżej podłogi, odpada. Przy materacu 40cm o którym mówie to nie wielki problem, jakoś się układa, ale zeby taki materac wjebac w auto i go napompowac to trzeba sie pozbyc gratów. Na moja nocke luz, ale jak chce - docelowo - do karety wziac 3 ksiezniczki (a ja hamak) to juz miejsce jest potrzebne.

Sorry za ujebane auto.
Qo8YYbP.jpeg


A coś o przetwornicy? XD
 
@Risky @all
to nie do końca pytanie samochodowe ale zapytam.
Ktoś poleca jakas przetwornice 12V 230V? Miałem jakąś "samochodową" od lat, nigdy nie potrzebowałem a jak by się teraz przydała to się okazało że martwa i woziłem bez sensu. Ma być mała ale wariatka XD Znaczy zeby dalo sie to wozic "na wszelki" w którymś ze schowków auta, ale też zeby toto pociągnęło urządzenia typu "pompka do materaca" a może i coś więcej (w razie czego lapka, więc sinusik jakiś dobry bym wolał).
Mam materac 200x150x40 ktory testowo chce wrypac w bagaznik i sie na nim przespac w aucie, ale niestety ma wbudowana pompkę 220V. Testowałem na działce z dostępem do sieci i wstępnie spoko, ale chciałbym móc to napompować w dziczy. Docelowo mysle o zabudowie, ale najpierw muszę zrobić test jak takie spanie wyglada i czy w ogole chce mi sie spac w taki sposob, a własnie taki materac posiadam.
Przetwornica to wuj. Większość dostępnych będzie działać ale jest jeden szczegół. Wypierdol ta wtyczkę co masz w zestawie i zrób sobie porządny kabel z żabkami i bezpiecznikiem podpinane bezpośrednio do akumulatora. W razie awarii nie usmażysz nigdzie cienkiego kabelka albo całego auta tylko bezpiecznik pójdzie. No i pompujemy na odpalonym aucie . Wiadomo.
 
Ogólnie biorę na 100% tego is300 o którym pisałem. Co prawda w stosunku do faszystowskiego auta to przepłace o 1/3 i jeszcze muszę zrobić dwa ogniska rdzy i wspawać katalizator. Bije się z myślami ale to też kwestia wizerunku. Nie mogę sobie postawić passata po warsztatem naprawiającym japońskie wozy i różne wynalazki. Znowu będzie nierozsądnie. Passat R32 DSG byłby tańszy, szybszy, pojemniejszy i mniej by palił oraz części duuuuuzo tańsze. Co zrobić, z głupotą umrę.
 
Ja to moge spac w fotelu XD

Tylne siedzenia po złożeniu sa 10cm powyżej podłogi, odpada. Przy materacu 40cm o którym mówie to nie wielki problem, jakoś się układa, ale zeby taki materac wjebac w auto i go napompowac to trzeba sie pozbyc gratów. Na moja nocke luz, ale jak chce - docelowo - do karety wziac 3 ksiezniczki (a ja hamak) to juz miejsce jest potrzebne.

Sorry za ujebane auto.
Qo8YYbP.jpeg


A coś o przetwornicy? XD
Na takim materacu to możesz im nawet test ziarnka grochu zrobić a i tak obleją :lol:
 
Prosty chłop to nawet na samych fotelach się wyśpi.
Prawdziwy chłop to flaszkę przez noc, nad ranem kawe i w droge, po co spać XD

W peżocie mam płaską podłogę po złożeniu siedzeń i jak się uwalilem na samym kocu, bez materaca czy karimaty to gniłem do rana.
Z ziomkami przeprowadzałem testy wątrobowe ostatnio na budowie i na betonie spaliśmy na matach "do ćwiczeń" - 2cm. Dla mnie było spoko.
 
Back
Top