Auto-Moto czyli o tym czym się poruszamy po drogach

IMG-20240330-WA0003.jpg
ostatnie na razie serwisy. Z wozu w takim sobie stanie został doprowadzony do stanu "prawie jak nowy". Jest tak nierozsądny że nawet w jakiś sposób zaczął mi się podobać. Ogromna moc i moment oraz silnik - a nie jedzie, duże hamulce a nie hamuje, 4x4 a w teren średnio się nadaje, spalanie - horrendalne. Ciężko wymyślić bardziej nierozsądny woz rodzinny. Jedyny taki prawdziwy plus to bezpieczeństwo pasażerów- większość drogowych przeszkód po prostu zniszczy na swojej drodze. Jeszcze czarne halogeny zamówione do kompletu.
IMG-20240330-WA0005.jpg
 
Nie to nie dla mnie miało być bo ja nie potrzebuje, tamto było moje a że się zepsuło to nie kupuje bo nie mam prawka :D
Znaczy się nie miałeś czy zabrali?
Edit
Najlepszy żart że GMC i ten IS300 którego kupiłem oba mają w papierach nadwozie "kombi". Gdyby wywalić wnętrze i ustawić najazdy to Lexus mógłby wjechać do środka przez tylną klapę wielkości bramy.
 
Co Ty mordzia z tego co chcialem i o czym pisalismy to nic nie ma. Przegladam ogladam ale kurwa bieda niestety.
Sam bym teraz polecił takiego Leszka jak kupiłem ale dla normalnego użytkownika to nie jest rozsądny wybór. Stary, drogi w utrzymaniu jak na ten segment (tyle że ja sam sobie naprawie po godzinach), problem z niektórymi częściami itp. Po za tymi minusami to mnie urzekł. Bardzo dobre wnętrze, dobrze sie prowadzi - jest niezbyt duży, zwrotny i taki zwarty jak dobrze dopasowane buty. No i ma tą nieprzekraczalną dla mnie granice +200KM. Zostanie na bardzo długo.
 
Aż zacząłem oglądać filmy "is300 Manual teansmission step by step".
2jz plus manuał, potem tylko turbo brak.
Miałem już zbudowaną Integre w kombi to teraz pytanie czy nadal jestem na tyle pojebany żeby zrobić "Supre MK4 w kombi". Najważniejsze już jest - toyota z 2JZ pod maską.
 
Profanacja, panie kolego. ::clintdis::
Profanacja czego? Supra sama w sobie jest tak prymitywna jak ruski czołg. W samej Japonii w tamtych latach były co najmniej cztery wozy sportowe godne większej uwagi i nieporównywalnie lepsze technicznie. Odstawiając jeden głupi film okazuje się że nie ma żadnej legendy.
 
Profanacja czego? Supra sama w sobie jest tak prymitywna jak ruski czołg. W samej Japonii w tamtych latach były co najmniej cztery wozy sportowe godne większej uwagi i nieporównywalnie lepsze technicznie. Odstawiając jeden głupi film okazuje się że nie ma żadnej legendy.
Ale kurła, żeby od razu kombi z tego robić? :beczka:
 
Ale kurła, żeby od razu kombi z tego robić? :beczka:
Jeszcze jak. Grunt znaleźć wóz do którego części pasują: nissan stagea kombi - gtr, Mitsubishi legnum kombi - Evo, Civic kombi - Integra, is kombi -supra. Pierwszy po za zasięgiem, drugi prawie kupiłem , trzeci miałem i czwarty teraz.
 
B

Bo ma Lexusa w kombi z tym samym silnikiem co Supra, czego nie rozumiesz?
Nawet lepiej bo silnik 2jz GTE z supry nie posiada zmiennej fazy rozrządu vvti a ten ma. Co przekłada się na to że można podwoić moc bez drastycznego poziomu doładowania. Kiedyś zakładałem turbo do gs300 z tym samym silnikiem to przy 0,6 bara wyszło 408KM i 550Nm. Zobaczymy, nie wiem czy jeszcze mi się chce bawić w takie głupoty.
 
@Risky powiedz mi proszę. Jest jakiś patent na nazwijmy to punktową naprawę pękniętego, plastikowego przewodu paliwowego? Czy nie ma rady i trzeba cały wymienić?
 
Back
Top