Auto-Moto czyli o tym czym się poruszamy po drogach

17094760856994037526808806433969.jpg
17094761232793496314419534438514.jpg
 
A to tylko na sportowe pierwsze czwartki miesiaca. Sa jeszcze terenowe środy i wystawne piątki ;) wszystko dzieki miliardom za konta premium XD

PS. fury trudno nie kojarzyc, afkors.
Znasz Pawła? Ci to mają park maszynowy za miliony. Prawdopodobnie w następnej kolejności przywiozą LC500 i 911gts. Dla takiego faszysty mogę zrobić wyjątek.
 
Znasz Pawła? Ci to mają park maszynowy za miliony. Prawdopodobnie w następnej kolejności przywiozą LC500 i 911gts. Dla takiego faszysty mogę zrobić wyjątek.
Nie nie, właściciela nie znam, samo auto kojarzę. Swoją drogą "miliony" dziś to już normiki mają (~=masz normikowy dom? No to milionik), tacy jak on to albo dziesiątki albo setki pewnie mają.
 
Nie nie, właściciela nie znam, samo auto kojarzę. Swoją drogą "miliony" dziś to już normiki mają (~=masz normikowy dom? No to milionik), tacy jak on to albo dziesiątki albo setki pewnie mają.
Każdy ich samochód to wóz marzeń. Mogę się przynajmniej przejechać czymś czego nigdy bym sobie nie kupił bo musiałbym dom sprzedać.
 
Każdy ich samochód to wóz marzeń. Mogę się przynajmniej przejechać czymś czego nigdy bym sobie nie kupił bo musiałbym dom sprzedać.
Tak mi się jakoś skojarzyło: jak pracowalem na Legnickiej we Wrocku, to z okien biurowca było widać pewną myjnię samochodową :) Z co lepszych fur kurz był "czyszczony" prędkością XD
 
Tak mi się jakoś skojarzyło: jak pracowalem na Legnickiej we Wrocku, to z okien biurowca było widać pewną myjnię samochodową :) Z co lepszych fur kurz był "czyszczony" prędkością XD
Prędkością to się suszy samochód po myjni. Dobry wosk i przy 200 wszystko spłynie.
 
17095859972442580242364194333032.jpg
nissan pojechał i jakoś nie chce mi się zaczynać kolejnego auta. Zabrałem się za dopieszczanie dziadka. Nowy rozrusznik był impulsem żeby pomalować to i owo, naprawić wiązki elektryczne i uporządkować gaz. Przy okazji znalazłem przepalony zawór zmiennej geometrii kolektora ssącego więc może dziad będzie teraz mniej palił.
17095861877274627142327566038843.jpg
 
View attachment 93366nissan pojechał i jakoś nie chce mi się zaczynać kolejnego auta. Zabrałem się za dopieszczanie dziadka. Nowy rozrusznik był impulsem żeby pomalować to i owo, naprawić wiązki elektryczne i uporządkować gaz. Przy okazji znalazłem przepalony zawór zmiennej geometrii kolektora ssącego więc może dziad będzie teraz mniej palił. View attachment 93368
W ocynk każdą śrubkę wpierdol jak prof Chris
:werdum:
 
Jest rozwiązanie na problemy polskich dróg!
Teraz już wiecie :awesome:


Dobry gwint i można latać nad dziurami. Gdzieś mam zdjęcie mojego starego auta. Jeśli na ukos wjechałem nim jednym przednim kołem na krawężnik to tylne po przekątnej unosiło się do góry.
 
Czyściutkie, że zaraz widać, iż to tylko jakiś niedzielny kierowca tylko do kościoła jeździł
W sumie to jest auto na dłuższe wyjazdy rodzinne i żeby cieszyło oko. Taka kolejna zabawka dla dużego dzieciaka.
Albo jakiś Janusz biznesu szykuje auto na handel :wink:
To nigdy nie zostanie sprzedane. Tyle że teraz postanowiłem że przynajmniej 2 dni w miesiącu poświęcę na swoje samochody żeby usunąć wszystkie zaniedbania i żebym nie musiał się za nie wstydzić bo to w końcu moja wizytówka.
 
W sumie to jest auto na dłuższe wyjazdy rodzinne i żeby cieszyło oko. Taka kolejna zabawka dla dużego dzieciaka.

To nigdy nie zostanie sprzedane. Tyle że teraz postanowiłem że przynajmniej 2 dni w miesiącu poświęcę na swoje samochody żeby usunąć wszystkie zaniedbania i żebym nie musiał się za nie wstydzić bo to w końcu moja wizytówka.
szewc bez butów to i mechanik gruzem może jeździć
:roberteyeblinking:

Zrób jakiegoś gruza rat style, hondy i japońce same z siebie się takie stają, wystarczy że je zakonserwujesz
:muttley:


1000007302-01.jpeg
 
Back
Top