Atak trenera :)

Tylko że KSW ich wszystkich nie zatrudni. Najwyżej będą się zawodnicy częściej bić na ulicy i zmaleje ilość utalentowanych zawodników w Polsce.Niszczenie PLMMA to genialne posunięcie. I jest z czego się śmiać jak szympans z czyjejś krzywdy. A jeśli ktoś ma przejąć pałeczkę po Mirku jak już upadnie , to raczej większy burak, bo nikt poważny się w taki small biznes nie bawi.
 
Niszczenie PLMMA bo ktoś wykupił taką domenę? A trener który co wywiad jedzie i po rocksach i po ksw to nie niszczenie mma?
 
Na moje oko to PLMMA swoim kompletnym brakiem profesjonalizmu niszczy sam twórca tej organizacji, poczynając od nieustannych zmian rozpisek i (przynajmniej ostatnio) dat, kończąc na marketingu (robienie z siebie idioty na oficjalnym profilu organizacji). Ani czyjaś zabawa z potencjalnie interesującą go domeną, ani nasze żarty, nie mają realnego wpływu na biznes Oknińskiego...
 
Jak Conor robi z siebie debila to jest cool. Żeby Leprechaun- irlandzki skrzat który pilnuje garnca złota na krańcu tęczy, nazywał się Królem to jest to zaprawdę żałosne.
Mirek jednak ma bardzo zbliżone oczy. Dziwię się że nie jest cyklopem. Takie rozwiązanie było by ekonomiczne a na to samo w jego przypadku wychodzi.
;)
Coś mi się tu nie zgadza. To zła wola chyba.
 
skad Ty kurwa tu @Kutulu wziales Conora? zdajesz sobie sprawe jakie postaci porownujesz? 'robi z siebie debila', 'zaprawde zalosne', a kariera, wartosci i pieniadze jak miliony by chcialy. naprawde gorszego porownania jeszcze na cohones chyba nie widzialem, nie bede nawet dalej opisywal jak bezsensowne byly Twoje zdania. Conor McGregor vs Mirosław Gracie - pogratulowac.

jesli to 'trolling' albo bardzo wyszukana ironia to i tak pozostane przy swoim - gorzej tego nie mozna bylo ogarnac.
 
Kutulu, jeszcze weekend się dobrze nie zaczął a ty już ostra faza. Conor i Mirek? to jak porównywać nissana almerę i nissana GTR. Niby ta sama firma, ale porównanie z dupy.
 
Hahaha przestań ćpać Kutulu, albo bierz połowę tego co bierzesz. W tym jest taka różnica drobna, że Conor "robiąc z siebie debila" według Ciebie, nie szkodzi, a wręcz napędza jeszcze UFC, a Mirek robiąc z siebie debila, szkodzi własnemu biznesowi zwanemu PLMMA.
 
Już nie patrząc na nację itd. to jednak to jest organizator, szef, a tu zawodnik. Bardziej zasadnym byłoby przyrównanie go do Dany, bo i ten miał różnego rodzaju wybryki słowne, ale jednak cięzko go uznawać za postać kontrowersyjną pod tym kątem co trener Okniński.
@Mojso no można to do jednej szuflady wrzucić ;-)))
 
Last edited:
nie wiem czy było, ale tu się to chyba nada
 

Attachments

  • Bez tytułu.png
    Bez tytułu.png
    23 KB · Views: 86
a skad oni wiedza, ze to ksw? to, ze tam przekierowuje gowno znaczy, chyba mirek nie wie jak internety dzialajo
 


HAHAHAHHAHAHA faktycznie!!!
KSW razem ze sponsorowanym przez nich MMA MA Rocks atakują ze wszystkich stron, naprawdę próbują zniszczyć polskie UFC #potwierdzone_info #team_mirek
 
Last edited:
no co Panowie, weekend przyszedł. jedni czytają książki, inni jeżdżą na szalety, inni palą zioło z zawodnikami a trener nie przestrzega zasady "piłeś?nie pisz".
 
Cokolwiek oni tam w "Profesjonalnej" biorą, ja też chce spróbować
A tak na serio, trudno mi pojąć by coś takiego pisał ktoś normalny, problemy z glową ewidentne
 
Chłoszcze nas wszystkich Mirek, jak niegdyś Wielki Król Kserkses chłostał nieposłuszne morze, a biczujący wodę słudzy mieli mówić: "Gorzka wodo, nasz pan wymierza ci tę karę, boś go skrzywdziła nie doznawszy od niego żadnej krzywdy. Król Kserkses przejdzie cię, czy chcesz czy nie chcesz - tobie zaś słusznie żaden człowiek nie składa ofiar boś jest zamuloną i słoną rzeką."
 
Last edited:
Back
Top