Atak Kawulskiego na Doozego i Groobego

Ciężko mi było obejrzeć to video do końca, żenada. Gala zbudowana na walce Popka z Pudzianem, a oni się porównują do UFC :no no:
 
Kawul, gdy zadano pytanie:
boromir-arrow-o.gif
 
Też uważam, że UFC jest przereklamowane. W drugiej organizacji na świecie mamy taki sam poziom - o ile nie wyższy. Mowa oczywiście o KSW, gdyby jakiś nieogar się jeszcze zastanawiał.

Wiadomo. Jak myślisz, dlaczego KSW nie ściągnęło do siebie GSP, wieloletniego mistrza UFC ? Wcale nie dlatego że nie było ich stać i GSP miałby ich w dupie. On po prostu jest za słaby na KSW, nie jest godzien walczyć w tej federacji, nie to co brazylijscy królowie nokautu z Sao Paulo.
 
Wiadomo. Jak myślisz, dlaczego KSW nie ściągnęło do siebie GSP, wieloletniego mistrza UFC ? Wcale nie dlatego że nie było ich stać i GSP miałby ich w dupie. On po prostu jest za słaby na KSW, nie jest godzien walczyć w tej federacji, nie to co brazylijscy królowie nokautu z Sao Paulo.
Dokładnie, nawet ilość padających na zawodników UFC światełek, jest subtelną wskazówką co do ich poziomu.
 
@gronostaj dzieki za wrzute. Ja pierdole ale weszli w dupsko tlusto Kawulowi. Bedorf, Pudzian i Zombiak ja pierdole az mnie zemdlilo... Po Zombiaku sie nie spodziewalem takich slow bo marzyl o tym a teraz pierdoli ze przereklamowane. Kurwa jaka blazenada z tym jebanym cyrkiem...
 
Wiadomo, UFC przereklamowane, bo Zombi okazał się na nie za słaby, a Bedorf to wydmuszka bez charakteru, o czym niebawem za sprawą Michała Kity wszyscy się przekonają. Tylko Artur wydawał się zażenowany całą sytuacją. A jak pisałem, że wszyscy się tam dobrowolnie kiszą w KSW, to niektórzy z uporem maniaka twierdzili, że K&L niemalże siłą ich zmusili do podpisywania kontraktów. @Dooży&Grooby, dałeś się zaskoczyć, ale to cenna lekcja na przyszłość. Trzymaj się tam i czekam na wasz podcast z Kornikiem i Maliniakiem. :smile:
 
Back
Top