Atak Kawulskiego na Doozego i Groobego

@Gosciuuu hmm, no to była to w takim razie przypadkowa złośliwość. Poza tym oczekiwałbym od wszystkich zawodników MMA najwyższych aspiracji, więc uznałem to za pewnik, pomyliłem się.

@Suchar oczekiwałem, że na moje pytanie odpowie tylko John.

Mi się wydaje, że K&L w którymś tam wywiadzie się wypowiadali, że zawodnik podpisujący kontrakt się musi zadeklarować - KSW czu UFC...
 
@Arteck zostały wyeliminowane klauzule UFC takie jak miał Janek czy KK, ale o pozbawieniu możliwości wypowiadania się publicznie nt. UFC nic nie wiem.
 
Ja pierdole, ale żenada po kiego się udzielają ludzie którzy nie są pytani, jeszcze chuj tam Kawula zrozumie, bo go od razu zaswędziało jak @Dooży&Grooby się zapytał(nic, że to brak szacunku do kogoś i brak wychowania, bo nie wpierdala się miedzy wódkę, a zakąskę) ale broni swego. Ale reszta, jak wielki mistrz walki w klatkach wagi ciężkiej który cudem wygrał z Kitą i wygrywa z samymi brazilians favelas oraz emerytami i o zgrozo Pudzian :joe:, który poziomem nie dorównuje nawet ogonowi rankingu wagi ciężkiej UFC(przynajmniej nie był chamski) oraz Marcin Wrzosek, no tak wiem, że to taka luźna śmieszna wrzutka, ale kurwa nie trzeba tak od razu się pucować do K&L, można było przemilczeć jak Borys.....
 
Jak mnie wkurwia takie wzajemne kółko adoracji, które w niby "kul" sposób obśmiewa normalne pytanie. Olkiewicz, następnym razem przyszykuj na samuraja i kokodżambowca coś na ich poziomie.
 
Podobno włodarze odwiedzili ten temat, po pracytaniu tej gówno burzy zadzwonili do Andrzeja od wbijania cwela i już jadą po was hejtery.
8382d8e5cdf9801c08f8935d70843c0f,640,0,0,0.jpg

avatar32616_4.gif
 
@gronostaj dzieki za wrzute. Ja pierdole ale weszli w dupsko tlusto Kawulowi. Bedorf, Pudzian i Zombiak ja pierdole az mnie zemdlilo... Po Zombiaku sie nie spodziewalem takich slow bo marzyl o tym a teraz pierdoli ze przereklamowane. Kurwa jaka blazenada z tym jebanym cyrkiem...

Spox :))
 
obejrzałem ten kawałek, jak dla mnie zrovili z siebie pośmiewisko ale podkreslam, ogladlem tylko fragment ten
 
Sporo ludzi na cohones ma nawet bardziej cienką skórę niż nasi zawodnicy. Ja pierdole ta tu nic nie było.

To łajzy wtedy są. Jak ktoś nie potrafi się uśmiechnąć na kawał o nim to łajza! Każdy .
Zawodnik to zwykły człowiek. I czym zawodnik się różni od piekarza??? No czym?

Miałem ziomka piekarza, z mojego kwadratu. Śmiali się z niego, bo zasypiał jak ciasto rozrabiał i stał nad maszyną. Miał wypadek kiedyś,bo zasnął i wpadł do gara ,co tam miesza taki robot ciasto. Ale się otrząsnął i wyszedł. Śmaili sie z niego wtedy XDD Cała zmiana! A on? TEŻ sie ŚMIAŁ! i o to chodzi!!!
Potem już nigdy nie przysypiał,bo się bał.
 
To łajzy wtedy są. Jak ktoś nie potrafi się uśmiechnąć na kawał o nim to łajza! Każdy .
Zawodnik to zwykły człowiek. I czym zawodnik się różni od piekarza??? No czym?

Miałem ziomka piekarza, z mojego kwadratu. Śmiali się z niego, bo zasypiał jak ciasto rozrabiał i stał nad maszyną. Miał wypadek kiedyś,bo zasnął i wpadł do gara ,co tam miesza taki robot ciasto. Ale się otrząsnął i wyszedł. Śmaili sie z niego wtedy XDD Cała zmiana! A on? TEŻ sie ŚMIAŁ! i o to chodzi!!!
Potem już nigdy nie przysypiał,bo się bał.
chłodna historia przyjacielu
 
Żenada. @Dooży&Grooby rób dalej swoje i w dupie to miej pytanie było dobre i wiem,że nie miałeś na celu żeby kogoś obrazić.Po prostu KSW nadal wie ,że do UFC im brakuje lat świetlnych.
Niedługo KSW tak wytresuje swoich zawodników ,że na słowo UFC będą spuszczać wpierdol każdemu kto zapyta więc uważajcie drodzy redaktorzy z doborem pytań.
Karola dawniej lubiłem i to na tyle bo chyba każdy zauważył w nim zmiane już jakiś czas temu.
 
Back
Top