Atak Kawulskiego na Doozego i Groobego

Ale ja tylko wskazalem gdzie byl atak w tym pytaniu.
Zachowanie Hajsa podle ale zrozumiale.
 
A nie jest ? To jest fakt, sugerował a nie atakował, a Kawul zachował się jak cymbalista
No nie wiem jak mozna by to jasniej napisac. Podczas promocji gali ksw pada pytanie sugerujace ze konkurencja jest lepsza.
Jak nie trybisz to juz nie zatrybisz.
 
No nie wiem jak mozna by to jasniej napisac. Podczas promocji gali ksw pada pytanie sugerujace ze konkurencja jest lepsza.
Jak nie trybisz to juz nie zatrybisz.
Sorry @Gienek ale tu @Haszyk ma rację. No wlasnie wystarczy sugestia od otwartego ataku. Ukryty przekaz pytania brzmiał: Wybrales ksw zamiast ufc? Pojebalo cie ??? Przeciez tu wszyscy tylko czekają aż im sie kontrakty pokonczą...no nie chlopaki ? ....chlopaki no co wy?
 
No nie wiem jak mozna by to jasniej napisac. Podczas promocji gali ksw pada pytanie sugerujace ze konkurencja jest lepsza.
Jak nie trybisz to juz nie zatrybisz.
Jak dla mnie sugerowanie a atakowanie to dwie różne sprawy, bo nie powiedział wprost KSW jest do dupy a UFC jest święte.
 
Atak to byl bardziej Kawula i jego slugusow na Duzego i Grubego a nie na odwrot. Zadal normalne pytanie a tamci sie zagotowali... Nie jest wina Mariusza ze cale KSW ma alergie na samo slowo UFC.
 
no wlasnie, kawul sie spina, a kazdy ma z niege beke, bo to zadna konkurencja
Ale czego sie spodziewac? Przeciez kazdy wie ze Maciek to
maxresdefault.jpg
 
Wedle kanonów samca alfa, który broni swojego stada reakcja zrozumiała, ale nie onzacza, że godna pochwały czy prawidłowa. Jak wasz członek rodziny popełni przestępstwo, to też będziecie go bronić, bo rodziny się broni za wszelką cenę. Poza tym przede wszystkim się nie przerywa pytania, daje się odpowiedzieć temu, do którego padło pytanie, a poza tym warto oszczędzić sobie wycieczek personalnych do moich ambicji i ambicji moich rzekomo opłaconych kolegów. Ja tam byłem gościem, a gość się wita, zdejmuje buty, siada i się nie awanturuje w czyimś domu.
 
Wedle kanonów samca alfa, który broni swojego stada reakcja zrozumiała, ale nie onzacza, że godna pochwały czy prawidłowa. Jak wasz członek rodziny popełni przestępstwo, to też będziecie go bronić, bo rodziny się broni za wszelką cenę. Poza tym przede wszystkim się nie przerywa pytania, daje się odpowiedzieć temu, do którego padło pytanie, a poza tym warto oszczędzić sobie wycieczek personalnych do moich ambicji i ambicji moich rzekomo opłaconych kolegów. Ja tam byłem gościem, a gość się wita, zdejmuje buty, siada i się nie awanturuje w czyimś domu.
Ale z drugiej strony jak powiedziałeś A, to wypadałoby, żebyś powiedzał B i wskazał którzy zawodnicy faktycznie marzą o UFC. Że nie chciałeś robić przypału Borysowi czy innemu zawodnikowi - nie trafia do mnie taka argumentacja. Taka trochę nie do końca rzetelna dziennikarska robota. A tak tylko rozjuszyłeś Kawula i sie inba rozkręciła...:wtf2:
 
@Arteck
jak powiedziałeś A, to wypadałoby, żebyś powiedzał B
Jak powiedziałem A, to czekałem na odpowiedź Johna

wskazał którzy zawodnicy faktycznie marzą o UFC
Skąd mam wiedzieć? Uznałem to za pewnik, nie broniłem im się "przyznać", Ci którzy nie marzą o UFC zabrali głos

nie chciałeś robić przypału Borysowi czy innemu zawodnikowi
Ja nikomu nie chciałem nic robić, chciałem się dowiedzieć czemu John odrzucił ofertę UFC - tyle.

A tak tylko rozjuszyłeś Kawula
A to już nie ja, tylko element mojego pytania i nie jestem odpowiedzialny za to, co kogo rozjusza bo nie wiem. Poza tym nawet jeśli bym to wiedział i działał z premedytacją to konferencja nie jest kółkiem wzajemnej adoracji tylko miejscem spotkania organizatora eventu i niezależnych mediów, które nie powinny "uważać" na pytania, tylko zadać te nurtujące ich i kibiców - mnie nurtowało właśnie to.
 
Ale Kawul obronił swoje zdanie i zawodnicy go poparli, a @Dooży&Grooby wyszedł na spekulanta. Kawul by TKO. :kis:
Akurat poparli go ci, których temat UFC nie dotyczy :) Pytanie było do Johna i w zasadzie dotyczyło tego, czemu akurat wybrał KSW a nie UFC i nie rozumiem dlaczego samuraj w mokasynach nie pozwolił odpowiedzieć na to pytanie - już odbiegam od wpierdalania się w zdanie.
 
niezależnych mediów

Dobre sobie. Tak bardzo niezależnych, że jak K&L pokażą mieszek, to środowisko się niemalże tratuje, żeby móc cokolwiek dla nich zrobić. Niektórzy uznani dziennikarze przedkładają wyżej rozlepianie plakatów wiadomej organizacji, niż działalność dla największego portalu o MMA w kraju. :mamed:
 
Idziecie na konferencje Armaniego i pytacie modeli - dlaczego pracujecie tutaj, przecież każdy chce pracować dla Hugo Bossa? Dziwicie się, ze Armani jest wkurwiony.
 
@Karateka@ Spłycasz i dałeś złe porównanie, vis-a-vis Armaniego postaw markę odzieżową, która robi 10x mniej pokazów w roku i nie ma dobrze rozwiniętych kilku kolekcji - wtedy moje pytanie nabiera sensu. Albo napisz, że pytanie słabe, wtedy uszanuję Twoje zdanie, wszystkich nie uszczęśliwię :hi:
 
Idziecie na konferencje Armaniego i pytacie modeli - dlaczego pracujecie tutaj, przecież każdy chce pracować dla Hugo Bossa? Dziwicie się, ze Armani jest wkurwiony.
Ty masz jakieś ograniczone zdolności rozumowania czy co? Idziesz na konferencje Szmatexa i są modele którzy chcieliby robić u Hugo Bossa a jest jeden typ, który rzekomo odrzucił od niego propozycję i co jest kurwa złego w pytaniu czy to prawda i jeżeli tak, to dlaczego? Czy to pytanie komuś ubliża, obraża matkę?
 
Back
Top