Analiza kursów LV BET - UFC Fight Night 106 + ACB 54

mmafan2

Brutaal
Super Heavyweight
Zakładam temat żebyśmy mogli już zacząć działać. :)
Ciekawi mnie walka edsona(1.57) z beneilen dariushem(2.30)
Macie już jakieś typy?
 
5bc322cfaf364963808286814d30c8c6.png
 
Barboza 1.62
Means, jeśli będzie przyzwoity kurs

Może Belfort przed czasem. Wbrew pozorom, Vitor wyglądał całkiem dobrze z Mousasim. Gastelum raczej nietykalny po tym kursie.
 
tylko Smolka jest bardzo slaby fizycznie i nie jest to ten poziom co Formiga, ktory w parterze bardzo duzo potrafi
a w stojce Borg jest dosc ulomny
 
Borg akurat z tak wybitnym grapplerem moim zdaniem nie da rady

Tylko nie wiem czy zdajesz sobie sprawe, ze to Borg ma lepsze zapasy i nie powinien miec problemow z obalaniem. Stojka rowniez w strone Borga. W parterze moze pojsc w kazda strone. Mozliwa decyzja dla Raya.

Ode mnie idzie i to dosyc mocno: Gastelum + Prazeres po 1.85 oraz Barboza po 1.62.
 
czy ona jest jakims wybitnym zapasnkiem? na tle ogorkow moze tak, ale juz Scoggins robil z nim co chcial
 
czy ona jest jakims wybitnym zapasnkiem? na tle ogorkow moze tak, ale juz Scoggins robil z nim co chcial

Ale to nie sa zapasy olimpijskie, ze musi byc wybitny. Nie walczy tez z Cejudo. Jest po prostu lepszym zapasnikiem w tej walce i powinien kontrolowac te plaszczyzne. Po co od razu ma byc wybitny... :confused:
 
Ale to nie sa zapasy olimpijskie, ze musi byc wybitny. Nie walczy tez z Cejudo. Jest po prostu lepszym zapasnikiem w tej walce i powinien kontrolowac te plaszczyzne. Po co od razu ma byc wybitny... :confused:
zobaczymy, Formiga to jednak czolowka, a Borg poki co obijal bande przecietniakow gdy dostal mocniejszego Scogginga, ktory w sumie nawet blisko czolowki nie jest to przegral 30:24
 
A potem dostal jeszcze mocniejszego Smolke, ktorego rozjebal w drobny mak. Takie porownania nie maja sensu.

Ja nie mowie, ze Borg wygra. Mowie tylko, ze ma wiecej argumentow na papierze, w mojej ocenie. Ray Borg jest mlodziutki, z walki na walke moze robic spory progress. Ze Scogginsem mu nie poszlo, bo nie mogl go obalic. Formige natomiast powinien obalic bez problemu. Nie mogac obalic Justina musial sie bic w stojce, gdzie byl gorszy, natomiast nie mogl skorzystac z parteru. Borg ma lepsza stojke od Formigi, wiec tam moze go punktowac. W parterze bedzie ustepowac, ale zawsze moze go sprobowac kontrolowac z gory. Kompletnie sie nie zdziwie jak Borg wygra, co wiecej. Widze w nim faworyta. Rankingi to akurat nic nie maja do rzeczy
 
Wstępnie nie znając kursów:
Single:
Rua przez KO,
Dariush przez skończenie bo na barboze za niski kurs będzie,
Belfort KO 1 runda,
Means przez KO,
Pepey przez skończenie.
 
Na tą chwilę, Barboza z resztą czekam na kursy.

Gastelum powinien dać sobie radę z Belfortem. Może po ujawnieniu wszystkich kursów pojawi się jakis kwiatek.
 
Typy:
Means- po pierwszej walce szybko, żeby kursy nie spadly
Barboza- lepsza stojka raczej wybroni td.
Trinaldo- myśle, że brazylijczyk wygra siłowo ten pojedynek

Ciekawe bety:
Borg wyglada na ciekawy bet.
Correia- chyba malo osob kiedys na nia by postawilo
Villante- jesli co under cyba ze bedzie jakis ciekawy kurs itd. To nie ten Shogun co kiedys
 
Dla mnie na ten moment Correia,Formiga,Yahya oraz na singlu Rua
Rony Jason mnie zastanawia , muszę zebrać info
Kupony przed galą puszczę, zobaczymy jak ważenie itp
 
Jak dla mnie Gastelum przed czasem wchodzi jak w masło. Belfort bez szans z taką formą
 
Wiadomo ze Gastelum to wygra na 90% ale ze względu na słaby kurs i 10% na upset dam sobie spokoj z ta walką. Trinaldo i Kevin lee to ciekawa walka i dobre kursy
 
Barboza 1.62
Means 1.50

Czekam na Shoguna, chciałbym go najpierw zobaczyć na ważeniu; ewentualnie live, jeśli zobaczę coś niepokojącego. Jeśli gala pójdzie dobrze, to pewnie rzucę coś na Vitora.
 
Podobnie jak do poprzedniej gali, taśmowo ;]
 

Attachments

  • 3.png
    3.png
    39.2 KB · Views: 88
  • 1.png
    1.png
    48 KB · Views: 85
  • 2.png
    2.png
    65.4 KB · Views: 88
az tak w nia wierzysz?

W moich oczach Bethe jest faworytem tego starcia, ale czy aż tak w nią wierzę? Bardziej mam czutkę, że ogarnie i próbuję na niej polegać.
Correia ma lepszą stójkę, lepsze cardio, większą agresję (dzięki której to do niej powinna należeć kontrola oktagonu) i oczywiście walczy u siebie, co może mieć wpływ na werdykt w przypadku bliskiej walki.
Marion z kolei powinna mieć przewagę w parterze ( bardzo ładnie zbiera się do poddań ). I tu widzę pewne zagrożenie, na całe szczęście Reneau nie jest zapaśniczką, do tego Bethe ma przyzwoity TDD, więc ciężko jest ją obalić.
Moim zdaniem jeśli Correia utrzyma walkę w stójce, to powinna wypunktować Marion na pełnym dystansie, tym bardziej, ze Reneau ma już cztery dychy i z upływem czasu widać po niej ubytek sił, a Bethe nie odpuszcza a nawet w ostatnich rundach lubi zwiększyć tempo.
Nie można jednak zapominać, że to są baby...
 
Back
Top