Analiza kursów LV BET - UFC Fight Night 106 + ACB 54

sa wszystkie kursy na ACB
Lecac dalej z ACB - Buba Jenkins 2,87? Opinie? BTW Saidov juz 1,2
ja bym surebeta zrobil
rywal solidny, a Saidova ostatnie walki to zadnej nie wygral w dominujacy sposob
 
Vitor ostro wstrząsnął Mousasim, który ma szczękę z tytanu i znacznie lepszy boks, niż Gastelum. Faworyzuje oczywiście Kelvina, ale według mnie głupotą jest gra grubka po 1.25 przeciwko Belfortowi w Brazylii. Stary lew badal ma pazury.

To akurat nie ma znaczenia, bo sedziowie moga pomoc, owszem - ale tutaj decyzji byc nie moze.

Ode mnie ostatecznie:

Barboza @1.66
Means @1.57
Gastelum + Trator @1.91
 
To akurat nie ma znaczenia, bo sedziowie moga pomoc, owszem - ale tutaj decyzji byc nie moze.

Ode mnie ostatecznie:

Barboza @1.66
Means @1.57
Gastelum + Trator @1.91

Ależ ma znaczenie - nie mówię o punktowych, a o dopingu, ekscytacji, deprymowaniu rywala przez tłum. Drobne ziarenka w butach Gasteluma i skrzydła dla Vitora niesionego przez skandujacych rodaków. Publika również może wpływać na ringowego, krzykiem pomagając go do rozerwania klinczu itd.
 
Ależ ma znaczenie - nie mówię o punktowych, a o dopingu, ekscytacji, deprymowaniu rywala przez tłum. Drobne ziarenka w butach Gasteluma i skrzydła dla Vitora niesionego przez skandujacych rodaków. Publika również może wpływać na ringowego, krzykiem pomagając go do rozerwania klinczu itd.

Takie rzeczy deprymowaly by slabych psychicznie zawodnikow, a do takiego grona nie zaliczam Gasteluma. No, a jesli publika wplywa na decyzje sedziego ringowego, to powinni go zwolnic, bo sie nie nadaje do zawodu :D

Oczywiscie kazdy ma swoje zdanie, ale uwazam, ze jesli Vitor nie ustrzeli Gasteluma w 1 rundzie (Gastelum nie ma wcale slabej szczeki), to w pozniejszych rundach moze byc bezuzyteczny, bo przewaga kondycyjna jest kolosalna, oczywiscie na korzysc Kelvina. Ja w nim widze sporego faworyta i nie zrazam sie zbytnio tym 1.30, bo gram raczej przeciwko Belfortowi.
 
Takie rzeczy deprymowaly by slabych psychicznie zawodnikow, a do takiego grona nie zaliczam Gasteluma. No, a jesli publika wplywa na decyzje sedziego ringowego, to powinni go zwolnic, bo sie nie nadaje do zawodu :D

Oczywiscie kazdy ma swoje zdanie, ale uwazam, ze jesli Vitor nie ustrzeli Gasteluma w 1 rundzie (Gastelum nie ma wcale slabej szczeki), to w pozniejszych rundach moze byc bezuzyteczny, bo przewaga kondycyjna jest kolosalna, oczywiscie na korzysc Kelvina. Ja w nim widze sporego faworyta i nie zrazam sie zbytnio tym 1.30, bo gram raczej przeciwko Belfortowi.

W takim razie powinni zwolnić 3/4 sędziów, bo bardzo rzadko ringowi nie ulegają buczeniu fanów. Zgoda, że Vitor ma szanse praktycznie tylko w 1, lub 2 rundzie, dlatego zagrałem właśnie te zakłady.
Co do słabych psychicznie zawodników - zaliczam do nich Brazylijczyka, stąd pisałem o kamyku w bucie Gasteluma i skrzydłach dla Belforta.
 
Ja dzis zapodaje takie cos
 

Attachments

  • Screenshot_2017-03-11-21-52-13.png
    Screenshot_2017-03-11-21-52-13.png
    92.6 KB · Views: 66
Kupony wrzucone wcześniej, zainwestowane 100zł -wygrana 100zł = 0
Remis Correi wstrzymał wygraną, a od większego hajsu przegrał Formiga
 
U mnie w plecy cos mi nie idzie ostatnio mma/ufc dobrze ze na pilce mozna sie odrobic..za to moja zona wygrala obstawila a
Barboza+Lee+Correia+Oliviera co sam jej zaproponowalem a sam inaczej zagralem w dupe jego mac
 
kurwa ten ohmbet to porazka jakas do grania live, nie polecam
unibet tez chujowy, ale chociaz grac mozna, a tu non stop zablokowane jest
 
Ostatecznie lekki plus, ale mega niedosyt...

Niby siedze na tym live, ale ostatecznie braknie odwagi zeby cos mocniej pograc, a ostatnio takie kursy przechodza kolo nosa:

Soto 5,0
Moraes 3,75
Borg 5,0

I troche z przeszlosci:
Kelly 3,5
Teymur 4,5 ( po wygranej rundzie)
Markos 8
Hendricks 3,5 (po wygranej rundzie)
 
Ja tam jestem zawsze na plusie jak Puczi nawet gdy upierdalam

Przepraszam, że dobrze gram.

Ale tak, u mnie plus. Lajwy na Jasona/Soto/Bethe/Barbozę/Shoguna uratowały galę.

kurwa ten ohmbet to porazka jakas do grania live, nie polecam
unibet tez chujowy, ale chociaz grac mozna, a tu non stop zablokowane jest



Jak chcesz zarobić, skoro nawet nie potrafisz postawić zakładu? XD Barboza po 2.10 wszedł bardzo elegancko w 2 rundzie.
 
no tak wiem all in wchodziles zawsze na typ, ktory wszedl, a reszte grales po 1zl
 
Back
Top