Analiza kursów LV BET - UFC Fight Night 106 + ACB 54

mmafan2

Brutaal
Super Heavyweight
Zakładam temat żebyśmy mogli już zacząć działać. :)
Ciekawi mnie walka edsona(1.57) z beneilen dariushem(2.30)
Macie już jakieś typy?

mmafan2

Brutaal
Super Heavyweight
5bc322cfaf364963808286814d30c8c6.png

Puczi

Dobry człowiek
Barboza 1.62
Means, jeśli będzie przyzwoity kurs

Może Belfort przed czasem. Wbrew pozorom, Vitor wyglądał całkiem dobrze z Mousasim. Gastelum raczej nietykalny po tym kursie.

Aliibaba

PRIDE FC
Lightweight
Żółta Kartka
tylko Smolka jest bardzo slaby fizycznie i nie jest to ten poziom co Formiga, ktory w parterze bardzo duzo potrafi
a w stojce Borg jest dosc ulomny

Alves94

Jungle Fight
Light Heavyweight
Borg akurat z tak wybitnym grapplerem moim zdaniem nie da rady

Tylko nie wiem czy zdajesz sobie sprawe, ze to Borg ma lepsze zapasy i nie powinien miec problemow z obalaniem. Stojka rowniez w strone Borga. W parterze moze pojsc w kazda strone. Mozliwa decyzja dla Raya.

Ode mnie idzie i to dosyc mocno: Gastelum + Prazeres po 1.85 oraz Barboza po 1.62.

Aliibaba

PRIDE FC
Lightweight
Żółta Kartka
czy ona jest jakims wybitnym zapasnkiem? na tle ogorkow moze tak, ale juz Scoggins robil z nim co chcial

Alves94

Jungle Fight
Light Heavyweight
czy ona jest jakims wybitnym zapasnkiem? na tle ogorkow moze tak, ale juz Scoggins robil z nim co chcial

Ale to nie sa zapasy olimpijskie, ze musi byc wybitny. Nie walczy tez z Cejudo. Jest po prostu lepszym zapasnikiem w tej walce i powinien kontrolowac te plaszczyzne. Po co od razu ma byc wybitny... :confused:

Aliibaba

PRIDE FC
Lightweight
Żółta Kartka
Ale to nie sa zapasy olimpijskie, ze musi byc wybitny. Nie walczy tez z Cejudo. Jest po prostu lepszym zapasnikiem w tej walce i powinien kontrolowac te plaszczyzne. Po co od razu ma byc wybitny... :confused:
zobaczymy, Formiga to jednak czolowka, a Borg poki co obijal bande przecietniakow gdy dostal mocniejszego Scogginga, ktory w sumie nawet blisko czolowki nie jest to przegral 30:24

Alves94

Jungle Fight
Light Heavyweight
A potem dostal jeszcze mocniejszego Smolke, ktorego rozjebal w drobny mak. Takie porownania nie maja sensu.

Ja nie mowie, ze Borg wygra. Mowie tylko, ze ma wiecej argumentow na papierze, w mojej ocenie. Ray Borg jest mlodziutki, z walki na walke moze robic spory progress. Ze Scogginsem mu nie poszlo, bo nie mogl go obalic. Formige natomiast powinien obalic bez problemu. Nie mogac obalic Justina musial sie bic w stojce, gdzie byl gorszy, natomiast nie mogl skorzystac z parteru. Borg ma lepsza stojke od Formigi, wiec tam moze go punktowac. W parterze bedzie ustepowac, ale zawsze moze go sprobowac kontrolowac z gory. Kompletnie sie nie zdziwie jak Borg wygra, co wiecej. Widze w nim faworyta. Rankingi to akurat nic nie maja do rzeczy

ninja

UFC
Flyweight
Wstępnie nie znając kursów:
Single:
Rua przez KO,
Dariush przez skończenie bo na barboze za niski kurs będzie,
Belfort KO 1 runda,
Means przez KO,
Pepey przez skończenie.

Biedroo155

BAMMA
Lightweight
Na tą chwilę, Barboza z resztą czekam na kursy.

Gastelum powinien dać sobie radę z Belfortem. Może po ujawnieniu wszystkich kursów pojawi się jakis kwiatek.

w4ar

Maximum FC
Super Heavyweight
Typy:
Means- po pierwszej walce szybko, żeby kursy nie spadly
Barboza- lepsza stojka raczej wybroni td.
Trinaldo- myśle, że brazylijczyk wygra siłowo ten pojedynek

Ciekawe bety:
Borg wyglada na ciekawy bet.
Correia- chyba malo osob kiedys na nia by postawilo
Villante- jesli co under cyba ze bedzie jakis ciekawy kurs itd. To nie ten Shogun co kiedys

tobiVC

Jungle Fight
Welterweight
Dla mnie na ten moment Correia,Formiga,Yahya oraz na singlu Rua
Rony Jason mnie zastanawia , muszę zebrać info
Kupony przed galą puszczę, zobaczymy jak ważenie itp

Knee

BAMMA
Featherweight
Jak dla mnie Gastelum przed czasem wchodzi jak w masło. Belfort bez szans z taką formą

mmafan2

Brutaal
Super Heavyweight
Wiadomo ze Gastelum to wygra na 90% ale ze względu na słaby kurs i 10% na upset dam sobie spokoj z ta walką. Trinaldo i Kevin lee to ciekawa walka i dobre kursy

Puczi

Dobry człowiek
Barboza 1.62
Means 1.50

Czekam na Shoguna, chciałbym go najpierw zobaczyć na ważeniu; ewentualnie live, jeśli zobaczę coś niepokojącego. Jeśli gala pójdzie dobrze, to pewnie rzucę coś na Vitora.

tobiVC

Jungle Fight
Welterweight
Podobnie jak do poprzedniej gali, taśmowo ;]

Attachments

• 3.png
    3.png
    39.2 KB · Views: 87
  • 1.png
    1.png
    48 KB · Views: 84
  • 2.png
    2.png
    65.4 KB · Views: 87

Pietagoras

PRIDE FC
Heavyweight
az tak w nia wierzysz?

W moich oczach Bethe jest faworytem tego starcia, ale czy aż tak w nią wierzę? Bardziej mam czutkę, że ogarnie i próbuję na niej polegać.
Correia ma lepszą stójkę, lepsze cardio, większą agresję (dzięki której to do niej powinna należeć kontrola oktagonu) i oczywiście walczy u siebie, co może mieć wpływ na werdykt w przypadku bliskiej walki.
Marion z kolei powinna mieć przewagę w parterze ( bardzo ładnie zbiera się do poddań ). I tu widzę pewne zagrożenie, na całe szczęście Reneau nie jest zapaśniczką, do tego Bethe ma przyzwoity TDD, więc ciężko jest ją obalić.
Moim zdaniem jeśli Correia utrzyma walkę w stójce, to powinna wypunktować Marion na pełnym dystansie, tym bardziej, ze Reneau ma już cztery dychy i z upływem czasu widać po niej ubytek sił, a Bethe nie odpuszcza a nawet w ostatnich rundach lubi zwiększyć tempo.
Nie można jednak zapominać, że to są baby...