Analiza kursów LV BET - UFC 219: Cyborg vs. Holm

Nie zgodzę się. Była po 3 porażkach z rzędu, ta gala to było dla niej być lub nie być i walczyła bardziej ze sobą niż z Bethe.
Wg. mnie z GDR wygrała, zresztą nie tylko ja tak uważam: http://mmadecisions.com/decision/7773/Germaine-de-Randamie-vs-Holly-Holm
Porażka z Miszą to był fuks, a jedyną ewidentną i prawdziwą przegraną zaliczyła wg. mnie z Szewczenko.
Przy czym żadna przegrana ze wspomnianymi Paniami nie była wstydem.

A dlaczego uważam że Holly ma szansę to ogarnąć? To mistrzyni boxu i kickboksingu, technicznie będzie miała nad Cyborg lekką przewagę, a że jest counterstrikerką to siła i presja Cyborg nie powinna stanowić dla niej problemu. Jedyne zagrożenie widzę w parterze, ale pocieszam się, że Holly to silne babiszcze ze świetnym TDD.

Łatwiej jednak walczyć z Bethe, sobą samą i Rondą jednocześnie, niż z jedną Cristiane Justino. Wiem, że wiele osób widziało wygraną Holm z GDR, ale uważam, że było to podyktowane niechęcią - nie zaprzeczam, że Randamie zachowała się chujowo w walce. Porażka z Tate to oczywiście pewnego rodzaju fuks, Holm była lepsza. Ale tak szczerze, to kim jest Miesha Tate? Kim jest Rachquel Penington, którą Holm zesplitowała? Kobita zaliczyła 2 dobre występy na 7 walk. Kompletnie nie widzę Holly z Cyborgiem.

Dostała to ciosy po gongu, za które De RUNdamie powinna mieć odjęte punkty.

Nawet jeśli tak, to jakie to ma znaczenie w walce Brazylijką? GDR była lepszą zawodniczką, zanim w trzeciej rundzie zadała ten nieszczęsny cios po gongu, już prowadziła 30-27.
 
uważam, że było to podyktowane niechęcią

Analogicznie Cyborg jest deifikowana, a to po prostu jeden z najlepszych zawodników tej dywizji. Każdy czempion kiedyś przegrywa i myślę, że po tej walce Christ zostanie zdemitologizowana.

Aha, Rachquel Penington to naprawdę mocna fajterka, która udusiła Andrade, gdy ta chodziła w wyższej wadze. Misza z kolei to pionierka kobiecego MMA i parę lat temu nie było na nią bata - szczerze i serio.

Nawet jeśli tak, to jakie to ma znaczenie w walce Brazylijką? GDR była lepszą zawodniczką, zanim w trzeciej rundzie zadała ten nieszczęsny cios po gongu, już prowadziła 30-27.

Widzieliśmy inne walki. GDR wygrała pierwsze dwie, trzy kolejne dla Holm. A cios po gongu zadała dwa razy, nie raz.

Generalnie podpisuję się pod słowami Matta:
 
Analogicznie Cyborg jest deifikowana, a to po prostu jeden z najlepszych zawodników tej dywizji. Każdy czempion kiedyś przegrywa i myślę, że po tej walce Christ zostanie zdemitologizowana.

Aha, Rachquel Penington to naprawdę mocna fajterka, która udusiła Andrade, gdy ta chodziła w wyższej wadze. Misza z kolei to pionierka kobiecego MMA i parę lat temu nie było na nią bata - szczerze i serio.



Widzieliśmy inne walki. GDR wygrała pierwsze dwie, trzy kolejne dla Holm. A cios po gongu zadała dwa razy, nie raz.

Generalnie podpisuję się pod słowami Matta:


Wiem, że dwa razy, ale pisałem o gongu po trzeciej rundzie ;) Co do Mieshy - na Hendricksa też kiedyś nie było bata. Holm jest przeraźliwie pasywna, walczy na wstecznym, przez co trudno jej przekonać do siebie sędziów, nie bije mocno i jest słaba w parterze. Zobaczymy, jak będzie, ale ja się mocno zdziwię, jeśli walka będzie chociaż bliska.
 
Last edited:
Lineker (by dec.) @5.50
Lineker vs Riveira (dec) @1.91
Esparza vs Calvillo (o.1.5) + Cyborg vs Holm (o.1.5) + Khabib vs Edson (o.1.5) - @3.01
 
lineker riveira over 2.5
holm cyborg over 1.5
i jeśli na ważeniu nie będzie tragedii to khabib
 
Co sadzicie o Carlosie? Magny nie jest jakims swietnym zawodnikiem.
Narazie Barboza 3.00
Carla 3.4
Stephens 2.3

Zastanawiam się nad dublem
Condit+Stephens

Choi to zawodnik z dobrym ciosem jednak wydaje się statyczny. Walczac z silym fizycznie zawodnikiem z dobra szczeka prawdopodobnie zostanie zneutralizowany.
 
Chodzą słuchy, że pojawiła się promocja.
Cyborg + khabib @5.

Dla tych co grają Barboze, bardzo rozsądne zabezpieczenie.
 
Chodzą słuchy, że pojawiła się promocja.
Cyborg + khabib @5.

Dla tych co grają Barboze, bardzo rozsądne zabezpieczenie.
Na ohmie? Fajna opcja. Barboza jak stawiałem był chyba po 3.30, jak przejebie i wygra cyborg to po kursie 5, a jak wygra khabib, a cyborg przejebie, to jest jeszcze Holm po 12 :boss:
Dając np po stówce na każdy z trzech zakładów w najgorszym wypadku zarobi się 30 zł, a najlepszym 1430 zł.
 
Na ohmie? Fajna opcja. Barboza jak stawiałem był chyba po 3.30, jak przejebie i wygra cyborg to po kursie 5, a jak wygra khabib, a cyborg przejebie, to jest jeszcze Holm po 12 :boss:
Dając np po stówce na każdy z trzech zakładów w najgorszym wypadku zarobi się 30 zł, a najlepszym 1430 zł.
Na początku zacznij od sprawdzenia limitu na zakłady specjalne.
 
Na początku zacznij od sprawdzenia limitu na zakłady specjalne.
Spokojnie. Napisałem tak na szybkości jako przykład. Na szczęście jestem typem, który sprawdza wszystko i upewnia się parę(albo nawet paręnaście) razy zanim podejmie decyzje.
Póki co z tych trzech zakładów mam tylko Edsona.
 
Lineker (by dec.) @5.50
Lineker vs Riveira (dec) @1.91
Esparza vs Calvillo (o.1.5) + Cyborg vs Holm (o.1.5) + Khabib vs Edson (o.1.5) - @3.01

Magny vs Condit(o.1.5) + Cyborg vs Holm (o.1.5) + Khabib vs Edson (o.1.5) - @3.01
Errata, pojebało mi się z deka :)
 
Zniknął zakład specjalny na Holm @12, szkoda - przymuliłem i nie postawiłem, a fajny surebet szło zrobić (tylko nadal nie znam limitów).
 
FB_IMG_1514358666933.jpg
 
Co sądzicie o:
Smolka 3.25
Hooker 2.45
Oleksiejczuk 3.25

Condit Magny pow 2.5rundy 1.7
Somolka może coś ugrać myśle, że kurs warty zagrania
To samo Hooker który dobrze zaprezentował się przeciwko Rossowi
Oleksiejczuk to loteria kto trafi ten może wygrać dlatego lepiej grac underdoga

@Puczi
 
Co sądzicie o:
Smolka 3.25
Hooker 2.45
Oleksiejczuk 3.25

Condit Magny pow 2.5rundy 1.7
Somolka może coś ugrać myśle, że kurs warty zagrania
To samo Hooker który dobrze zaprezentował się przeciwko Rossowi
Oleksiejczuk to loteria kto trafi ten może wygrać dlatego lepiej grac underdoga

@Puczi

Smolka podobno ma problemy z alkoholem, Hooker wygląda ciekawie. Na razie mam Barboze i Cyborga i to mi wystarcza, może po wazeniu coś dorzucę.
 
Back
Top