Analiza kursów LV BET - UFC 219: Cyborg vs. Holm

:siara:

Nawet na sherdogu masz napisane, że 7 z tych 8 nokautów jest po kopnięciach.

To "bić mocno" można tylko płetwami? Jak dla mnie jest różnica w sile kopnięcia dajmy na to między Nurmą a Barbozą.

Tak patrzę jeszcze na twoje typy (z całym szacunkiem) i myślę że Holm ma dużo większą szansę z Cyborg niż Esparza z Calvillo.
 
Nurmagomedov (by. dec) - @2.75
Żebyś z tą decyzją nie przejechał się jak z Johnsonem :beczka:
Osobiście myślę że się po Barbozie przejedzie ale nie podoba mi się ta sytuacja z wagą najpierw trafia do szpitala bo ma problem ze ścięciem wagi teraz jakieś plany o piórkowej wtf, gdyby nie te ostatnie nie zrobienie wagi to bym pewnie pograł nurme a tak odpuszczam.
 
Oleksiejczuk @ 3.45 (3.04)
Esparza @ 2.95 (2.60)
Barboza @ 3.10 (2.73)

Albo MOET & CHANDON albo Picollo. Tyle w temacie :no dawaj:
 
Oleksiejczuk @ 3.45 (3.04)
Esparza @ 2.95 (2.60)
Barboza @ 3.10 (2.73)

Albo MOET & CHANDON albo Picollo. Tyle w temacie :no dawaj:
Ale chujowe kursy.
Ja pograłem Esparze po 3.20, a Edsona po 3.60, więc trzymam mocno kciuki żeby nam siadło.
Michała dzisiaj widziałem po 3.80.
 
Żebyś z tą decyzją nie przejechał się jak z Johnsonem :beczka:
Osobiście myślę że się po Barbozie przejedzie ale nie podoba mi się ta sytuacja z wagą najpierw trafia do szpitala bo ma problem ze ścięciem wagi teraz jakieś plany o piórkowej wtf, gdyby nie te ostatnie nie zrobienie wagi to bym pewnie pograł nurme a tak odpuszczam.

Nie patrz na pierdolenie Khabiba o schodzenia do piorkowej, bo to tylko dym w oczy w obawie że beda się cykac dac mu walkę o pas lekkiej.
Jeśli żeś idzie o wynik, to Barboza będzie fruwac. Paradoksalnie bardziej obawialem się w stojce Johnsona niż Barbozy.
Btw. Jeśli dobrze pamiętam to wtedy nie puszczalem Nurmy przez decyzję, tylko samego Nurme przez cokolwiek, ale mogę się mylić.:beer:
 
Widzę że grasz systemem, i jak ? Opłaca się ???

No to już zależy od skuteczności typów. Nie ma na bukmacherkę metody przynoszącej same złote jaja. Powiedziałbym, że to taki kompromis pomiędzy singlami a taśmami. Wiadomo, wygrywasz mniej niż w taśmach, ale jest bezpieczniej. Z kolei żeby na singlach zbijać kokosy to trzeba naprawdę sporego wkładu własnego. W rozpisach za stówkę, albo kilka można już wygrać coś konkretnego. Oczywiście przy dobrej skuteczności. Jeżeli trafisz wszystko to rzecz jasna czeka Cię dość długa walka z wkurwem, że taśmy nie zagrałeś. Tyle w skrócie, bo już późno. Pozdro
 
Rountree pokazal prawdziwego siebie, cardio na 5 min, na plecach bezradny.

Lord jaka promocjaaaaa
 
Khabib idealnie, tak jak to sobie wymarzyłem.:antonio:
Ryzyk-fizyk:
Carla Esparza @3.50
Magny vs Condit(o.1.5) + Cyborg vs Holm (o.1.5) + Khabib vs Edson (o.1.5) - @3.01
Nurmagomedov (by. dec) - @2.75
Nurma vs Edson (o.1.5) + Cyborg vs Holm (o.1.5) - @2.09
Dorzuciłem jeszcze na Michała live, po @1.89
Kupony na Linekera zostały unieważnione.
Na koniec roku wyszedł ma ładny plus. Graty dla zarobasów i do zobaczenia za rok.:beer:
 
Dzisiaj plecak 100 funi. Plus taki, że na tego Khabiba będę nastawiał sobie budzik za każdym razem. Jestem od kilku godzin jego fanem. MASAKRA :)
 
Czy należy pisać do buka, by oddał za Oleksiejczuka, czy to z automatu wróci? :)
hehe raczej nie odda ale weź pod uwagę że mogłoby to iść w dwie strony, załóżmy że wygrałbyś sporą sumkę na Oleksiejczyku a później musiałbyś to zwracać :D usada czuwa
 
znam ten bol, przez sterydziarzy tracimy mamone

Brian Ortega najgorszy sterydziarz, oddaj nam pieniądze za Frankiego.

juz raz zlapany nawet

No o tym mówię.

fc372db2c30a615cab6af112b6cf23d7.png
 
Last edited:
Back
Top