Analiza kursów LV BET - UFC 219: Cyborg vs. Holm

upload_2017-12-27_17-34-52.png

A propo Smolki, podobno jeszcze przed walką z Moreno myślał po obejrzeniu walk w tufie, że jest strikerem xD.Nieprofesjonalnie podchodzi, zaś najlepsza wygrana Nicolau to Moraga, ale walka bardzo pasywna i 1,5 roku temu zawieszony został przez USADĘ.
Można zaryzykować, ale cholera ich wie.
 
Marvin Vetorri
Rick Glenn
Barboza
Calvillo
Nicolau
Rountree

pójdzie za 5 dyszek
 
Co myślicie o Diakesie?
Hooker przegrywał już wczesniej z dynamicznymi zawodnikami ( Yair Roudrigez np)
Drugą rundę z Rossem delikatnie przegrywał aż do momentu nokautu kolanem.
Faworyzuję Diakesiego, powinien wyciągnąć wnioski z przegranej ale.. jedna rzecz której się obawiam to to że siadały na nim low kicki Drakkara a Hooker dość dobrze kopie.
60/40 Diakesie
 
Hooker przegrywał już wczesniej z dynamicznymi zawodnikami ( Yair Roudrigez np)
Drugą rundę z Rossem delikatnie przegrywał aż do momentu nokautu kolanem.
Faworyzuję Diakesiego, powinien wyciągnąć wnioski z przegranej ale.. jedna rzecz której się obawiam to to że siadały na nim low kicki Drakkara a Hooker dość dobrze kopie.
60/40 Diakesie

Jaki jeden największy pewniak na gali? Coś do siatkówki bym dołożył... :)
 
Obejrz sobie 2 jego ostatnie walki. Lord pływa w prawie każdej walce

Edit Rountree trenuje tez z Andersonem Silva
A Waluś trenował z Overeemem.
Tak jak pisałem, Khalil w ogóle mnie do siebie nie przekonuje i nigdy bym go nie zagrał po takim kursie. Odświeże sobie jeszcze te dwie walki później (albo i nie, nie będę obstawiać to nie wiem czy będzie mi się chciało), ale póki co kojarzy mi się on z agresywnym w stójce murzynem bez parteru. Duże mięśnie zabierają dużo tlenu, a do tego Khalil lubi (z tego co pamiętam) od razu jechać na 100%, więc im dłużej walka będzie trwać tym mniejsze mu daję szanse. Ja widzę jego gameplan jako "albo ustrzelę przeciwnika, albo jestem w dupie".
Fakt, że trenuje z Silvą też mnie nie przekonuje bo co to wnosi do tego pojedynku?
 
A Waluś trenował z Overeemem.
Tak jak pisałem, Khalil w ogóle mnie do siebie nie przekonuje i nigdy bym go nie zagrał po takim kursie. Odświeże sobie jeszcze te dwie walki później (albo i nie, nie będę obstawiać to nie wiem czy będzie mi się chciało), ale póki co kojarzy mi się on z agresywnym w stójce murzynem bez parteru. Duże mięśnie zabierają dużo tlenu, a do tego Khalil lubi (z tego co pamiętam) od razu jechać na 100%, więc im dłużej walka będzie trwać tym mniejsze mu daję szanse. Ja widzę jego gameplan jako "albo ustrzelę przeciwnika, albo jestem w dupie".
Fakt, że trenuje z Silvą też mnie nie przekonuje bo co to wnosi do tego pojedynku?
Jak waluś z Overeemem trenował, to Kuń przegrywał jak leci.Imo Rountree go znokautuje
 
A Waluś trenował z Overeemem.
Tak jak pisałem, Khalil w ogóle mnie do siebie nie przekonuje i nigdy bym go nie zagrał po takim kursie. Odświeże sobie jeszcze te dwie walki później (albo i nie, nie będę obstawiać to nie wiem czy będzie mi się chciało), ale póki co kojarzy mi się on z agresywnym w stójce murzynem bez parteru. Duże mięśnie zabierają dużo tlenu, a do tego Khalil lubi (z tego co pamiętam) od razu jechać na 100%, więc im dłużej walka będzie trwać tym mniejsze mu daję szanse. Ja widzę jego gameplan jako "albo ustrzelę przeciwnika, albo jestem w dupie".
Fakt, że trenuje z Silvą też mnie nie przekonuje bo co to wnosi do tego pojedynku?
Nie porownuj Khalila do Walusia.
:rutekajak:
 
A Waluś trenował z Overeemem.
Tak jak pisałem, Khalil w ogóle mnie do siebie nie przekonuje i nigdy bym go nie zagrał po takim kursie. Odświeże sobie jeszcze te dwie walki później (albo i nie, nie będę obstawiać to nie wiem czy będzie mi się chciało), ale póki co kojarzy mi się on z agresywnym w stójce murzynem bez parteru. Duże mięśnie zabierają dużo tlenu, a do tego Khalil lubi (z tego co pamiętam) od razu jechać na 100%, więc im dłużej walka będzie trwać tym mniejsze mu daję szanse. Ja widzę jego gameplan jako "albo ustrzelę przeciwnika, albo jestem w dupie".
Fakt, że trenuje z Silvą też mnie nie przekonuje bo co to wnosi do tego pojedynku?
Obejrz sobie ostatnia walkę Rountree :)
 
Obejrz sobie 2 jego ostatnie walki. Lord pływa w prawie każdej walce

Edit Rountree trenuje tez z Andersonem Silva
Pływa w prawie każdej walce ? :lol: Oprócz walki z Nosiglia gdzie przyjął idealnego strzała na szczękę w której pływał? Chyba oglądałeś jakieś inne walki :D BTW po takiej bombie bardzo szybko wstał i ubił rywala to świadczy o dużej wytrzymałości i charakterze nawet w tej walce nie było ''pływania''.
 
Pływa w prawie każdej walce ? :lol: Oprócz walki z Nosiglia gdzie przyjął idealnego strzała na szczękę w której pływał? Chyba oglądałeś jakieś inne walki :D BTW po takiej bombie bardzo szybko wstał i ubił rywala to świadczy o dużej wytrzymałości i charakterze nawet w tej walce nie było ''pływania''.
Mnie Oleksiejczuk totalnie nie przekonuje, jestem ciekaw jutra.

edit pewnie pół redakcji mmarocks będzie typowało Lorda :rofl: patriotyzm jak zawsze
 
Mnie Oleksiejczuk totalnie nie przekonuje, jestem ciekaw jutra.
Jasne nie musi Cię przekonywać :D ale nie gadaj takich bzdur jak z tym, że '' pływa w prawie każdej walce''.
edit. ja widzę tutaj szansę nie kierując się patriotyzmem mimo, że Rountree to bardzo mocny rywal jak na debiut.
 
Mnie Oleksiejczuk totalnie nie przekonuje, jestem ciekaw jutra.

edit pewnie pół redakcji mmarocks będzie typowało Lorda :rofl: patriotyzm jak zawsze
Tu nie chodzi o to, że stawiam Michała w roli faworyta, czy coś. Po prostu Khalil dla mnie nie grywalny po takim kursie i nie nazwałbym go "pewniakiem".
"Patriotyzm" z kolei sprawi, że będę mocno kibicować naszemu, od co.
 
2/3: Esparza, Glenn, Smolka
3/6: Akhmedov, Holm, Oleksiejczuk, Hooker, Magny, De la Rosa
dubel: Akhmedov + Holly

Do tego trochę zabawy z metodami i rundami, ale wszystkich szczegółów nie pamiętam to nie piszę. Powodzenia!
 
2/3: Esparza, Glenn, Smolka
3/6: Akhmedov, Holm, Oleksiejczuk, Hooker, Magny, De la Rosa
dubel: Akhmedov + Holly

Do tego trochę zabawy z metodami i rundami, ale wszystkich szczegółów nie pamiętam to nie piszę. Powodzenia!
Widzę że grasz systemem, i jak ? Opłaca się ???
 
Back
Top