Analiza kursów LV BET - UFC 218: Holloway vs. Aldo 2

Zapewne pójdzie taśma z cashbackiem w razie jednej wtopy:

Torres (Waterson nie można skreślać, można być przereklamowanym i nadal dobrym zawodnikiem)
Gaethje (Jestem pod wrażeniem tego młodego człowieka, trzeba grać zanim rozwinie jakąś encefalopatię pourazową)
Cejudo (Dla mnie chyba najmniej pewny typ spośród przedstawionych. Ktoś coś doradzi?)
Ngannou (Naprawdę nie widzę Overeema w tej walce. To będzie KO 1st rd)
Aldo (Wierzę, że się zrehabilituje, choć typ równie niepewny co przy Cejudo.)
Mała rada, nie wstawiaj Francisa na glowny kupon. Tez mysle ze Francis wygra ale mam teraz nowa zasade, nie obstawiam gosci ktorzy bili sie ze sredniakami w ufc i maja sie bic z kims czolowki ( ryzyko)
 
Mała rada, nie wstawiaj Francisa na glowny kupon. Tez mysle ze Francis wygra ale mam teraz nowa zasade, nie obstawiam gosci ktorzy bili sie ze sredniakami w ufc i maja sie bic z kims czolowki ( ryzyko)

Ale umówmy się, że on się nie bił. To nie była bójka, on po prostu wychodził i ich masakrował. Widzę jak się rusza, jak uderza i jak ogarnia presję - to mi styknie. Ten zakład zmienię, ale na Ngannou KO/TKO :)
 
W ciągu kilku chwil kursy na Gaethje wzrosły z 1,44 na 1,51. Na Torres zmalały z 1,66 na 1,60. W takim tempie to w sobotę nie będzie co stawiać.
 
Wow :o dzięki za tipa. Jak dla mnie mega wyrównana walka

Lekko faworyzuję Geralda, ale wcale nie skreślam Spicelyego. Walka dwóch grapplerów, którzy zwykle walczyli z rywalami bez parteru. Albo szybko poddają rywali, albo sami zostają rozbici w stójce - tutaj nie spodziewam się ani jednego, ani drugiego. Myślę, że zobaczymy podobny przebieg do starcia z ACJ, który jest najgroźniejszym grapplerem z całej trójki. Spodziewałem się over 2.5 po takim kursie ¯\_(ツ)_/¯
 
Drugi i ostatni kupon na weekend to będzie Alvarez. Tego Gaethje super się ogląda, ale takim stylem nie da się cały czas wygrywać. Co sądzicie?
 
Drugi i ostatni kupon na weekend to będzie Alvarez. Tego Gaethje super się ogląda, ale takim stylem nie da się cały czas wygrywać. Co sądzicie?
Jak Alvarez zawalczy jak z Pettisem to wygra to na punkty luzem ale tak samo miał walczyć z Conorem i się zakończyło ciężkim nokautem ;) Ale dla mnie większość walk na tej gali jest 50/50 .
 
Jak Alvarez zawalczy jak z Pettisem to wygra to na punkty luzem ale tak samo miał walczyć z Conorem i się zakończyło ciężkim nokautem ;) Ale dla mnie większość walk na tej gali jest 50/50 .
Tyle ze Pettis ma duzo chujowsze zapasy niz Justin
 
Tyle ze Pettis ma duzo chujowsze zapasy niz Justin
Masz rację z tymi zapasami dla tego dla mnie większość walk na tej gali jest 50/50 nawet Torres bo to kobiece MMA , ja postawie jakieś drobniaki aby lepiej się oglądało gale ;) bo się ciekawie zapowiada ;)
 
takie małe porównanie kursów na chwilę obecną.

Torres 1,53 (LV) 1,60 (pokerstars)
Gaethje 1,51 (LV) 1,57 (pokerstars)
Cejudo 1,38 (LV) 1,44 (pokerstars)
Ngannou 1,42 (LV) 1,44 (pokerstars)
Halloway 1,30 (LV) 1,33 (pokerstars)

Niby różnica nie jest wielka, jednak stawiając aku na 5 faworytów za 200 zł w LV dostaniemy 1177 zł, a na pokerstars 1385 zł.
 
takie małe porównanie kursów na chwilę obecną.

Torres 1,53 (LV) 1,60 (pokerstars)
Gaethje 1,51 (LV) 1,57 (pokerstars)
Cejudo 1,38 (LV) 1,44 (pokerstars)
Ngannou 1,42 (LV) 1,44 (pokerstars)
Halloway 1,30 (LV) 1,33 (pokerstars)

Niby różnica nie jest wielka, jednak stawiając aku na 5 faworytów za 200 zł w LV dostaniemy 1177 zł, a na pokerstars 1385 zł.
Bez sensu kombinowac za 200 zl roznicy ;) gram na lvbet i jestem happy.
Wygrane moge sobie przelewac na konto szybciutko i legalnie :)
 
Nie wiem, jak mozna brać pewniaka w walce bab, tym bardziej ze występuje czynnik X. Torres nie będzie mogła się skupić na walce, bo będzie chciała złapać za pieroga.
U mnie jak na razie Łaldo w singli i czekam na pełną ofertę.
Ty na serio z tym pierogiem ? :jimcarrey:
 
Masz rację z tymi zapasami dla tego dla mnie większość walk na tej gali jest 50/50 nawet Torres bo to kobiece MMA , ja postawie jakieś drobniaki aby lepiej się oglądało gale ;) bo się ciekawie zapowiada ;)
Nie znam się, ale wydaję mi się, że skoro większość walk widzisz 50/50, to masz co grać. Powinieneś widzieć value w dogach (ja np widzę w Aldo, Reem).
 
1368_d.png
 
Back
Top