Analiza kursów forBET - UFC 223: Holloway vs. Nurmagomedov

Czytam tematy z ciekawości bo nie gram już od jakiegoś czasu (za bardzo emocjonalnie grałem zamiast na chłodno i nie wchodziło, a jak nie wchodzi to nie widzę sensu grać). Nie popieram takiego "leszczowania", ale jak widzę twoje zachowanie to :kis:
Trzymam za słowo, że nie będziesz nic wrzucał pisał typów itp.
PS: Nowych kont, też nie założysz?
Byku tak na koniec zapytam, jakie moje zachowanie ?
Staram sie zawsze byc kulturalny i nikogo nie atakuje, jezeli sledziles ta dyskusje to wiesz dobrze ze ja zostalem zaatakowany.
 
Byku tak na koniec zapytam, jakie moje zachowanie ?
Staram sie zawsze byc kulturalny i nikogo nie atakuje, jezeli sledziles ta dyskusje to wiesz dobrze ze ja zostalem zaatakowany.
Domagasz się "linczu", obrażasz za jakiś bzdurny post i straszysz, że jak nikt nic nie zrobi, to już nic nie napiszesz - taki szantaż emocjonalny jak u kobiet. A wystarczy olać ewentualnie dać ignora.
Dobra koniec dyskusji na ten temat, bo i tak moje dwa post kompletnie nic nie wniosły do tematu :)
 
Domagasz się "linczu", obrażasz za jakiś bzdurny post i straszysz, że jak nikt nic nie zrobi, to już nic nie napiszesz - taki szantaż emocjonalny jak u kobiet. A wystarczy olać ewentualnie dać ignora.
Dobra koniec dyskusji na ten temat, bo i tak moje dwa post kompletnie nic nie wniosły do tematu :)
Byłem bardzo aktywny w tym dziale i liczyłem że ktoś się wstawi ale jak zobaczyłem że jeszcze mu lajkują to podziękowałem i stwierdziłem że stąd spadam. Bez przesady.
Pozdrawiam Rash :beer:
 
Jeden dzień człowieka nie było ale co tu się odjaniepawliło to ja nie mam pytań :mjsmile:



AES + Joanna @2,45
 
Jędrzejczyk J. - Namajunas R.


2.13

2

Kowalkiewicz K. - Herrig F.


1.50

1

Magomedsharipov Z. - Bochniak K.


1.12

1

Nurmagomedov K. - Holloway M.


1.20

1
----
ako 4,29
takie coś u mnie pójdzie ... bardzo by człowiek chciał wygranej Maxa czy Aśki ale coś czuję że ze stawiania na nich pieniążków by nie było
Bochniak = drewniak próbujący udawać ostatnio Cruza a Karola zrobi grubą wojne z Felice i myślę że ją ubije
 
Jędrzejczyk J. - Namajunas R.


2.13

2

Kowalkiewicz K. - Herrig F.


1.50

1

Magomedsharipov Z. - Bochniak K.


1.12

1

Nurmagomedov K. - Holloway M.


1.20

1
----
ako 4,29
takie coś u mnie pójdzie ... bardzo by człowiek chciał wygranej Maxa czy Aśki ale coś czuję że ze stawiania na nich pieniążków by nie było
Bochniak = drewniak próbujący udawać ostatnio Cruza a Karola zrobi grubą wojne z Felice i myślę że ją ubije


Ten sam kupon :)
 
Nie ma opcji że Kebob skończy Maksa widzialem z nim wywiad gdzie jest dehydrated. Barboza to typ zawodnika który przy ważnym teście zawsze daje ciała a w innych walkach wygląda jak world beater w ostatniej rundzie powstrzymał nawet próbe obalenia dagestańca. Maks to teraz inny level ludzię serio nie doceniają jak dobry jest i jaką ewolucje przeszedł odkad walczy w ufc. Wcale nie bede zaskoczony jak porobi Khabiba.
 
Last edited:
Byłem bardzo aktywny w tym dziale i liczyłem że ktoś się wstawi ale jak zobaczyłem że jeszcze mu lajkują to podziękowałem i stwierdziłem że stąd spadam. Bez przesady.
Pozdrawiam Rash :beer:
Powinieneś olać typa zamiast nawoływać do linczu na nim. Nie od dziś wiadomo że tu jest kółko wzajemnej adoracji gdzie chłopcy klepia się po tyłkach. Więc na Ciebie naskoczyli.

W sumie to Cie tu wcześniej nie widziałem bo miałem przerwe roczną od bukmacherki ale chyba nikogo tu bez powodu nie obrażałeś więc nie widze powodu by tak Ci jechać a nawet podajesz sensowne argumenty podczas analizy walk.
 
Nie ma opcji że Kebob skończy Maksa widzialem z nim wywiad gdzie jest dehydrated. Barboza to typ zawodnika który przy ważnym teście zawsze daje ciała a w innych walkach wygląda jak world beater w ostatniej rundzie powstrzymał nawet próbe obalenia dagestańca. Maks to teraz inny level ludzię serio nie doceniają jak dobry jest i jaką ewolucje przeszedł odkad walczy w ufc. Wcale nie bede zaskoczony jak porobi Khabiba.

Skończy go w pierwszej lub drugiej rundzie. Mark my words.

roses.jpg

Ja sobie pograłem z bonusowych pinindzy dość grubo na Rose. Myślę, że wejdzie mi tak samo jak Błanek ;D
 
A ja na pewno zagram Asie.
Ale co do kolejnych nazwisk mam pustkę. Dunham I Caceres wydają się spoko opcja.
Iaquinta chyba też. Czekam do wazenia
 
Dunham + Al + Pettis @8.60
Karolina + JJ + Khabib @3.50
Felice + Rose + Max @31

Na ohmie takie "promocje".
 
Back
Top