Analiza kursów forBET - UFC 223: Holloway vs. Nurmagomedov

Na razie poszły takie kwiatki:

- Clark, AES, Dunham, JLau, Moicano, Rose(5/6)
- AES, Dunham, Moicano, Rose(3/4)
- Clark, Moreno, Al(2/3)
- Moreno solo
- Bochniak, Clark, LauzonSUB, Moreno, Herrig, Moicano(3/6)

Wszystko poniżej tzw. stawki standardowej. Na grubsze granie raczej poczekam do rozpoczęcia gali, albo w ogóle sobie daruję, bo jak już pisałem nic mnie na tej gali bukmachersko nie jara. Najciekawsze dogi to według mnie Moreno i Herrig(Rose i Moicano nie liczę, bo latają raczej w okolicy pick'em). Co myślicie o tej dwójce(@Chleb :corn:, @Dundy , @HeyPussyRUstillThere , @Jakub Madej , @kapitanameryka , @kiras , @michi972 , @Orest , @phenomen , @Pietagoras , @Puczi , @RaphTaba)? Niezła litania. Mam nadzieję, że żadnego kluczowego bukoyebcy nie pominąłem. Jeśli ktoś tak się poczuł to również proszę o coś rzetelnego w kwestii Felice i Moreno. Korci mnie żeby to pograć grubiej na singlach.
Ja Herrig chyba też pogram. Czuję, że wygra splitem. Chciałem dać Rose przed czasem, ale coś czytałem, że "źle" się czuje po tej inbie z conorem i spólką :confused: dodatkowo Khabib 3-4 runda i tyle.
 
Dzięki @HeyPussyRUstillThere. O Rose też coś tam czytałem, ale póki co nic konkretnego nie wiemy. Przynajmniej ja. Mniejsza z nią, bo takiego singla nie puszczam.
Jeszcze tylko uzupełnię poprzednią wypowiedź - @Dundy nie musisz odpowiadać. Znalazłem Twoją opinię trochę wyżej. Mam nadzieję, że się mylisz...
 
Panowie co z Rose? Jakiś link można?

Co do Felice to owszem, jest to zaraz za Rose najfajniejszy dog do obstawiania. Ja niestety mam słabość do Karoriny, i nie mogłem postawić przeciw niej ;P
 
Na razie poszły takie kwiatki:

- Clark, AES, Dunham, JLau, Moicano, Rose(5/6)
- AES, Dunham, Moicano, Rose(3/4)
- Clark, Moreno, Al(2/3)
- Moreno solo
- Bochniak, Clark, LauzonSUB, Moreno, Herrig, Moicano(3/6)

Wszystko poniżej tzw. stawki standardowej. Na grubsze granie raczej poczekam do rozpoczęcia gali, albo w ogóle sobie daruję, bo jak już pisałem nic mnie na tej gali bukmachersko nie jara. Najciekawsze dogi to według mnie Moreno i Herrig(Rose i Moicano nie liczę, bo latają raczej w okolicy pick'em). Co myślicie o tej dwójce(@Chleb :corn:, @Dundy , @HeyPussyRUstillThere , @Jakub Madej , @kapitanameryka , @kiras , @michi972 , @Orest , @phenomen , @Pietagoras , @Puczi , @RaphTaba)? Niezła litania. Mam nadzieję, że żadnego kluczowego bukoyebcy nie pominąłem. Jeśli ktoś tak się poczuł to również proszę o coś rzetelnego w kwestii Felice i Moreno. Korci mnie żeby to pograć grubiej na singlach.
Ja to nie uważam się za jakiegoś bukoyebce i ogólnie nie lubię jak ktoś się mną sugeruje bo potem mi smutno, jak nie wejdzie. :sad:
Nad Moreno i Lauzonem też się zastanawiałem, ale na tego drugiego za niski kurs, a tego pierwszego jeszcze nie zagrałem i raczej nie zagram bo nie lubię mieć za dużo zakładów na gale.
U mnie to wygląda tak:
- Dunham @1.92 (główny zakład)
- Dunham + Iaquinta + Pettis @8.60 (do tego zestawu miał pójść singiel z Felderem bo tak mocno wierzyłem w Dunhama i Pettisa, ale przez tą całą akcje z Conorem nie wiem co z walką Pettisa)
- Felice + Rose + Max za drobne @31 (jakby dwie pierwsze weszły, to wjazd w Khabiba mocno i robię sytuacje win - win, albo nawet win lub na czysto)
Mam zamiar jeszcze zagrać Karolinkę na live po pierwszej rundzie, ale to oczywiście zależy od kursu i przebiegu pierwszej rundy.
Z tą galą nie szaleje bo dużo ostatnio się u mnie dzieje i bardziej obstawiam ją "z pamięci" - nie bierzcie ze mnie przykładu. Po prostu muszę coś zagrać bo jest gala i chuj.
Nałóg :homer:
 
Na razie poszły takie kwiatki:

- Clark, AES, Dunham, JLau, Moicano, Rose(5/6)
- AES, Dunham, Moicano, Rose(3/4)
- Clark, Moreno, Al(2/3)
- Moreno solo
- Bochniak, Clark, LauzonSUB, Moreno, Herrig, Moicano(3/6)

Wszystko poniżej tzw. stawki standardowej. Na grubsze granie raczej poczekam do rozpoczęcia gali, albo w ogóle sobie daruję, bo jak już pisałem nic mnie na tej gali bukmachersko nie jara. Najciekawsze dogi to według mnie Moreno i Herrig(Rose i Moicano nie liczę, bo latają raczej w okolicy pick'em). Co myślicie o tej dwójce(@Chleb :corn:, @Dundy , @HeyPussyRUstillThere , @Jakub Madej , @kapitanameryka , @kiras , @michi972 , @Orest , @phenomen , @Pietagoras , @Puczi , @RaphTaba)? Niezła litania. Mam nadzieję, że żadnego kluczowego bukoyebcy nie pominąłem. Jeśli ktoś tak się poczuł to również proszę o coś rzetelnego w kwestii Felice i Moreno. Korci mnie żeby to pograć grubiej na singlach.

Herrig pograłem już parę dni temu, ale nad Borg - Moreno w ogóle się nie zagłębiałem, w ciemno dałbym pewnie Borg by dec. JLau grasz widzę? Wydaje mi się, że jego szczęka "odeszła" i może mieć problem w sobotę.



Clark @1,85
Pettis @2,13
Moicano @2,32
Herrig @2,60
AES + Joanna @2,45
 
Herrig pograłem już parę dni temu, ale nad Borg - Moreno w ogóle się nie zagłębiałem, w ciemno dałbym pewnie Borg by dec. JLau grasz widzę? Wydaje mi się, że jego szczęka "odeszła" i może mieć problem w sobotę.



Clark @1,85
Pettis @2,13
Moicano @2,32
Herrig @2,60
AES + Joanna @2,45

Żałuję, że zagrałem Lauzona. To był pierwszy kupon, bez większego przemyślenia. Teraz uważam, że lepiej grać go przez poddanie, spasować, albo ewentualnie zagrać doga, bo kurs coraz wyższy. Przez poddanie to już wygląda fajnie - kurs ponad 3, a tylko tak widzę jego zwycięstwo. I jest to bardzo realny scenariusz. W sumie gdybym dysponował większymi środkami to rozważałbym zagranie JLau by sub i w kontrze gruz makera by TKO.
Co do Moreno to widzę, że wszyscy jakoś z zasady pominęli tą walkę. Mnie mocno zdziwiły tak nierówne kursy. Owszem jeśli dojdzie do decyzji to pewnie Borg to ugra zapasami, ale jeśli nie dojdzie to szanse zarówno w stójce, jak i parterze oceniam na 50/50 z subiektywnym wskazaniem na Moreno :fjedzia:
 
Żałuję, że zagrałem Lauzona. To był pierwszy kupon, bez większego przemyślenia. Teraz uważam, że lepiej grać go przez poddanie, spasować, albo ewentualnie zagrać doga, bo kurs coraz wyższy. Przez poddanie to już wygląda fajnie - kurs ponad 3, a tylko tak widzę jego zwycięstwo. I jest to bardzo realny scenariusz. W sumie gdybym dysponował większymi środkami to rozważałbym zagranie JLau by sub i w kontrze gruz makera by TKO.

Ale ten jego przeciwnik nic ni umi. Chciałem grać doga, teraz pograłbym Lauzona.
 
A coś więcej wiadomo? Oczywiste jest, że zawodnicy w trakcie zbijania wagi są bardziej podatni na stres, ale naprawdę mam nadzieję że to nie wpłynie negatywnie ani na wagę ani na samą walkę.

Ja nic więcej nie wiem. Poza tym, że cała degrengolada mocno odcisnęła się na jej psychice. Może sobie pobeczy i jej przejdzie. Oby tylko zachowała zimną głowę.

Jeszcze jedno zdanie ode mnie do krula wszystkich przychlastów - o żeż ty ch... jeden!!! Chyba wrócę do grania dopiero po ważeniu, bo przez tego patafiana mam zamrożoną kasę na walce Borg-Moreno. Dobrze, że nigdzie nie grałem Chiesy i Lobova, bo bym się dopiero zagotował.
Khabib patrz na mój avatar. Mam nadzieję, że mnie obronisz jak wpadnie po mnie ekipa knura mcg.
 
Ja nic więcej nie wiem. Poza tym, że cała degrengolada mocno odcisnęła się na jej psychice. Może sobie pobeczy i jej przejdzie. Oby tylko zachowała zimną głowę.

Jeszcze jedno zdanie ode mnie do krula wszystkich przychlastów - o żeż ty ch... jeden!!! Chyba wrócę do grania dopiero po ważeniu, bo przez tego patafiana mam zamrożoną kasę na walce Borg-Moreno. Dobrze, że nigdzie nie grałem Chiesy i Lobova, bo bym się dopiero zagotował.
Khabib patrz na mój avatar. Mam nadzieję, że mnie obronisz jak wpadnie po mnie ekipa knura mcg.
Lobova chciałeś grać xDDDDDDD?
 
@michi972 bez przesady. Gdyby mi ktoś dał kurs w granicach 3 złote to może... Pisałem wcześniej, że dla mnie to no-bet. Walka dwóch gości, których nie powinno już być w UFC, do której na szczęście nie dojdzie - uff.
 
@michi972 bez przesady. Gdyby mi ktoś dał kurs w granicach 3 złote to może... Pisałem wcześniej, że dla mnie to no-bet. Walka dwóch gości, których nie powinno już być w UFC, do której na szczęście nie dojdzie - uff.
Caceres wbrew rekordowi itp.. nie jest jakiś zły, z drugiej strony lobov...
 
16 stron Waszych analiz do nadrobienia... Akurat przed galą, elegancko :applause: Dzięki :applause:

@Underdog sam nad Herrig myślałem, ale po pierwsze nie stawiam kobiet, po drugie raczej odzwyczaiłem się już od stawiania w walkach Polaków :confused: Typ oczywiście konkretny, zobaczę do samej gali co się będzie dziać. Co do Moreno, to samo się rozstrzygnęło, nie ma już nad czym myśleć :cry:
 
Obstawiłem cztery walki na UFC 223. Co w przypadku kiedy stawiam na wygraną Nurmagomedova z Hollowayem ale Max wypada z rozpiski i zastępuje go Anthony Pettis ? Zakład jest nieważny czy po prostu tego pojedynku nie biorą już pod uwagę ?
 
Back
Top