Analiza kursów forBET - UFC 223: Holloway vs. Nurmagomedov

Ja tam wierzę w Joannę. I w Karolinę. Jestem najbliższy postawienia na ich zwycięstwa taśmie z Nurmagomedovem.
 
Obczajcie Khabiba w walce z Johnsonem w 3 rundzie byl już bardzo zmęczony. Coś mi się wydaje że Max go zajedzie kondycyjnie i skończy.

Na wywiadach wydaje sie mocno odwodniony coś czuje że to będzie hard weight cut dla niego.
 
Coś czuje, że a walka wcale nie będzie taka jednostronna. Under 4.5 jak najbardziej fajny kurs.
 
Ktoś wie czy MAX był w treningu ? bo kurs kusi ,że Khalib wygra na punkty .

Mój kolega przyjaźni się ze sparingpartnerem Maxa, który powiedział, że nie.
Ale sam oceń, czy Cię interesuje informacja z trzeciej ręki.
 
@Puczi mordo jaki przebieg ME obstawiasz?

W skrócie: jedynym zapaśnikiem, z którym w ostatnich latach miał do czynienia Holloway jest Lamas, który wchodzi w nogi klasycznie. Wtedy jego TDD działał świetnie, ale Khabib obala z klinczu, a to zupełnie inny rodzaj zagrożenia. A skoro MJ, ani Barboza nie byli w stanie powstrzymać obaleń, to mocno się zdziwię, jeśli wstający z kanapy Max da radę. Na swoje nieszczęście jest też volume puncherem, więc szansa na KO jest moim zdaniem znikoma. Spodziewam się powtórki z walki z MJem i skończenia wymordowanego Hollowaya w 3-4 rundzie. Nieco rozszerzoną analizę wrzucę jutro u siebie, także jeśli masz ochotę, zapraszam.
 
W skrócie: jedynym zapaśnikiem, z którym w ostatnich latach miał do czynienia Holloway jest Lamas, który wchodzi w nogi klasycznie. Wtedy jego TDD działał świetnie, ale Khabib obala z klinczu, a to zupełnie inny rodzaj zagrożenia. A skoro MJ, ani Barboza nie byli w stanie powstrzymać obaleń, to mocno się zdziwię, jeśli wstający z kanapy Max da radę. Na swoje nieszczęście jest też volume puncherem, więc szansa na KO jest moim zdaniem znikoma. Spodziewam się powtórki z walki z MJem i skończenia wymordowanego Hollowaya w 3-4 rundzie. Nieco rozszerzoną analizę wrzucę jutro u siebie, także jeśli masz ochotę, zapraszam.
U siebie?
 
Jednak zdecydowałem się, niech fałszywe mordy też coś mają, bierzcie i bogaćcie się śmiecie.
UFC 223: Khabib vs Holloway

ciekawi faworyci którzy na 80% wygrają


Joanna Jędrzejczyk
Karolina Kowalkiewicz
Al Iaqunita
Evan Dunham

,,Pewniak" na 99%

Zabit Magomedsharipov
Ray Borg


Ciekawe underdogi
Max Holloway
Artem Lobov
Chris Gruetzemacher
 
Jednak zdecydowałem się, niech fałszywe mordy też coś mają, bierzcie i bogaćcie się śmiecie.
UFC 223: Khabib vs Holloway

ciekawi faworyci którzy na 80% wygrają


Joanna Jędrzejczyk
Karolina Kowalkiewicz
Al Iaqunita
Evan Dunham

,,Pewniak" na 99%

Zabit Magomedsharipov
Ray Borg


Ciekawe underdogi
Max Holloway
Artem Lobov
Chris Gruetzemacher
Jesteś leszczem i chyba nikt się nie sugeruje twoimi typami.
@edit KURWA! Ale się dałem zrobić...
Jak leszcz.
 
Jednak zdecydowałem się, niech fałszywe mordy też coś mają, bierzcie i bogaćcie się śmiecie.
UFC 223: Khabib vs Holloway

ciekawi faworyci którzy na 80% wygrają


Joanna Jędrzejczyk
Karolina Kowalkiewicz
Al Iaqunita
Evan Dunham

,,Pewniak" na 99%

Zabit Magomedsharipov
Ray Borg


Ciekawe underdogi
Max Holloway
Artem Lobov
Chris Gruetzemacher

Ty trollu!!! :mjsmile::mjsmile::mjsmile:
Nabrałeś mnie
 
ciekawi faworyci którzy na 80% wygrają

Joanna Jędrzejczyk
Karolina Kowalkiewicz
Al Iaqunita
Evan Dunham

Już nie stawiasz na Felice? ;)
JJ moim zdaniem to wielka niewiadoma. Osobiście faworyzuję Rose i myślę, że ogarnie to poddaniem lub nokautem. W najgorszym wypadku JJ wygra decyzją, bo 4-te i 5-te rundy są w jej wykonaniu niezwykle mocne. Natomiast nie widzę żadnego zagrożenia z jej strony ani nokautem ani poddaniem Rose.

Ciekawe underdogi
Max Holloway
Artem Lobov
Chris Gruetzemacher

Tu też nie mogę się zgodzić, może poza ostatnim typem. Tutaj też wrzuciłbym Felice (mimo że nadal uważam że Karo to ugra). Max tak jak pisał już Puczi nie stanowi specjalnego zagrożenia dla Khabiba, a odwrotnie już owszem. I mówimy o samym stylu tylko. Do tego dołączyć trzeba brak obozu z jednej strony i pełen kamp z drugiej. A Lobov underem jest tylko na piśmie, bo realny kurs jest bardzo zbliżony. Imho nie warto go grać.
 
Już nie stawiasz na Felice? ;)
JJ moim zdaniem to wielka niewiadoma. Osobiście faworyzuję Rose i myślę, że ogarnie to poddaniem lub nokautem. W najgorszym wypadku JJ wygra decyzją, bo 4-te i 5-te rundy są w jej wykonaniu niezwykle mocne. Natomiast nie widzę żadnego zagrożenia z jej strony ani nokautem ani poddaniem Rose.



Tu też nie mogę się zgodzić, może poza ostatnim typem. Tutaj też wrzuciłbym Felice (mimo że nadal uważam że Karo to ugra). Max tak jak pisał już Puczi nie stanowi specjalnego zagrożenia dla Khabiba, a odwrotnie już owszem. I mówimy o samym stylu tylko. Do tego dołączyć trzeba brak obozu z jednej strony i pełen kamp z drugiej. A Lobov underem jest tylko na piśmie, bo realny kurs jest bardzo zbliżony. Imho nie warto go grać.

Pała ze spostrzegawczości.:cryme:
 
Mój kolega przyjaźni się ze sparingpartnerem Maxa, który powiedział, że nie.
Ale sam oceń, czy Cię interesuje informacja z trzeciej ręki.
Dzięki za info ;) Ja tylko z tej gali stawiam Asie :śmiech:
 
Myślicie że Bochniak stanowi jakieś zagrożenie dla Zabita? Tym ostatnim podbijałem kilka kuponów i zastanawiam się czy nie puścić asekuracyjnie po kursie 6.0 (sic!)
 
Na razie poszły takie kwiatki:

- Clark, AES, Dunham, JLau, Moicano, Rose(5/6)
- AES, Dunham, Moicano, Rose(3/4)
- Clark, Moreno, Al(2/3)
- Moreno solo
- Bochniak, Clark, LauzonSUB, Moreno, Herrig, Moicano(3/6)

Wszystko poniżej tzw. stawki standardowej. Na grubsze granie raczej poczekam do rozpoczęcia gali, albo w ogóle sobie daruję, bo jak już pisałem nic mnie na tej gali bukmachersko nie jara. Najciekawsze dogi to według mnie Moreno i Herrig(Rose i Moicano nie liczę, bo latają raczej w okolicy pick'em). Co myślicie o tej dwójce(@Chleb :corn:, @Dundy , @HeyPussyRUstillThere , @Jakub Madej , @kapitanameryka , @kiras , @michi972 , @Orest , @phenomen , @Pietagoras , @Puczi , @RaphTaba)? Niezła litania. Mam nadzieję, że żadnego kluczowego bukoyebcy nie pominąłem. Jeśli ktoś tak się poczuł to również proszę o coś rzetelnego w kwestii Felice i Moreno. Korci mnie żeby to pograć grubiej na singlach.
 
Back
Top