Analiza kursów forBET - UFC 223: Holloway vs. Nurmagomedov

Obstawiłem cztery walki na UFC 223. Co w przypadku kiedy stawiam na wygraną Nurmagomedova z Hollowayem ale Max wypada z rozpiski i zastępuje go Anthony Pettis ? Zakład jest nieważny czy po prostu tego pojedynku nie biorą już pod uwagę ?
To ten Pettis w końcu walczy czy nie?Bo już sam nie wiem
 

Attachments

  • _20180406_213323.JPG
    _20180406_213323.JPG
    33.2 KB · Views: 24
Jest 6,25 na Ala myśle że warto wejść
Nawet jakby Khabib walczyl z Harasiem i kurs na Harnasia był 200 to też byś wszedł. Jak ty grasz te zakłady jak nie kierujesz siew ogóle rozumem, tylko sympatiami??
 
To wbiles? Ile jednostek?
Jeszcze nic dzis sobie poogladam walki Ala i przeanalizuje jak u niego stoją zapasy. Napewno bym nie wszedl jakby to było 3 rundy.
Nawet jakby Khabib walczyl z Harasiem i kurs na Harnasia był 200 to też byś wszedł. Jak ty grasz te zakłady jak nie kierujesz siew ogóle rozumem, tylko sympatiami??
Khabib jest do znokautowania jak każdy inny człowiek kurs 6,25 to przyzwoity kurs ten weight cut który miał wygladał na cięzki wczoraj to prawie ledwo gadał i tak od kilku dni odwoniony, myśle że to wpłynie na jego kondycje i szczęke a Al potrafi zaskoczyć ma niezle dojebanie w łapie. Trenuje także z Weidmanem więc jego zapasy napewno nie są słabe.
 
Jeszcze nic dzis sobie poogladam walki Ala i przeanalizuje jak u niego stoją zapasy. Napewno bym nie wszedl jakby to było 3 rundy.

Khabib jest do znokautowania jak każdy inny człowiek kurs 6,25 to przyzwoity kurs ten weight cut który miał wygladał na cięzki wczoraj to prawie ledwo gadał i tak od kilku dni odwoniony, myśle że to wpłynie na jego kondycje i szczęke a Al potrafi zaskoczyć ma niezle dojebanie w łapie. Trenuje także z Weidmanem więc jego zapasy napewno nie są słabe.
To poczekaj na tko/ko Ala to może @8-9 dostaniesz
 
To poczekaj na tko/ko Ala to może @8-9 dostaniesz
No właśnie patrzyłem na Uni, ogólnie to widze dwa scenariusze ten bardziej prawdopodobny Khabib będzie go gwałcił przez pare rund i finish. Albo Al wyjdzię z jakąś piekną kombinacją i złapie Khabiba. W tej walce z Barbozą Khabib jak wstawał ze stołka na 3 runde to wygladał na bardzo zmęczonego i nawet przez chwile Barboza bronił się przed obaleniem ale widać było że już mega rozbity tym ground and poundem z poprzednich rund.
 
Trochę podziało się z tą galą, ostatecznie daję dwa kupony:
1) Walka skończy się przed czasem:
1.42 @ Devin Clark vs Mike Rodriguez
(Rodriguez świr, 8 z 9 walk wygranych kończył w pierwszej rundzie. Jeśli nie znokautuje Clarka, to myślę, że Clark go skończy przed czasem)
1.60 @ Joe Lauzon vs Chris Gruetzemacher (wydaje mi się, że doświadczenie Lauzona okaże się zbyt duże dla Gruetzemachera, który zostanie poddany)
1.77 @ Rose Namajunas vs Joanna Jędrzejczyk (jakoś nie widzę tego na pełnym dystansie. Nie chcę tu dawać swojego typowania, bo z jednej strony bardzo obawiam się o Aśkę, z drugiej natomiast mam przeczucie, że Aśka ją złamie gdzieś pod koniec walki - czwarta lub piąta runda. Jak będę płakał nad kuponem, to pewnie w tej walce :D )

Łącznie 4.02. Ogólnie mega bieda z tą galą, ciężko coś wybrać. Chciałem dorzucić Zabita, ale miał on duże problemy ze skończeniem walki przed czasem i nie chcę raczej ryzykować. Khabib vs Al za 1.19 przed chwilą zablokowali, a reszta to już underdogi w skończeniach przed czasem. Nad Katarrem jeszcze myślałem, ale odpuściłem.

2) Joe Lauzon przez poddanie @ 3.10
 
Żałuję już trochę tego Khabiba przez decyzję, coraz bardziej czuję tam poddanie. Całe jednak szczęście, że stawkę mam marną ;)

Dołożyłem:
Magomedsharipov (by dec.) - @3.25
 
Żałuję już trochę tego Khabiba przez decyzję, coraz bardziej czuję tam poddanie. Całe jednak szczęście, że stawkę mam marną ;)

Dołożyłem:
Magomedsharipov (by dec.) - @3.25
Ma bym typował Khabib sub 2 runda. Wszystko zależy co i jak długo Nurma będzie chciał robić z nim na glebie :)
 
Back
Top