Analiza kursów Betsafe: UFC Fight Night 59: McGregor vs. Siver

Co do walki Cerrone z Henersonem to mega chciałbym żeby wygrał, ale niestety głównie przez czas na przygotowanie myślę że jednak przegra. Henderson po ostatnich walkach jest na pewno mega zmotywowany i przygotowany.
Można również powiedzieć, że Kowboj jest w gazie i na świetnej passie zwycięstw. Ta walka to jedna wielka niewiadoma.
 
na minus, że to 3 rundówka
Donald wolno się rozkręca i pierwszą rundę pewnie przegra
ja chyba walnę Henderson+Sanchez lub osobno w singlach
gdzie jest najwyższy kurs na Hendersona bo betsafe już spadł, a podobno wszyscy na Donalda grają
 
Właśnie na plus, że 3 rundówka, ponieważ to druga walka pod rząd Kowboja i nie wiadomo, jak u niego z kondycją.
Najwyższy na pinnaclu 1.76.
 
Właśnie na plus, że 3 rundówka, ponieważ to druga walka pod rząd Kowboja i nie wiadomo, jak u niego z kondycją.
Najwyższy na pinnaclu 1.76.
tylko Cerrone z Hendo przegrał 1,2,3 runde, w 4 i 5 wygrał, a tutaj jej nie będzie
dla mnie scenariusz jest dość oczywisty Henderson wleci i obali Donalda, zasypując go ciosami z góry, Donald nie podda Bensona, który przed pojedynkiem z Pettisem myślałem, że jest nie do poddania. W pierwszej walce Donald z pleców robił bardzo dużo i nic z tego nie wychodziło.
W stójce też Bensona nie skreślam.
zobaczymy szkoda, że dopiero w poniedziałek gala
dzisiaj nie miało być analiz?
 
tylko Cerrone z Hendo przegrał 1,2,3 runde, w 4 i 5 wygrał, a tutaj jej nie będzie
dla mnie scenariusz jest dość oczywisty Henderson wleci i obali Donalda, zasypując go ciosami z góry, Donald nie podda Bensona, który przed pojedynkiem z Pettisem myślałem, że jest nie do poddania. W pierwszej walce Donald z pleców robił bardzo dużo i nic z tego nie wychodziło.
W stójce też Bensona nie skreślam.
zobaczymy szkoda, że dopiero w poniedziałek gala
dzisiaj nie miało być analiz?
Mówisz o walce która była 5 lat temu ? wiesz co można w pięć lat ? z mistrza świata w k1 przekształcić sie w czarny pasior bjj i zdobyć wysokie miejsce na ADCC. Zajebałbym Ci ignora ale niesamowicie bawią mnie twoje posty jak na siłe szukasz zwycięzcy pojedynku. Benson zasypie Donalda ciosami z góry ? serio ? od kiedy Ben jest takim puncherem ? Jury też myślał ,że jak pójdzie do parteru to droga na skróty będzie a jak Donald przymierzał sie do omoplaty to Myles nie był już taki kozak.Nawet jakby Benson 'zasypał' ciosami Kowboja w co wątpie na maksa to nic mu to nie da skoro lepszy uderzacz od niego jakim jest Alvarez napierdalał w klinczu dobre buły to pod Kowbojem nogi sie nie ugięły.
Analizy mają być w czwartek.
 
Benson zasypie Donalda ciosami z góry ?

Oczywiście, że nie zasypie. Ale jeśli umiejętnie go skontroluje w parterze (co jest spokojnie w jego zasięgu), to Cerrone za wiele nie zrobi. Benson wygra zapasami. Jury - wyglądający na zawodnika duuużo słabszego fizycznie - na początku starcia spokojnie obalił Kowboja. Hendersonowi ma się to nie udać?

Poza tym uważam, że Kowboj przez brak odpoczynku między walkami, nie będzie miał paliwa na 3 rundy przeciwko fizolowi jakim jest Bendo. Po prostu fizycznie nie da się utrzymać optymalnej dyspozycji wydalnościowej przez kilka tygodniu. No chyba, że jest się sportowcem w dyscyplinach wytrzymałościowych (kolarstwo, maratony, biegi narciarskie). Jeszcze kilka dni i się przekonamy. :)
 
Łapcie kilka nowych kursów:
5k0ear.jpg
 
co myslicie o Woodleyu?
kurs 2.0 bardzo dobry
jeszcze Boetsch, moze Bader
pytanie czy Ryan da rade zapasniczo
 
Lauzon w stójce z Johnsonem wyglądał tak bezradnie, że ja bym sobie odpuścił, chociaż kurs dość dobry a wtedy na Joe było chyba z 1.2-1.3
gdzie te kursy? jak myślicie jak betsafe wystawi to będą podobne czy już się zmienią? nie wiem jak to działa w sumie
Woodley myśle, że można grubiej zagrać, Bader w stójce jest lepszy od Davisa, zapasy też ma bardzo dobre, więc ma szanse
 
Bader wspominał w wywiadzie po ogłoszeniu pojedynku z Davisem ,że będzie chciał się rewanżować za porażke w zapasach.Stójka na pewno dla Ryana i nie sądzie ,że Phil w tej płaszczyźnie go upierdoli.Jak Bader utrzyma walke w stójce i będzie dobrze bronił to jestem w stanie sobie wyobrazić,że to wygra. Woodleya może zagram ale ciężka walka do typowania bo Gastelum cały czas robi progres ale raczej jestem za czarnuchem #hypemanbaja .Leites myśle,że wygra i zbliży sie do topki jeszcze bardziej.Alves jak pokaże sie tak jak z Baczyńskim to powinien dać rade a kurs fajny. Iaquinta da rade wygrać bo Lauzon jest do upierdolenia w stójce chyba ,że zapasy będzie miał lepsze ale nie wydaje mi sie.
Kursy na UFC ON FOX 15
Rockhold 1.71
Machida 2.0
 
Co wy z tym Woodleyem? Jak na moje to Kelvin to ugra. Przetrwa trudne chwile w pierwszej rundzie, a dwie kolejne gładko pójdą na jego konto. Po ostatniej walce wsiadłem w "hype-train" Gasteluma i 1.71 za niego to chyba dobry kurs na powrót do obstawiania za hajsy. :)
A Lauzona bym nie lekceważył. Iaquinta może znowu klepać, chociaż w stójce niewątpliwie powinien mieć sporą przewagę.
 
Alves wyglądał ostatnio dobrze, ale gdzie Baczyński, a gdzie Mein?
Co do Gasteluma, to myślę, że nadzieje się na kontrę Tyrona i padnie.

Liczyłem na odwrotne kursy, z Machidą jako lekkim faworytem...
 
Alves wyglądał ostatnio dobrze, ale gdzie Baczyński, a gdzie Mein?
Tak po prawdzie to wtopienie rundy z Sethem i nieskończenie go mimo trafienia ponad 50 low kickami niekoniecznie dobrze wróży przed walką z Meinem. Dla mnie Jordan faworytem.
 
Trochę offtop bo zmieniam zawodników - panowie co powiecie o tym?
Sanchez +Wade+ McGregor ako około 2.15
Wiem, że analizy będą jutro ale nie będę miał czasu przez nast 2 dni, a i kursy spadają. Takie trio, w sumie najsłabsze ogniwo Sanchez. Chcę zagrać grubiej coś pod 800. ???
 
Tak po prawdzie to wtopienie rundy z Sethem i nieskończenie go mimo trafienia ponad 50 low kickami niekoniecznie dobrze wróży przed walką z Meinem. Dla mnie Jordan faworytem.
No ja się zgadzam, że Jordan faworytem ;)
 
Trochę offtop bo zmieniam zawodników - panowie co powiecie o tym?
Sanchez +Wade+ McGregor ako około 2.15
Wiem, że analizy będą jutro ale nie będę miał czasu przez nast 2 dni, a i kursy spadają. Takie trio, w sumie najsłabsze ogniwo Sanchez. Chcę zagrać grubiej coś pod 800. ???
ten Takeki schodzi kategorie niższą, w sumie nie wyglądał tak źle, Sanchez przegrał, ale miał chyba 15 dni na przygotowanie i w drugiej rundzie prawie znokautował tego brazylijczyka
 
Takie coś skleiłem za grosze + Siver by Ko za 10zl bo kurs bardzo duży.
 

Attachments

  • ufcc.jpg
    ufcc.jpg
    40.8 KB · Views: 46
Lepiej było już zostawić samego Kowboja, bo przez nokaut to według mnie nie wygra. Niemniej powodzenia ;)
Ja mam tylko dubla Cerrone + Tibau.
 
Machida też dobry kurs
do mnie Kelvin nie przemawia, ze Story ledwo co wygrał, do tego zaliczył prawie KO, a Tyron biej z 5x mocniej niż Story
z Ellenbergerem grałem na Jake i musze odzyskać kase, którą straciłem, chyba dobry moment
 
Ja na weekend zrobiłem sobie "bezpieczny" kupon z AKO 2.0
Chris Wade
Kowboj - Benson - over 1.5
i dorzuciłem finał konferencji w NFL Seahawks - Packers na Seahawks.
 
Back
Top