Analiza kursów Betsafe: UFC Fight Night 59: McGregor vs. Siver

serio uwazacie, ze Cerrone bedzie underdogiem? :D

podejrzewam wyrownane kursy.
 
Chris Wade myśle spory pewniak.Lipeng to leszcz i bankowo odklepie.Co myślicie o Howarcie? bo kurs przepyszny ale ostatnio jakoś chujowo mu idzie,Larkin to dla mnie nie porozumienie,wygrał z Ruthlessem i na jakim poziomie kariery sa obaj w tym momencie ;).Joby Sanchez też wygląda obiecująco.
Kurs na Kowboja 2.40 to mega sprawa dorzuce kogoś na dubla i może lokate McGregora.Kupon pójdzie może nawet za 500.
 
A co sądzicie o Jobym Sanchezie? Jak dla mnie jest bardziej rozwiniętym zawodnikiem i przewyższą swojego rywala w praktycznie każdej płaszczyźnie.Co myślicie o postawieniu na niego bo kurs 1.7 całkiem dobry.
 
serio uwazacie, ze Cerrone bedzie underdogiem? :D
eee imo napewno bedzie i to raczej wszędzie, jest pare rzeczy co za tym przemawiają, np 2:0 w poprzednich starciach, niewiadoma forma Kowboja przy tak szybkim powrocie, klasa Hendo jako zawodnika, no Kowboj niby się rozwinął, wydaje mi się że teraz to takiego nate Diaza to by pozamiatał, Hendo chyba bedzie dla niego takim testem dopiero prawdziwym, jak dla mnie ciezko wskazac faworyta, ale licze na Kowboja w formie.
 
pierwsze kursy z BetOnline:

Benson 1.69
Donald 2.25

wow, jak tylko puszcza zaklady to sie wyrowna chyba szybko. :D
 
pierwsze kursy z BetOnline:

Benson 1.69
Donald 2.25

wow, jak tylko puszcza zaklady to sie wyrowna chyba szybko. :D
Oby nie, bo chyba postawię na Kowboja jakieś grosiwo, a na szerdogu już przeszli od "Kowboj nie wygrał z nikim z top 15" dwie walki temu do "Kowboj zabije Bensona" i więcej głosów na Kowboja niż Bensona w ankiecie :D
 
betsafe niech daje kursy i stawiamy, chyba się obrazili za ostatnie UFC
 
betsafe niech daje kursy i stawiamy, chyba się obrazili za ostatnie UFC
co myślicie o Sanchezie i tym Pendredziu?
Pendred z tego co oglądałem dobre zapasy, trudny do poddania i dobre ciosy z dołu, sójka też dość solidna, rywala jeszcze nie sprawdziłem
 
ja tam na Bensona stawiam jak kursy będą na betsafe wyrównane
Cerrone w ogóle nie przygotowany do walki, do tego Henderson już go dwa razy pokonał, Donald nie ma mocnego ciosu, żeby znokatuwać Bendo, w parterze też nie da rady, zapasy lepsze u Hendo, w sójce wydaje mi się, że będzie o wiele wolniejszy niż Henderson
a jak dojdzie do decyzji to Henderson jak zawsze wygra
 
Cerrone w ogóle nie przygotowany do walki
No tak, nie jest przygotowany w ogóle, bo nie miał walki całe 4 dni temu i nie rozjebał młodego leszcza nie przyjmując przy okazji żadnego poważnego zagrożenia.
Donald nie ma mocnego ciosu, żeby znokatuwać Bendo, w parterze też nie da rady
Ale ma za to mocne kopnięcia i 15 / 25 zwycięstw przez poddanie ; )

Wiadomo, Henderson jest klasowym, choć jak dla mnie overrated, zawodnikiem i z całą pewnością może wygrać te starcie, ale nie ma co za przeproszeniem pieprzyć takich głupot na siłę.
 
no zobaczymy gra ktoś na tego zioma? ma dobre zapasy, a rywal słabe jak barszcz, a w takich zestawieniach wiadomo jak to wygląda rzucanie przez 3 rundy rywalem
1347836006pendred.jpg

Cathal Pendred
 
Kurs ponad 2 na Kowboja to dobry pomysł. Myśle ,że bardzo będzie chciał wygrać z uwagi na 2 porażki x czasu temu z Bensonem.Henderson podejrzewam,że sie pogubi bo w parterze nie dużo zwojuje jak obali a w stójce nie będzie w stanie wybronić wszystkich kopnięć Donalda.
 
Zakład złożony na 1 @ 2.15
Otwarty
Donald Cerrone - Benson Henderson
• Zwyciezca meczu
Zakład złożony na 2 @ 1.8
Otwarty
Norman Parke - Gleison Tibau
• Zwyciezca meczu
Zakład złożony na 1 @ 2.24
Otwarty
Cathal Pendred - Sean Spencer
• Zwyciezca meczu
Stawka: 59.10
Możliwy zwrot: 512.40

Pendred to jest bet tej gali, tak mniemam! War KOWBOJ!
 
Marcin, jesteś pewny Pendreda? Do momentu poddania King go dominował, z Umalatovem nie zachwycił, za to Spencer dobrze wyglądał z Thiago i Garcią.
 
Marcin, jesteś pewny Pendreda? Do momentu poddania King go dominował, z Umalatovem nie zachwycił, za to Spencer dobrze wyglądał z Thiago i Garcią.
oglądając walki Pendreda faktycznie cienko jak barszcz wyglądał, do tego z jakimiś cieniakami
 
Marcin, jesteś pewny Pendreda? Do momentu poddania King go dominował, z Umalatovem nie zachwycił, za to Spencer dobrze wyglądał z Thiago i Garcią.

Spencer ma mega chujowe zapasy, a Pendred jest słaby, ale coś w tcyh ofensywnych zapasach działa. Poza tym kurs dobry :)
Należy stwierdzić, że bardzo słaba walka się zapowiada :)
 
Miałem zagrać Pendreda i jeszcze nie wiem co zrobie ale zapaśniczo Spencera zje :) walka z Umalatovem wyglądała tak nie inaczej ale on też miał mocne zapasy a ostatni rywale Czarnuszka to nie ten poziom .Howard też by sie nadał bo pewnie bedzie miksował stójke z obaleniami ale gdyby ostatnio nie zjebał walki to bym sie nie zastanawiał.Pierwsze myśli u mnie są zawsze najlepsze więc może tym sie zasugeruje. @Puczi z Thiago ja w walce też bym dobrze wyglądał - ten koleś w UFC od dłuższego czasu nie powinien sie znajdować i dawanie mu walk to nie porozumienie.Walka faktycznie może nie porwać ale wg mnie 65 do 35 dla Irlandczyka. @Szady @Tomasz Chmura @Pietagoras @raynor187 @Rades @zychal @baju @mmammag i reszta co myślicie o tej walce ?
 
Last edited by a moderator:
@kiras , dla mnie Pendred jest faworytem. I nie dlatego że jest dodry ( to klasyczny sredniak ), ale dlatego że jego przeciwnik jest jeszcze bardziej sredni, a może bardziej leży Penderdowi. Cathal to przede wszystkim zapasior. 80% jego aktywności, to mulenie w klinczu i szukanie obalen. Spencer w tej płaszczyźnie jest na mój gust trochę gorszy. Prawdopodobny gameplan Pendreda, to bedzie robienie swojego i oczyma wyobraźni widzę jego wygraną przez decyzje. Zapowiada sie 15 minut flakow z olejem przy siatce oktagonu.

Co do Howarda, moze to wygrać ale stawiać na niego nie bede. Tak jak wspominales, jego ostatnia walka byla strasznie słaba i odebrala mi ochotę do stawiania na niego. Na Larkina z resztą też stawiać nie zamierzam. Kolo potrafi przegrać każdą walkę. A z zapasiorami to już sie strasznie nie lubi, hehe. Dla mnie dobra opcją jest powyzej 2.5 rundy za 1.40. Howard nie da się znokautowac, sam też nie zrobi nic, żeby wygrac walkę przed czasem.:cool:
 
co sądzicie o walce Norman Parke - Gleison Tibau ? myślę czy nie grać Tibau kurs 1,8
 
Dla mnie mnie Tibau sporym faworytem a co do Pendred vs Spencer to moją pierwsza myślą był Spencer ale im bliżej do gali tym mniej jestem pewny jego wygranej i nie wiem czy dobra obrona obaleń w ostatniej walce wynikała z cienkiej formy Thiago czy z rzeczywistego progresu zapaśniczego Spencera
 
Back
Top