Analiza kursów Betsafe: UFC Fight Night 59: McGregor vs. Siver

wybacz szejdi ale jak czytam takie bzdury to poważnie mam atak przed padaczkowy :D stawiaj coś :D Tomaszek wraca z resztą pewno udanie bo też gram na tego słabiaka
 
John Howard vs Lorenz Larkin
Nie sposób przewidzieć rezultatu walki dwóch chimerycznych zawodników. Larkin ostatnio pokazał cokolwiek wartego stawiania na niego pieniędzy w 2013 roku walcząc z Carmontem. Howard także nie bryluje, pierw ulegając mocnemu LaFlare, a później mizernemu Ebersole. Doomsday posiada atut lepszych zapasów, Monsoon zaś cechuje się lepszą stójką. Który z nich wykrzesze ostatnią iskrę i pozostanie w UFC? W takim wypadku myślę, że lepiej zaufać zapaśnikowi. Howard, decyzja.

Cathal Pendred vs Sean Spencer
Obaj zawodnicy należą do dolnej półki. Pendred jakimś cudem nie tylko przetrwał piekło, które zgotował mu King, ale także zdołał go poddać. Cathal to silny fizycznie (niekoniecznie technicznie) zapaśnik z dziurawą gardą, który po drugiej stronie oktagonu spotka stójkowicza z watą w pięściach, ze słabym tdd, ale porządnymi umiejętnościami powrotu do stójki. Solidarnie z cohones, trochę wbrew sobie postawię na Pendreda - dam się ponieść opinii publicznej. Najwyżej będę sobie pluł w brodę ;) Pendred decyzja.

Norman Parke vs Gleison Tibau
Gleison jest potężnym i doświadczonym zapaśnikiem, który z niejednej ręki pięść jadł. Ostatnio rozwinął się także stójkowo, ochoczo rzucając w przeciwników luje z całej epy. Największa bolączka Brazylijczyka, którą była kondycja zdaje się ostatnio ulec poprawie - zarówno w walce z Healym, jak i Hallmanem - do którego podobną taktykę prawdopodobnie przyjmie Parke - Gleison w 3 rundzie wyglądał przyzwoicie. Myślę, że statystyki tdd 94,4% - Parke kontra 92,3% - Tibau przekształcą tę walkę w nudny, mozolny klincz, w którym przez 2 rundy lepszy okaże się Brazylijczyk. Żodyn wynik jednak mnie tak naprawdę nie zaskoczy - od nokautu w obie strony, przez siłowe poddanie w stylu gilotyny z rąk Tibau, do niejednogłośnej decyzji w jedną, lub drugą stronę. Typuję jednak wygraną Gleisona Tibau przez niejednogłośną decyzję.
 
mozemy tutaj pisac o kursach na ufc183 czy Szwecje? Lauzon 2.5, Bader 2.8, AJ 3.0, Tate 2.35 - wow. :)

@Szady jak zjebalem czy byla juz o tym dyskusja to przepraszam/przenies, nie bylem dawno w zakladach. :v
 
Lauzon, Bader, Tate, Alves, Boetsch ;)
Baju Rumble nie wygra, skoro nawet Andrzej był mu w stanie urwać rundy.
 
Lauzon, Bader, Tate, Alves, Boetsch ;)
Baju Rumble nie wygra, skoro nawet Andrzej był mu w stanie urwać rundy.

ze wszystkim balbym sie o ostatnia dwojke. HW rzadzi sie swoimi prawami, a AJ non stop sie rozwija. tak samo moglbym powiedziec, ze Gustafsson nie ma szans z Johnsonem, bo przegral z Davisem ktorego Johnson spacyfikowal. come on.
 
No nie bardzo, bo walka Andrzej - Rumble była rok temu, a Davis - Gustafsson piętnaście.
Wiadomo, że Boetsch to ryzykowny bet, ale kurs 3.80? Na betonline doszło do 4.0. Już wiele razy był skreślany, a pokonał Lombarda i znokautował twardoszczękich Okamiego i Tavaresa.

Lauzon, Bader, Tate, Alves, Boetsch ;)
Baju Rumble nie wygra, skoro nawet Andrzej był mu w stanie urwać rundy.
Nie Alves! Miałem na myśli Meina.
 
John Howard vs Lorenz Larkin HOWARD PRZEZ DECYZJĘ
John Howard powinien wygrać pierwszą rundę swoimi zapasami, jednak jeżeli nei da się trafić w drugiej, gdy będzie już słabszy kondycyjnie, powinien również tą rundę przetrwać i wygrać. Trzecia runda dla Larkina, jednak to nie wystarczy.
Cathal Pendred vs Sean Spencer PENDRED DECYZJA
Pendred jest Irlandyczkiem, a oni zawsze dają z siebie stoprocent, czego nie można powiedzieć o Spencerze. Jako,że obaj mają przeciętną kondycję, zdecyduje tutaj serce do walki, a te większe ma Pendred.
Frankie Perez vs Johnny Case CASE PRZEZ (T)KO
Perez jest słabszy w stójce od swojego rywala, nigdy nie walczył w UFC. Obstawiam wygraną Case.
Norman Parke vs Gleison Tibau TIBAU przez decyzję
Tibau ma przewagę siłową, Parke kondycyjną. Pytaniem jest, kto będzie lepszy w drugiej rundzie. Ja obstawiam jednak, że Brazylijczyk jako że jest silniejszy, będzie wykorzystywał klincz przez conajmniej dwie rundy i to da mu wygraną.
Donald Cerrone vs Benson Henderson. HENDERSON DECYZJA
Całym sercem jestem za Kowbojem, ale niestety, walczył ostatni raz dwa tygodnie temu i nawet jeżeli jest w świetnej formie, to zmęczenie może dać się we znaki i Benson będzie skutecznie obalał i zanudzał swojego przeciwnika. A jako,że sędziowie lubią Bendo, wygra to starcie na ich kartach.

Pieniądze na:
BENSONA HENDERSONA, możliwe że dorzucę coś jeszcze później, ale to chyba nieistotne?
 
John Howard vs Lorenz Larkin
Howard, decyzja

Bardzo bliska walka, postawię na Howarda bo w swoich walkach prezentuje równą dyspozycję.

Cathal Pendred vs Sean Spencer
Pendred, decyzja

Gdyby Spencer miał mocbniejszy cios to dawałbym mu większe szanse, a tak stwiam na Irlandczyka.

Frankie Perez vs Johnny Case
Case, ko/tko

Typuję Johnnego, którego doświadczenie w mma jak i w octagonie, pozwoli rozegrać walkę na własnych warunkach.

Norman Parke vs Gleison Tibau
Tibau, decyzja

Gleison Tibau to najlepszy gatekeeper w dywizji lekkiej, do top 15 wpuszcza tylko zawodników kalibru Nurmagomedowa, Johnsona, Dunhama. Norman Parke nie jest gotowy na taki test. Tak jak nie był gotowy Rafael dos Anjos kilka lat temu. Tibau pare ładnych lat temu osiągnął szczyt swoich możliwości i co ciekawe prezentuje niesamowicie równą formę. Nie podoba mi się styl w jakim Parke rozpoczyna swoje walki, w pierwszych rundach wygląda przeciętnie. W kursie na Gleisona widzę wartość i uważam to za zakład gali.

Donald Cerrone vs Benson Henderson.
Henderson, decyzja

Benson Henderson to wciąż świetny zawodnik, między walkami z Khabilowem i dos Anjosem miał tylko 2 miesiące przerwy, teraz wypoczęty zmierzy z się z Donaldem Cerrone, który wziął walkę 2 tyg temu. Nie był to zbyt rozsądny ruch.

Kasa leci na Tibau.
 
No to pora zacząć… ode mnie słów kilka :

John Howard vs Lorenz Larkin:

Miksowanie obaleń wraz z uderzeniami w moim odczuciu powinny dać Howardowi upragnione zwycięstwo. Dodatkowo dwie rzeczy, które moim zdaniem będą miały znaczenie w tym starciu to to, że walka odbędzie się w mieście Johna, oraz fakt zejścia jego rywala kategorię niżej. Obstawiam Howarda przez decyzję jednogłośną.

Cathal Pendred
vs Sean Spencer:

Tutaj jak już pisałem wcześniej, widzę scenariusz w stylu „zamuł i kontrola w parterze vs techniczna stójka o drewnianym zabarwieniu”, a zwyciężcy tego starcia upatruje w Irlandczyku. Pomimo, że niczym nie porywa. Pendred, decyzja niejednogłośna.

Frankie Perez
vs Johnny Case:

Nie kupuje hype’u na Pereza. Uważam, że Case spokojnie wygra dwie z trzech rund a może nawet uda mu się skończyć walkę jakimś nokautem. Obstawię jednak decyzję. Case, decyzja jednogłośna.

Norman Parke
vs Gleison Tibau:

Większy i silniejszy Gleison wg. mnie powinien sobie poradzić z Normanem, który mam wrażenie, że na ten moment jest jeszcze półkę niżej. Tibau, decyzja jednogłośna.

Donald Cerrone vs Benson Henderson:

Od ich ostatniej walki minęło wiele czasu, a sam Kowboj poczynił wielkie postępy w tym czasie. Choć nic tutaj mnie nie zaskoczy (nawet kolejny wałek w postaci Splita) to jednak obstawię spokojną decyzję na konto Donalda, pomimo że ostatnią walkę stoczył… dwa tygodnie temu. Cerrone, decyzja jednogłośna.

Kupon konkursowy poszedł na Cathala Pendreda wraz z Gleisonem Tibau.
 
Frankie Perez vs Johnny Case:
Perez swoich szans powinien szukać w zapasach, jednak tdd Case'a powinno być wystarczające, by nie dać się obalać. Myślę, że obrona obaleń i konsekwentne punktowanie w stójce doprowadzi Johnnyego do zwycięstwa przez decyzję.

Donald Cerrone vs Benson Henderson:
Gdy Cerrone przegrywał, działo się to zwykle przez problemy w psychiką. Kowboj zdaje się jednak mieć ten etap za sobą i odprawia z kwitkiem przeciwników jednego, za drugim. Po drugiej stronie oktagonu spotka byłego mistrza - którego panowanie było jednym wielkim nieporozumieniem. Benson jest mocnym zawodnikiem, ale nigdy nie był i nie będzie najlepszy w swojej kategorii. Jestem zły, że Cerrone ma tylko 2 tygodnie, ponieważ obecnie jest zawodnikiem lepszym od swojego przeciwnika, a krótka przerwa może zaprzepaścić jego szansę na pomszczenie poprzednich starć. Nasuwają mi się dwa pytania:
1. Czy kondycja pozwoli Kowbojowi czarować w stójce i bronić obaleń przez 15 minut?
2. Czy sędziowie po raz kolejny nie popiszą się skandalicznym brakiem umiejętności punktowania?
Jest szansa, że Benson włączy swój klasyczny tryb nudziarza - przytulać i obalać. Jeśli to się nie uda, to zawsze pozostaje jego ulubiona akcja - przegrywanie i poprawianie loczków przez 4,5 minuty, by przez ostatnie 30 sekund udawać groźne akcje.
Zaryzykuję i z niczym niezmąconej niechęci wobec "Split'a" postawię na Kowboja, że wygra decyzją - choć po cichu będę liczył na tko.
 
John Howard vs Lorenz Larkin
Wyrównana walka o pozostanie w UFC, typ na Howarda bo Larkin będzie dla niego wygodnym rywalem.
Typ Howard by Decyzja

Cathal Pendred vs Sean Spencer
Irlandczyk jest słaby, ale Spencer jest również cienki, większe wrażenie robią na mnie skalpy Irlandczyka.
Typ Pendred by Decyzja

Frankie Perez vs Johnny Case
Case wypunktuje Pereza w stójce po nudnej walce.
Typ Case by Decyzja

Norman Parke vs Gleison Tibau
Tibau to solidna firma, Parke może i ma imponujący rekord, ale dobrych rywali ciężko tam znaleźć.
TDD Gleisona i jego siła pozwoli mu utrzymać walkę w stójce i kontrolować każdą z rund.
Typ Tibau by Decyzja

Donald Cerrone vs Benson Henderson.
Walka, która może być walką wieczoru. Wysoki poziom obu zawodników. Hendo był mistrzem UFC i uważam, że jego
zapasy, siła i punktowanie w oczach sędziów pozwoli mu wygrać decyzją.
Typ Henderson by Decyzja

Kasa na Tibau.
 
John Howard vs Lorenz Larkin
Wyrównana walka o pozostanie w UFC, ale odkąd ja oglądam to Larkin nic ciekawego nie pokazał.
Typ Howard by (T)KO

Cathal Pendred vs Sean Spencer
Jakoś lubię tych Irlandczyków, więc stawiam na Irola
Typ Pendred by Decyzja

Frankie Perez vs Johnny Case
Case wygra, bo Pereza nie kojarzę
Typ Case by (T)KO

Norman Parke vs Gleison Tibau
Tibau to solidna firma, Parke może i ma imponujący rekord, ale dobrych rywali ciężko tam znaleźć.
TDD Gleisona i jego siła pozwoli mu utrzymać walkę w stójce i kontrolować każdą z rund.
Typ Tibau by Decyzja

Donald Cerrone vs Benson Henderson.
Cowboy Baby!!!
Typ Cerrone by Sub

Kasa na Cerrone i Pendreda
 
John Howard vs Lorenz Larkin
Umiejętności stójkowe i kondycja powinny pozwolić wygrać dla Lorenza Larkina.
Lorenz Larkin TKO

Cathal Pendred vs Sean Spencer
Nie mam pojęcia więc posłużę się cohones.
Cathal Pendred decyzja jednogłośna

Frankie Perez vs Johnny Case
Johnny Case powinien wypunktować debiutanta po nudnej walce.
Johnny Case decyzja jednogłośna

Norman Parke vs Gleison Tibau
Uważam że doświadczenie Tibau będzie miało tu decydujący wpływ. Gleison to solidna firma i powinien wypunktować Normana.
Gleison Tibau decyzja jednogłośna

Donald Cerrone vs Benson Henderson
Kowboj jest w gazie, polubiłem tego zawodnika i życzę mu walki o pas, myślę że Donald narzuci swój styl walki i pokona byłego mistrza.
Donald Cerrone decyzja jednogłośna

kupon konkursowy stawiam na Donald Cerrone
 
John Howard vs Lorenz Larkin
Lorenz Larkin decyzja jednogłosna

Cathal Pendred vs Sean Spencer
Sean Spencer decyzja jednogłośna

Frankie Perez vs Johnny Case
Johnny Case decyzja jednogłośna

Norman Parke vs Gleison Tibau
Gleison Tibaudecyzja jednogłośna

Donald Cerrone vs Benson Henderson
Mój jedyny bet. Benson wygrał z Cerrone dwa razy, wiem 5 lat temu, co nie zmienia faktu, że ma na niego sposób. Henderson od czasu ich walki został mistrzem, stracił pas na rzecz Pettisa. Porażka z RDA moim zdaniem za szybko przerwa, Benson wrócił szybko do rzeczyiwstości jednak sędzia przerwał, cóż bywa. Dla mnie Benson wygra walke zapasami. W ich pierwszej walce obalił Cerronego aż 16 razy. Oczywiście przez 5 lat Donald zapewne poprawił zapasy, jednak w ostatnich walkach nie było żadnego zapaśnika, który by to zweryfikował. Jury obalił Donalda w pierwszych sekundach, RDA też to się udało, a Benson jest od nich o wiele lepszym ofensywny zapaśnikiem. Z pleców Donald jest piekielnie groźny, jednak ja mu szans na poddanie wielkich nie daje. Benson jest jednym z gości, którego prawie się nie da poddać, Donald coś o tym wie, jego parter w pierwszej walce w ogóle nie zadziałał, chociaż techniki były dobrze zapięte. W drugiej sam został szybko uduszony. Ostatni rywale Donalda Miller, Alvarez, Jury to chyba nawet nie TOP10 UFC, Benson oprócz Khabilova non stop walczy z czołówką. W stójce z której kiedyś Henderson częściej korzystał, także nie widzę jakiejś ogromnej przewagi, o ile nie uda mu się od razu sprowadzić. Donald przez brak odpoczynku i częste zbijanie wagi straci na szybkości, Bendo będzie nieuchwytny. Walka na 3 rundy, więc raczej nikomu kondycji nie zabraknie. A i jeszcze jedno plan na Alvareza był zapewne taki, żeby szybko sprowadzić do parteru.
Jak Donald wygra nie będę płakał, zajebisty gość!
Benson henderson decyzja jednogłośna
jedyny bet 300zł Henderson 1.73 Betsafe!
 
John Howard vs Lorenz Larkin
Howard, decyzja

Lekkie wymiany w stójce i dobre zapasy Howarda dadzą mu zwycięstwo w tym pojedynku.

Cathal Pendred vs Sean Spencer
Pendred, poddanie

Spencer nie robi na mnie wrażenia. Pendred wydaje się być lepszym zapaśnikiem jak i parterowcem choć nie zdziwie się jak światło mu zgaśnie bo nie daje mi spokoju jego opuszczona lewa ręka.Zaryzykuje ,że wygra przez poddanie.

Frankie Perez vs Johnny Case
Case, KO

Czuje ,że Pereza zje troche trema i pogubi się nie dając rady sprowadzić walki do parteru wyłapie jakiegoś luja w stójce.

Norman Parke vs Gleison Tibau
Tibau, decyzja

Nie lubie Tibau lecz w tej walce nie widze Parke w jaki sposób miałby to wygrać.Gleison jest typowym byczkiem w swojej wadze który poprawił sie kondycyjnie.Wybroni wszystkie próby sprowadzeń a pewnie sam nie raz zanurkuje w nogi rywala.

Donald Cerrone vs Benson Henderson.
Cerrone KO

Henderson po pełnym campie i przerwie z pewnością jest groźny z uwagi na to ,że z Kowbojem wygrał dwukrotnie.Mimo ,że są dobrymi ziomkami nie przeszkodzi to Donaldowi który mógłby sie napierdalać tydzień po tygodniu żeby znokautować swojego koleszke którymś z wysublimowanych kopnięć :D .Jeśli Henderson będzie sprowadzał do parteru nie zdominuje tam Kowboja który ma spory wachlarz technik na ziemi i z tej opresji też udałoby mu się wyjść.

Kupon : Pendred+McGregor+Cerrone
 
Last edited by a moderator:
John Howard dec.
Howard wygląda na nieźle zmotywowanego przed tym starciem i myślę, że poradzi sobie z rpzereklamowanym i niesłusnzie stawianym w roli faworyta Larkinem.
Sean Spencer dec.
Pendred za nic mnie do siebie nie przekonuje, Spencer takze, ale tacy jak on potrafią nudzić i kręcić się w kółko na tyle by wyciągnąć decyzję.
Johnny Case sub.
Case wygra z necomerem przez duszenie.
Tibau dec.
Parke ma za mało argumentów ma brayzlijskiego weterana. Może będzie szybszy, ale brayzlijczyk ma w zanadrzu siłę, zapasy, kontrolę i nawet cepa.
Donald Cerrone KO/TKO
Trudna walka do typowania, ale wszystko wskazuje, że nastał czas Cowboya, a Benson odchodzi w dalsze rejony rankingów. Dlatego postawię, że Cerrone niesiony hypem i świetną passą tym razem zwycięży w dobrym stylu.
 
John Howard vs Lorenz Larkin
Lorenz Larkin decyzja jednogłosna

Cathal Pendred vs Sean Spencer
Sean Spencer decyzja jednogłośna

Frankie Perez vs Johnny Case
Johnny Case decyzja jednogłośna

Norman Parke vs Gleison Tibau
Gleison Tibaudecyzja jednogłośna

Alibabo -> Nie zaliczę Ci tych typów bo nie spełniłeś warunków, czyli nie napisałeś uzasadnienia.
 
John Howard vs Lorenz Larkin
Howard, decyzja

Larkin mnie tyle razy zawodzil i tyle dostawal ode mnie szans ze więcej na niego nie postawie .Howard powinien go wypunktować

Cathal Pendred vs Sean Spencer
Pendred, dec

Pendred ma wieksze umiejetnosci ,zapasy ,parter,obali i przelezy rywala .
Frankie Perez vs Johnny Case
Case, sub

Casa widzialem w walce z Takudometam byl sub, mysle ze zrobi to sam z Perezem

Norman Parke vs Gleison Tibau
Tibau, decyzja

Nie widze innej opcji wygrania walki przez Tibau niz decyzja ,jesli zdoła obali Parka powinien to wygrac
Donald Cerrone vs Benson Henderson.
Cerrone KO

Uwielbiam Kowboja ,mam nadzieje ze ubije nudziarza wysokim kopnieciem

Kupon : Pendred
 
John Howard dec.
Larkin odbiega od Howarda w kazdej plaszczyznie to zapewni Howardowi zwyciestwo na kartach.
Pendred dec.
Z dwoch sredniakow wieksze umiejetnosci posiada Pendred
Johnny Case sub.
Case niebedzie mail tremy przezco zakonczy pojedynek jakims duszeniem.
Tibau dec.
Siła,doświadczenie,zapasy przemawiaja za Tibau.
Donald Cerrone dec.
Mysle ze Cerrone jest na tyle zmotywowany że wygra z Bensonem udowadniajac swoj progress.
 
John Howard vs Lorenz Larkin
Lorenz Larkin decyzja jednogłosna
L
arnik jest lepszym strikerem, Howar to nic specjalnego. Larkin wygra wszystkie rundy przez trzymanie rywala na dystans i punktowanie ciosami.

Cathal Pendred vs Sean Spencer
Sean Spencer decyzja jednogłośna
Pendred i Spencer to dwa cieniaki. Jednak Pendred wygląda w UFC o wiele gorzej, prawie przegrał z Kingiem i jakimś drugiem typem, którzy są też są cieniakami. Spencer trzyma dystans i punktuje wolnego jak żółw Cathal

Frankie Perez vs Johnny Case
Johnny Case decyzja jednogłośna
s
zczerze nie znam zawodników, loteria

Norman Parke vs Gleison Tibau
Gleison Tibaudecyzja jednogłośna
Tibau
jest silniejszy, bardziej doświadczony, wygrywał z lepszymi rywalami(RDA, z Khabibem też powinien wygrać czyli numer 1 i 2 pretendenci) da rade!


Donald Cerrone vs Benson Henderson
Mój jedyny bet. Benson wygrał z Cerrone dwa razy, wiem 5 lat temu, co nie zmienia faktu, że ma na niego sposób. Henderson od czasu ich walki został mistrzem, stracił pas na rzecz Pettisa. Porażka z RDA moim zdaniem za szybko przerwa, Benson wrócił szybko do rzeczyiwstości jednak sędzia przerwał, cóż bywa. Dla mnie Benson wygra walke zapasami. W ich pierwszej walce obalił Cerronego aż 16 razy. Oczywiście przez 5 lat Donald zapewne poprawił zapasy, jednak w ostatnich walkach nie było żadnego zapaśnika, który by to zweryfikował. Jury obalił Donalda w pierwszych sekundach, RDA też to się udało, a Benson jest od nich o wiele lepszym ofensywny zapaśnikiem. Z pleców Donald jest piekielnie groźny, jednak ja mu szans na poddanie wielkich nie daje. Benson jest jednym z gości, którego prawie się nie da poddać, Donald coś o tym wie, jego parter w pierwszej walce w ogóle nie zadziałał, chociaż techniki były dobrze zapięte. W drugiej sam został szybko uduszony. Ostatni rywale Donalda Miller, Alvarez, Jury to chyba nawet nie TOP10 UFC, Benson oprócz Khabilova non stop walczy z czołówką. W stójce z której kiedyś Henderson częściej korzystał, także nie widzę jakiejś ogromnej przewagi, o ile nie uda mu się od razu sprowadzić. Donald przez brak odpoczynku i częste zbijanie wagi straci na szybkości, Bendo będzie nieuchwytny. Walka na 3 rundy, więc raczej nikomu kondycji nie zabraknie. A i jeszcze jedno plan na Alvareza był zapewne taki, żeby szybko sprowadzić do parteru.
Jak Donald wygra nie będę płakał, zajebisty gość!
Benson henderson decyzja jednogłośna
jedyny bet 300zł Henderson 1.73 Betsafe!

ok poprawione! można usunąć tamten post, żeby nie było syfu
 

John Howard
vs Lorenz Larkin
Howard, decyzja

Szykuje się nudna walka. Howard walczy na swoim podwórku i czuję, że wymęczy decyzję

Cathal Pendred vs Sean Spencer
Pendred, dec
yzja

Pendred będzie nabuzowany walką na karcie z Conorem ;) To jego teammate. Do tego publiczność raczej po jego stronie no i mamy jednogłośną decyzję.

Frankie Perez vs Johnny Case
Perez, poddanie

Frankie Perez pokaże błysk niczym Almeida i podda Johnnego.

Norman Parke vs Gleison Tibau
Tibau, poddanie

Nie przepadam za jednym ani drugim. Stawiam na doświadczenie i przewagę warunków.

Donald Cerrone vs Benson Henderson.
Henderson, poddanie

Kowboj jest w gazie, ale wydaje mi się że będzie już lekko wymęczony. Benson podda go pod koniec walki miksując obalenia.

Kupon konkursowy: Pendred

Pozostałe kupony:

pojedynczy Otwarty
2015-01-17 18:00
Zakład złożony na 1 @ 2.25
Otwarty
Cathal Pendred - Sean Spencer
• Zwyciezca meczu
Stawka: 30.00
Możliwy zwrot: 67.50

pojedynczy Otwarty
2015-01-17 18:00
Zakład złożony na 2 @ 2.45
Otwarty
Johnny Case - Frankie Perez
• Zwyciezca meczu
Stawka: 20.00
Możliwy zwrot: 49.00


pojedynczy Otwarty
2015-01-17 18:00
Zakład złożony na 2 @ 1.8
Otwarty
Norman Parke - Gleison Tibau
• Zwyciezca meczu
Stawka: 20.00
Możliwy zwrot: 36.00

pojedynczy Otwarty
2015-01-17 18:01
Zakład złożony na 1 @ 2.1
Otwarty
John Howard - Lorenz Larkin
• Zwyciezca meczu
Stawka: 10.00
Możliwy zwrot: 21.00



Powodzenia!
 
Stoch dał zarobić więc idzie dodatkowa Kirasóweczka :
Conor+Cerrone+Tibau+Howard+Sanchez
Hehe na jutro śmigam do lekarza i wolne wziąłem więc calutkie UFC obejrze :D
 
Conor+Cerrone+Tibau+Howard+Sanchez

Tibau + Cerrone moim zdaniem obaj ich przeciwnicy mają szansę wygrać. Tak Benson jak i Norman. Moim zdaniem kupon nie wejdzie :D #dobreSłowoNaNiedzielę
 
Back
Top