Analiza kursów Betsafe - UFC 189: McGregor vs. Mendes

Kto wygra?

  • Chad Mendes

    Votes: 68 68.7%
  • Conor McGregor

    Votes: 31 31.3%

  • Total voters
    99
No i pan Aldo wypada, w jego miejsce Mendes
Ja tam wjeżdżam w Conora :d na unibecie 1.87
 
Ja to jakoś czuję, że Mendes zje Rudego, ale raczej przy takim kursie tego nie postawię. Gdyby było około 3 na niego to bym coś rzucił. Mój osąd jest trochę zaburzony, bo jakoś imponuje mi atletyzm Mendesa, jego obalenia i to, że potrafi uderzyć. Zawodnik kompletny. Mam przed oczami wizję jak Conor jest kładziony raz po raz na plecach aż w końcu sfrustrowany zostaje zgaszony w stójce. Myślałem, że duża różnica wzrostu między nimi, ale patrzę, że Rudy 172, czyli też gigantem nie jest. Nie wiem jak z zasięgiem
 
Smolka/Howard/Brown-5.75
Howard/Brown/Nelson-6.96
Mendes/Lawler/Brown-7.26

będzie noc underdogów nie licząc walki browna :D
 
Kuźwa ile razy rozkminiam żeby wrzucić Browna do dubla z Codym przez Ko to gdzieś z tyłu głowy widzę jak prawie w każdej walce Matt jest naruszany Middlekickami a Means sporo kopie...
 
Nelson+Mendes+Bermudez+Brown,ewentualnie +Lawler za dychę,któreś z następnych więcej
Lawler+Mendes+Nelson
Mendes+Brown+Bermudez
Mendes+Lawler+Nelson
Mendes+Nelson/Lawler
Nelson+Brown+Bermudez
takie to opcje
 
Last edited:
Nelson+Mendes+Bermudez+Brown,ewentualnie +Lawler za dychę,któreś z następnych więcej
Lawler+Mendes+Nelson
Mendes+Brown+Bermudez
Mendes+Lawler+Nelson

prawie na kazdym kuponie chcesz dac Nelsona. Moim zdaniem niezbyt mądre...
Mendes+Nelson/Lawler
Nelson+Brown+Bermudez
takie to opcje
 
21ozya9.jpg


Odnośnie Matta Browna, niby mam go w kirasówie, ale nie jest on dla mnie takim jasnym betem. Wcale się nie ździwię, jak to wygra Means.
W walce Lawler vs Mc..ld rozkładam siły po połowie, gdzie przy kursie @2.65 postawiłem Robbie'go.
Jeśli idzie o Mendesa, chyba nikt nie wierzy, że Chad będzie się wdawał w stójkowe gierki Conora? To będzie test zapaśniczy. Uważam, że jeśli Mendes nie nadzieje się na jakąś akcję podczas skracania dystansu, czy inną pierdołę to wygra na punkty.
 
Michi -> Wszystko oparłeś na Mendesie. Jak przegra to rozwala Ci pięć kuponów. A co do Nelsona, to ja gram Thatcha (a raczej grałbym, gdyby nadal miał kurs 1.81).

Też uważam Mendesa za faworyta, ale nie dawałbym go do pięciu kuponów.
 
Jeśli Nelson obierze podobną strategię jak w walce z Storym i będzie wyłapywał ciosy na twarz to ta walka nie potrwa długo. Fakt, że może obalić Tacza, ale raczej trudno będzie mu go utrzymać na glebie
 
Mialem Jose za 2.10, wiec 2.2 za w pelni sprawnego Chada to dla mnie jak promocja. Ciekawe czy mozna spodziewac sie jeszcze jakichs wiekszych zmian jesli chodzi o kursy w ME ?
 
Michi -> Wszystko oparłeś na Mendesie. Jak przegra to rozwala Ci pięć kuponów. A co do Nelsona, to ja gram Thatcha (a raczej grałbym, gdyby nadal miał kurs 1.81).

Też uważam Mendesa za faworyta, ale nie dawałbym go do pięciu kuponów.
Jeszcze zmodyfikuję
Nelson+Brown+Bermudez
Mendes+Lawler+Brown+Bermudez
Mendes+Brown+Bermudez
Nelson+Menedes+Bermudez+Brown
Ja mówię,że ze 2-3 z różnych opcji wybiorę
Jeszcze duble zostają z Nelsonem/Lawlerem/Mendesem
Jeszcze Lawler+Brown+Bermudez
Będzie jedna duża taśma za dychę
Może jeden za 3 dychy kupon i jeden za dwie
 
Ehh, nie ma Aldo, mój głowny bet poszedł się chędożyć. A miałem być bogaty i dorzucić coś większego jeszcze :(
 
Jak dla mnie wystarczającym żeby poszedł singiel. Pchanie go do wszystkich kuponów jest jednak lekkomyślnie ;)
u mnie idzie jeden Mendes+Brown+Bermudez, ale tylko za dwie dychy bo coś mi mówi, że Mendes zostanie pojechany, mimo że Conor nie walczył jeszcze z kims tak dobrym i to jeszcze w tej gorszej dla siebie plaszczyznie, ale imo ostatnie wygrane Conora zdają się mówić, że to co pokazywal to nie jest to kres jego mozliwosci.
 
Mendes,Lawler,Nelson, taka jest moja kolejność. Nie kupuje tego jarania się Nelsonem, chociaż daleko mi było do hypetrainu na Brandona, przed walką z Hendersonem. Thatch nie jest ułomny w parterze, a w stójce może zabić Nelsona. Uważam, że kursy powinny być bardziej wyrównane, ale najmniejsze szanse daję Islandyczkowi.
 
Ja myślę o postawieniu na Robbiego na singlu i dubelka Brown+Garbrandt. Main Event raczej odpuszczam, za dużo zamieszania wokół tej walki. Kurs na Gunniego też ciekawy, może się skuszę.

No i na pewno będzie Chad na singlu. Tylko że im bliżej gali tym mniejsze przekonanie do Lawlera, ale jeszcze trochę czasu jest żeby się zastanowić.
 
Mendes,Lawler,Nelson, taka jest moja kolejność. Nie kupuje tego jarania się Nelsonem, chociaż daleko mi było do hypetrainu na Brandona, przed walką z Hendersonem. Thatch nie jest ułomny w parterze, a w stójce może zabić Nelsona. Uważam, że kursy powinny być bardziej wyrównane, ale najmniejsze szanse daję Islandyczkowi.
Thatch w parterze jest dość ułomny,będąc w półgardzie jak dobrze pamiętam oddawał plecy,tu nie chodzi o hype .Tylko po prostu czy lepsza okaże się stójka Thatcha czy grappling Nelsona

Analizy by się przydały szybsze
 
Ja tez obstawilem nelsona, a nie kupuje hypu na niego. Po prostu styl robi walke, gunnar parterowcem pod mma jest wybornym, moim zdaniem lepszym niż benson, także z tego względu, ze jest większy i silniejszy. Thatch to nie story z bardzo dobrymi zapasami, jak juz go Nelson obali to podda, a ze obali i utrzyma, to jestem tego prawie pewien
 
Back
Top