Analiza kursów Betsafe: KSW 31 + UFC 187

Jako zawodnik bjj bronię argumentami Pudziana przed walką z Gracie... Przerażające.

Ciezkie te walki Pudziana do analiz. Jak sobie przypomnimy ja go poddał za pierwszy razem McCorkle, czyli jak przedszkolaka lub jak gościa co pierwszy raz jest na treningu parteru, a teraz wrzucamy go do walki z czarnym pasem, który tak jak powiedziałeś jest bardzo dobrym technikiem to moze być roznie.

Graciego notującego obalenie, dojście do pozycji bocznej i poszukanie jakiegoś prostego klucza na reke widze równiez jak najbardziej, ale już dwa razy umoczyłem stawiając przeciwko Pudzianowi i chyba po prostu mam uraz :confused:

A co z Silva - Karaoglu ?

Silva vs Karaooglu bym nie stawiał.Niby Silva powinien wygrać,ale znów odpierniczy coś jak ze Strusem i będzie.

Ja jeszcze nad Drwalem i Johnsonem myślę.Na pewno Vegh i Celiński na moim kuponie będą
 
Przyszło mi do głowy, żeby zagrać Materla decyzją 3,00 i/lub Drwal przed czasem 3,50.
Cipek kończył tylko słabych zawodników, prawie niemożliwe, żeby znokautował Drwala, który jest lepszym stójkowiczem, przez poddanie ostatnio wygrał w 2011 roku, po tym czasie nie był w stanie odklepać takiego wirtuoza parteru jak Jay Silva, a walczył z nim 3 razy. Do tego Drwal nie jest leszczem i ogarnia parter. Ma 2 przegrane przez poddanie, ale jedna jest z 2004 roku, a druga to urwanie nogi przez Palharesa, co nie jest wielką hańbą. Ogółem sądzę, że jeżeli Materla ma wygrać, to na 80% przez decyzję, 15% przed poddanie, 5% przez (T)KO.
Drwal na 21 zwycięstw ma tylko 3 decyzje (86% skończeń), nie ma wątpliwości, że potrafi kończyć przed czasem. Jego stójka jest dużo lepsza niż ta Michała, bije mocniej, a Cipek zbiera sporo "gongów na ryj". Wszyscy widzieliśmy jak go Silva niedawno trafił. Rozkładając szanse procentowo jestem tutaj dużo mniej przekonany niż w wypadku pierwszego zakładu, z drugiej jednak strony ogólnie sądzę, że Drwal wygra. W przypadku jego zwycięstwa dałbym mu jakieś 55% (T)KO, 35% decyzja, 10% poddanie, gdyż Materla nigdy nie został poddany.

Na początku byłem podjarany tym Drwalem przed czasem, ale jak napisałem wypowiedź powyżej i rozłożyłem szanse procentowe na metody jego zwycięstwa, to mi trochę przeszło i chyba jednak zagram samo zwycięstwo Drwala, ale pewności jeszcze nie mam :confused: Gdyby nie to, że nikt jeszcze nie poddał Cipka, to byłby to spoko typ.
 
Jeśli typować Materla vs. Drwal, to ja byłbym za obstawianiem decyzji w jedną albo drugą stronę. Uważam, że obaj są zbyt twardzi by dać się skończyć przed czasem, a kursy 3+ są zawsze spoko
 
Przyszło mi do głowy, żeby zagrać Materla decyzją 3,00 i/lub Drwal przed czasem 3,50.
Cipek kończył tylko słabych zawodników, prawie niemożliwe, żeby znokautował Drwala, który jest lepszym stójkowiczem, przez poddanie ostatnio wygrał w 2011 roku, po tym czasie nie był w stanie odklepać takiego wirtuoza parteru jak Jay Silva, a walczył z nim 3 razy. Do tego Drwal nie jest leszczem i ogarnia parter. Ma 2 przegrane przez poddanie, ale jedna jest z 2004 roku, a druga to urwanie nogi przez Palharesa, co nie jest wielką hańbą. Ogółem sądzę, że jeżeli Materla ma wygrać, to na 80% przez decyzję, 15% przed poddanie, 5% przez (T)KO.
Drwal na 21 zwycięstw ma tylko 3 decyzje (86% skończeń), nie ma wątpliwości, że potrafi kończyć przed czasem. Jego stójka jest dużo lepsza niż ta Michała, bije mocniej, a Cipek zbiera sporo "gongów na ryj". Wszyscy widzieliśmy jak go Silva niedawno trafił. Rozkładając szanse procentowo jestem tutaj dużo mniej przekonany niż w wypadku pierwszego zakładu, z drugiej jednak strony ogólnie sądzę, że Drwal wygra. W przypadku jego zwycięstwa dałbym mu jakieś 55% (T)KO, 35% decyzja, 10% poddanie, gdyż Materla nigdy nie został poddany.

Na początku byłem podjarany tym Drwalem przed czasem, ale jak napisałem wypowiedź powyżej i rozłożyłem szanse procentowe na metody jego zwycięstwa, to mi trochę przeszło i chyba jednak zagram samo zwycięstwo Drwala, ale pewności jeszcze nie mam :confused: Gdyby nie to, że nikt jeszcze nie poddał Cipka, to byłby to spoko typ.
Podoba mi się to co napisałeś.Ostatnio też robiłem taki bukmacherski rachunek sumienia jeśli chodzi o to zestawienie i doszedłem do wniosku ,że troche za szybko sie podjarałem łatwą wygraną Tomka.Cipek będzie solidnie przygotowany ale stójkowo gorszy.Sprowadzenia i kontrola w parterze + troche stójki mogą dać zwycięstwo przez decyzje.Drwal będzie polował w stójce i może coś wleci.Dobra waleczka będzie i zobacze czy coś postawie.
 
Gracie mnie kusi, ale już raz się przejechałem na stawianiu przeciwko Pudzilli. :boystop:
Nawet 5.0 na skończenie? Toż to pewnie prezent miesiąca. Z drugiej strony Gracie ma tak żałosną stójkę, że mam wrażenie, że pierwszy lepszy chłopak z baru mógłby go poskładać. No i nie daje mi spokoju ten nokaut Mehmena... padł w tak dziwny sposób, że nie zdziwiłbym się, jakby tę walkę sprzedał.
 
Stawia ktoś kuponik z Celińskiego i Rumble'a? Czy to tylko ja jestem do niego bardzo przekonany.
 
Powiedzcie mi jak widzicie pojedynek irokeza z szymuszowskim, jako kolega klubowy Kamila nie jestem całkiem obiektywny ale wydaje mi sie, ze przy takim kursie warto na niego postawić!?
 
Powiedzcie mi jak widzicie pojedynek irokeza z szymuszowskim, jako kolega klubowy Kamila nie jestem całkiem obiektywny ale wydaje mi sie, ze przy takim kursie warto na niego postawić!?
Kurs na Kamila ciekawy i jak najbardziej warty grania.Irokezowi mniej zbijania wagi powinno służyć ale mimo całej sympatii do Irokeza kurs jest gówniany na jego zwycięstwo.Maciek może sie nadziać na coś w stójce bo jego obrona czasami kuleje.W parterze na pewno jest w stanie poskładać Szymuszowskiego ale w stójce może być różnie.
 
Jest już pełna oferta kursów:

kursy-full-ufc187.png


Scoggins, Dodson i Cerrone powinni ogarnąć, ale kursy słabiutkie. Na Kowboja początkowo było 1.33.
 
Panie, te kursy to jakaś porażka... nic do grania. Rumble jedynie ma jakąś wartość, a reszta to daj pan spokój...
 
Jak to nic do grania? Rumble 2.20, Vitor inside distance 6.50, Andrzejek 4.50, Dodson + Hall + Kim, Pyle 3.0.
 
Szymek będzie miał przewagę siły, jeśli dopchnie Irokeza do siatki i obali, GnP jest szansa na decyzję, natomiast nie wierzę że Iro obali go, już prędzej będzie kąsał lowkickami i będzie o wiele bardziej aktywniejszy strikersko.
 
Back
Top