Analiza kursów Betsafe: KSW 31 + UFC 187

Przeglądam to forum od dłuższego czasu i tutaj dobitnie widać, że ci co wygrywają ładne sumy grają dużymi kwotami na zawodników typu Rumble czy Asia, gdzie kurs jest ponad 2, a szansa na wygraną jest duża. Granie długich taśm to jak granie w lotto i w dodatku każda walka zmniejsza prawdopodobieństwo wygranej, bez względu na to czy jest to Phenom po 4,50 czy sztucznie napompowany przez KSW Bedorf po 1,10
Chodziło mi o to, że nie ma co generalizować. Świadomy gracz nie ogranicza się do np. kursów powyżej 1,5. Jak najbardziej realne jest to, że kupon złożony z np. 3 walk po 1,3 może mieć większą szansę powodzenia niż jednozdarzeniówka po kursie 2 (i jeszcze dać więcej siana).
 
Kurna i ja uwierzyłem w tego Rumbla. Poszły 2 stówy na niego. Jak przegra to będzie płacz, bo to dla mnie 2 ciężkie dni pracy, ale cóż... też chcę tego szampana :cool:
 
Kurs 5.0 na wygraną Gracie'go przed czasem jest absurdalnie wysoki. Szczególnie, że to 3 rundy. Pudzian nigdy nie ubił zawodnika mma, pytanie czy uda mu się go zależeć. Pamiętajmy, że to 3 rundy, a nawet Nastula na skraju zawału pod koniec 2 rundy miał z nim dosiad. Gracie nie zapomni, że do balachy potrzebna jest ręka przeciwnika. Jedyne co mnie niepokoi to właśnie walka Gracie-Mehmen. Nokaut tam wyglądał bardzo dziwnie, nie wiem czy to wina szklanej szczęki czy... nieudolne udawanie znokautowanego. Mam nadzieję, że to tylko wytwór mojej wyobraźni, bo pograłem grubo.
 
Kurs 5.0 na wygraną Gracie'go przed czasem jest absurdalnie wysoki. Szczególnie, że to 3 rundy. Pudzian nigdy nie ubił zawodnika mma, pytanie czy uda mu się go zależeć. Pamiętajmy, że to 3 rundy, a nawet Nastula na skraju zawału pod koniec 2 rundy miał z nim dosiad. Gracie nie zapomni, że do balachy potrzebna jest ręka przeciwnika. Jedyne co mnie niepokoi to właśnie walka Gracie-Mehmen. Nokaut tam wyglądał bardzo dziwnie, nie wiem czy to wina szklanej szczęki czy... nieudolne udawanie znokautowanego. Mam nadzieję, że to tylko wytwór mojej wyobraźni, bo pograłem grubo.

Popieram jak najbardziej. Kurs 5,0 jest rewelacyjny przy dość sporej szansie na sukces. Zastanawiam się jeszcze za ile to zagrać...
 
Chyba dołożę siana na Aziza. :boystop:

17351855123_40c44a2cff_c.jpg
 
Dobre suplementy pewno ma. :boystop:
Nie żebym jakoś w Aziza mocno wierzył - to jest kupon przeciwko Jay'owi Silvie, którego uważam za przeciętnego zawodnika.
 
Skoro Silva jest przeciętny, to jaki jest Materla? #TeamDrwal
Poza groźnymi momentami w stójce, w trzeciej walce Cipek rządził i dzielił. Uważam, że gdyby nie podszedł tak emocjonalnie do pojedynku i działał z chłodniejszą głową to nawet wspomnianych "groźnych momentów" by nie było. A co Jay ze Strusem pokazał? :) No i dla mnie też Drwal > Materla.
 
A co mi tam, pokaże swoje cuda.Wierze bardzo w powodzenie:
25iw585.jpg

Dodatkowo Kirasówka:
23krfio.jpg

Nie będę zły jak akurat ta szalona taśma nie wejdzie.Typowo dla zabawy wysłana.

Nina Ansaroff? ciekawie miałem grać Rose na podbicie ale chyba dalej jestem wkurwiony na wmma po ostatniej wtopie Rakoczy :confused:
 
Nina Ansaroff? ciekawie miałem grać Rose na podbicie ale chyba dalej jestem wkurwiony na wmma po ostatniej wtopie Rakoczy :confused:
Ah te kobiety :) jedyne pewniaki na chwile obecną to Ronda i Asia.Kurs fajny a kupon dla zabawy.Czilling :D graj Rose nie obraże sie przecież ! :D
 
Ah te kobiety :) jedyne pewniaki na chwile obecną to Ronda i Asia.Kurs fajny a kupon dla zabawy.Czilling :D graj Rose nie obraże sie przecież ! :D

no własnie w walkach kobiet moze sie zdarzyc dosłownie wszystko ale wole dorzucic jedna walke okolo 1,40 niż 4 po 1,15 :P a jedyne kursy z ufc w tych okolicach to własnie Rose,Kim i Covington z czego Covington nie sprawdzony a Kim jeśli bedzie tak szalal w stójce jak ostatnimi czasy to w każdej sekundzie bedzie narazony na kontre Rose w sumie tez ma szalony styl walki :boystop: dlatego zastanawiałem sie czy to jakiś wój szósty bukmacherski zmysł czy jakas grubsza rozkmina :crazy: poleci napewno Drwal+Rumble+Celiński 2 kupon jest w trakcie tworzenia :D
 
Aoki 1.13 :lol: - dobrze, że wszedł! Ja dodałem 100 na Aziza. Lecę z duchem Cohones. Johnson, Celiński, Aziz i mój ulubiony Arlovski. To chyba serio będzie najbardziej emocjonujący weekend dla nas. Dawno nie było takiej mobilizacji na Cohones odnośnie zakładów bukmacherskich. Ani na Janku tak nie było, ani na Asi!
 
Aoki 1.13 :lol: - dobrze, że wszedł! Ja dodałem 100 na Aziza. Lecę z duchem Cohones. Johnson, Celiński, Aziz i mój ulubiony Arlovski. To chyba serio będzie najbardziej emocjonujący weekend dla nas. Dawno nie było takiej mobilizacji na Cohones odnośnie zakładów bukmacherskich. Ani na Janku tak nie było, ani na Asi!
cmon Aoki miał nie wejść ? xD Oby cohones się obłowiło :bayan:
Powodzenia wszystkim!
 
ej czy widzicie inną opcję wygrania antka niż przez KO ? Bo zastanawiam się czy postawić porostu na antka na wygraną po 2 czy przez KO po 2.7, ale według mnie jakoś nie mogę sobie wyobrazić żeby wyciągnął decyzje a poddania to już w ogóle
 
ej czy widzicie inną opcję wygrania antka niż przez KO ? Bo zastanawiam się czy postawić porostu na antka na wygraną po 2 czy przez KO po 2.7, ale według mnie jakoś nie mogę sobie wyobrazić żeby wyciągnął decyzje a poddania to już w ogóle

Przy kursie 1.90 na Rumbla według mnie warto - gdy było to 2.10, to nie. Skoro Rumbel wypunktował w pięknym stylu Davisa, to nie wiem, czy Cormier da się znokautować. Ale jak już pisałem - mając do wyboru 1.90, albo 2.70 wybrałbym to drugie.
 
Back
Top