Analiza kursów Betsafe: KSW 31 + UFC 187

@Knee
Bardzo podoba mi się to co piszesz. Ktoś mi kiedyś dawno temu powiedział: "stawiaj sobie, stawiaj te kursy 1.20, 1.22, ale przyjdzie moment, w którym zdasz sobie sprawę, że nie tędy droga." Są zwolennicy grania tylko niskich kursów w taśmach, ale nie wiem czy jest wielu, którzy mają z tego rozsądne zyski.
 
@Szady dokładnie... gdy zaczynałem przygodę z bukmacherką jeszcze za młodego w czasach szkolnych to wydawało mi się nierealne że np taki Manchester po kursie 1,15 może u siebie nie wygrać. Prawda okazała się jednak dużo brutalniejsza niż się spodziewałem : ) ile to razy człowiek przejechał się na takich pewniakach heh. Osobiście już dawno wyleczyłem się z takiego obstawiania choć nie powiem, jeszcze czasem kusi taki "pewniak" dołożyć na podbicie ale walczę z tym hihi :)
 
ja gram prawie samych underdogów i dość często nawet kursy powyżej 4 wchodzą
 
@Knee
Są zwolennicy grania tylko niskich kursów w taśmach, ale nie wiem czy jest wielu, którzy mają z tego rozsądne zyski.

Co do tego, to ja mam taką teorię, że najczęściej są to osoby, które dopiero zaczynają z bukmacherką lub tacy co nie koniecznie patrzą na konkretne starcie przez pryzmat samej rywalizacji, a właśnie tego kursu. Wiesz, taka psychologiczna pewność się wkrada :lol:
 
Za to też kochamy MMA, że tu nie ma pewniaków. Taki Datsik znokautował Arlovskiego. Wiem, że to odległe czasy, ale jak myślę o stawianiu na Andrzeja to mam przed oczami nokaut z rąk Rudego Tarzana :lol:
 
@Knee
Bardzo podoba mi się to co piszesz. Ktoś mi kiedyś dawno temu powiedział: "stawiaj sobie, stawiaj te kursy 1.20, 1.22, ale przyjdzie moment, w którym zdasz sobie sprawę, że nie tędy droga." Są zwolennicy grania tylko niskich kursów w taśmach, ale nie wiem czy jest wielu, którzy mają z tego rozsądne zyski.

Ja na najbliższych galach postawiłem kilku z niskim kursem:Dodson-pokonywał zawodników przez których Machovsky nie przeszedł jak dobrze pamiętam,jest w ścisłej czołówce nie bez powodu.Bedorf-kataklizm musiałby się stać aby przegrał ,Irokez- umiejętności na pewno ma większe,a tera się nie będzie tak mocno katowal zbijaniem wagi -w lekkiej wyglądał jakby z obozu koncentracyjnego wyszedł,powinien się lepiej zaprezentować ,ich trzech jestem bardziej pewny niż Drwala (w którego wierzę

Mam parę wniosków ,nie wszystkie z zakładów:
-nie stawiać Sergio Pettis
-nie stawiać:Nelsona ,Reema,Struve(ogółem tych ze szklana szczęką jak Ali i Stefek albo takich co jak nie trafią porządnie to przegrają )
-nie stawiać zawodników którzy katują się wagą (tak wybitnie ,bądź odbija się to na walce ,poza wyjątkami)
-ciężkich z niższej półki
-kobiet z niższej,średniej półki
-takich wybitnie jednopłaszczyznowych ,co jak w stójce to baty niemiłosierne albo w parterze zwijani jak kulka przez każdego/znaczną wiekszość
 
ja gram tak:
1. Vegh+Dodson+Cerrone
2. Rumble
3. Celiński + Vegh
4. Drwal + Makhachev
wszystko po 5 dyszek.
 
Vegh teraz cienki kurs - Unibet 1,44 a zaczynał się na Betsafe od bodajże 2,74. Też widziałem w nim duże value ale nie sądzicie że Relić nie jest na straconej pozycji? Kurs teraz w unibecie aż 2,62!
 
Osobiście kompletnie nie rozumiem ludzi grających MMA po kursach 1,12 (Bedorf), 1,25 (Browne) czy 1,18 (Cerrone) ...
Cerrone warty rozważenia... 1,12 a 1,18 to duża różnica. W MMA ciężko znaleźć value po kursie 1,1, ale 1,2 może już jak najbardziej być korzystne.
 
@michi972 typujesz pewniaki po kursie ok 1,18 na najblizsze gale a piszesz ze juz nigdy nie zagrasz np Sergio Pettisa : ) a dlaczego go nie zagrasz? Bo byl pewniakiem po kursie 1,2 a dal dupy uwalajac sporo kuponow. I to samo MOZE by po weekendzie to wtedy napiszesz ze juz nigdy nie zagrasz np Irokeza czy Bedorfa : )
ja Wam nie bronie grac kursow po 1,15-1,2 robta co chceta. Lepsza zabawa jednak w szukaniu ciekawych undrdogow :)
 
@michi972 typujesz pewniaki po kursie ok 1,18 na najblizsze gale a piszesz ze juz nigdy nie zagrasz np Sergio Pettisa : ) a dlaczego go nie zagrasz? Bo byl pewniakiem po kursie 1,2 a dal dupy uwalajac sporo kuponow. I to samo MOZE by po weekendzie to wtedy napiszesz ze juz nigdy nie zagrasz np Irokeza czy Bedorfa : )
ja Wam nie bronie grac kursow po 1,15-1,2 robta co chceta. Lepsza zabawa jednak w szukaniu ciekawych undrdogow :)

Tylko Pettis już dwukrotnie przegrał ,a chyba w obu powinien zmiażdżyć.Poza tym typ przegrał przez własną głupotę ,tragiczny wręcz błąd taktyczny .Zdecydowanie dominując walkę poszedł na wymianę przeciwko temu który powinien iść na wymianę.Irokez i Bedorf pewnie odpadnie.Aby Bedorf przegrał,to musiałby się stać kataklizm ,a Jewtuszko no cóż tak jakoś Szymuszkowski to nie jest jakiś mocny przeciwnik
 
Przeglądam to forum od dłuższego czasu i tutaj dobitnie widać, że ci co wygrywają ładne sumy grają dużymi kwotami na zawodników typu Rumble czy Asia, gdzie kurs jest ponad 2, a szansa na wygraną jest duża. Granie długich taśm to jak granie w lotto i w dodatku każda walka zmniejsza prawdopodobieństwo wygranej, bez względu na to czy jest to Phenom po 4,50 czy sztucznie napompowany przez KSW Bedorf po 1,10
 
Przeglądam to forum od dłuższego czasu i tutaj dobitnie widać, że ci co wygrywają ładne sumy grają dużymi kwotami na zawodników typu Rumble czy Asia, gdzie kurs jest ponad 2, a szansa na wygraną jest duża. Granie długich taśm to jak granie w lotto i w dodatku każda walka zmniejsza prawdopodobieństwo wygranej, bez względu na to czy jest to Phenom po 4,50 czy sztucznie napompowany przez KSW Bedorf po 1,10

No co tu dużo mówić, trzeba patrzeć na najrzetelniejszych i skutecznych forumowiczy (nie chodzi mi tu o fakt kto postawi więcej kapuchy) ja tak zrobiłem. Zaczynałem w październiku od grania taśm. Większość na szczęście wchodziło (chyba fart początkującego, nadal nim jestem ale fart mnie opuścił), ale faktycznie grając większe $$$ na 1-2 zdarzenia to mniejsze nerwy no i można to jakoś, TEORETYCZNIE przewidzieć. Do tego dołóżmy zmienną jaką jest "a je**ać, łatwo przyszło łatwo pójdzie" i można grać.
 
Poszło 250 na Aziza Karaoglu po kursie 2.40.
Już od dłuższego czasu planowałem to postawić, a po ważeniu (Aziz w formie) się przekonałem do tego typu. Jay to przeciętniak jakich mało i dostanie po główce jutro. :)
 
Kurs ciekawy na Aziza, jednak Silva jesli bedzie mial checi do walki a nie do pajacowania to mysle ze moze ugrac jakies KO. Osobiscie nie ruszam ale @Szady ostatnio jestes w formie to jak najbardziej realne ze Twoj typ znowu bedzie trafny :)
 
a jak jego defensywne zapasy? bo oglądałem jedną walkę i nie było prób obaleń, w stójce wyglądał dość dobrze
Pewnie oglądałeś tą z Mehmenem, gdzie do czasu nokautu dość wyraźnie wygrywał. Ciężko ocenić jego defensywne zapasy, ale Mario jak się uprze to raczej na pewno obali. Pytanie czy Rolles wykombinuje coś z dołu (a powinien w sumie) czy da się zależeć.
No i też strasznie szklany się Rolles wydaje, także ta wizja ubicia nawet tymi miernymi młotkami Pudzilli nie jest nierealna.
 
Pudzian zawsze wygrywa przez przeżelenie rywala, więc ciekawe jak Gracie broni obaleń
 
Slaba obrona przed poddaniami moze Pudziana pograzyc. Z drugiej strony Gracie jako typowy zawodnik MMA to nie ma co ukrywac ze kozakiem to on nie jest : ) ja stawiam na Gracie a co tam heh
 
Zdaje się, że Gracie obalił raz Bedorfa nie? Z jednego obalenia wielkich wniosków nie będę wyciągał, ale sądzę, że byłby w stanie obalić Pudzillę, jakby najpierw w stójce coś poczarował i to ładnie połączył z jakimś wejściem w nogi. Inna sprawa, że to Mario może inicjować ciągle obalenia. Tak czy siak Rolles może poddać, zwłaszcza w dalszej części walki, porpsuję granie Gracie przed czasem.
BTW. Szymuszowski obecnie na sts 2,50, ja zagrałem jak był 4,15 :cool:
 
Back
Top