Analiza kursów Betsafe: KSW 31 + UFC 187

Wszystko albo nic :D
2ynknec.JPG
Sorry ale Andzejek ci upierdoli kupon:boss:
 
Jeszcze kusi Grudniewski. W pierwszej walce z Szulakowskim stójke prowadził bardzo pewnie...

Patryk na pewno poprawił się w parterze od ich pierwszej walki i tutaj też był na niego stawiał. Jeśli chodzi o stójkę to był mistrzem świata w muay thai więc z tym problemu miał nie będzie. Niestety na unibecie nie ma póki co tej walki w ofercie dlatego nie dodałem go do swoich typów.
 
Last edited:
Patryk na pewno poprawił się w parterze od ich pierwszej walki i tutaj też był na niego stawiał. Jeśli chodzi o stójkę to był mistrzem świata w muay thai więc z tym problemu miał nie będzie. Niestety na unibecie nie ma póki co tej walki w ofercie dlatego nie dodałem go do swoich typów.
Ja wlasnie postawilem na niego w Totolotku po 1.85 przy 1.70 za Szulakowskiego ;)
 
Kurna mam jeszcze wolną stówkę u buka i myślę nad Cebulą, ale tak analizuję i analizuję i im więcej myślę, tym trudniej się zdecydować. Czemu jesteście tak pewni przewagi Celińskiego nad Narkunem? Narkun naturalnie wielkie, silne chłopisko z bardzo dobrym parterem. Celiński też dobre warunki fizyczne i lepsza stójka. Jestem ciekaw czy Celiński utrzyma walkę w stójce
 
No prawdopodobne to to jest ,ale walka zaczyna się w stójce.To może być coś w stylu Moks vs Aslambek

Co???

A który z nich wg. Ciebie byłby Saidovem a który Moksem? Pisanie na siłę...

Ok, niech Narkun ciągnie do parteru i tam szuka. To kto wtedy będzie Saidovem? Żyrafa?
Z drugiej strony, Celiński wywrze presję, i co, wtedy to on "będzie Saidovem"?

Celiński pragnie tego pasa, jego ostatnia walka, rozkurw.

Żyrafa i jego ostatnia walka? No właśnie.
 
Niektórzy zapominają, że oprócz obecnie najlepszego parteru w Polsce - żyraf również często trenuje u Holendrów z Gegardem etc. :)
Nie ogarniam skąd u was tak wielka pewność co do Cebuli. imho Celiński risky w ch**
 
Niektórzy zapominają, że oprócz obecnie najlepszego parteru w Polsce - żyraf również często trenuje u Holendrów z Gegardem etc. :)
Nie ogarniam skąd u was tak wielka pewność co do Cebuli. imho Celiński risky w ch**
Bo nie ma stójki ; )
 
Niektórzy zapominają, że oprócz obecnie najlepszego parteru w Polsce - żyraf również często trenuje u Holendrów z Gegardem etc. :)
Nie ogarniam skąd u was tak wielka pewność co do Cebuli. imho Celiński risky w ch**
Nie jesteś obiektywny, w końcu z nimi trenujesz :wink:
 
Nie jesteś obiektywny, w końcu z nimi trenujesz
słowa o najlepszym parterze w Polsce nawet powiedział Zybi Tyszka, a więc odsyłam was do przesłuchania Grupy początkującej :)
w mojej opinii stawianie na Celińskiego bardziej risky niż AJ.
 
Irokeza szklaną szczę
słowa o najlepszym parterze w Polsce nawet powiedział Zybi Tyszka, a więc odsyłam was do przesłuchania Grupy początkującej :)
w mojej opinii stawianie na Celińskiego bardziej risky niż AJ.

A gdzie był ten najlepszy parter w Polsce przez 15 minut w walce z Reliciem ? Bo nie odnotowałem ?

Po raz ostatni napisze.

Karola znam osobiście. Po ostatniej walce jest zayebiście zmotywowany (bonus za walkę wieczoru) cały okres przygotowawczy bez kontuzji, treningi w kimonach. Do tego trener Bońkowski (tak, ten który przygotowywał Aśkę do zdobycia pasa UFC czytaj - obrony obaleń i punktowania w stójce).

Ponadto Celiński został wysłany jako corner Aśki do walki o pas UFC - zastępując tym samym trenera Derlacza. Uznał, że Karol widzi tyle rzeczy w stójce że jego rady w walce o najwyższe trofeum będą cenne.

Nikt z Arrachionu na gali więcej się nie bije, więc cały klub będzie tego wieczoru w narożniku (trenerzy + Mamed)

Narkun - tutaj JEDYNYM plusem jest opcja parteru. JEDYNYM. Dobrze wcielony gameplan Celińskiego i parteru możemy wogóle nie dojrzeć. Długie, silne ręce Celińskiego, bijące kombinacjami zrobią z Narkuna poniemiecki bunkier.

Dodatkowo - kondycja. W trzeciej rundzie z Reliciem Narkun praktycznie nie istniał. Pływał po ringu, krzyczac do naroznika ile czasu zostało do końca.

Na takie value czekałem od ostatniej walki Aśki.
 
przypominam, że Narkun powinien wygrać z Goranem, a Celiński przegrał bez żadnych kontrowersji
kursy są wystawione logicznie do ostatnich walk zawodników, nie ma tutaj żadnego value
 
słowa o najlepszym parterze w Polsce nawet powiedział Zybi Tyszka, a więc odsyłam was do przesłuchania Grupy początkującej :)
w mojej opinii stawianie na Celińskiego bardziej risky niż AJ.
Wybacz, nie podzielam Twojego argumentu. Walka zaczyna się niestety w stójce
 
Panowie ,kupon mi się podarł z sts nie widać paru nazwisk po lewej i na górze napisu typ zakładu itp. ,jest data ,logo sts ten kod kreskowy i ten kod numer .Uznają go?
 
Back
Top