Analiza kursów Betsafe: KSW 31 + UFC 187

Co sadzicie o takim kuponie:
Cormier vs Rumble Zakonczy walke przed czasem- Cormier NIE @1.40 (ja tu osobiscie widze wygrana johnsona ale zabezpieczam sie zwyciestwem Cormiera przez decyzje)
Makeachev 1.3
Cerrone 1.2
Dodson 1.25
Jak dla mnie calkiem sensowny kupon ale chcialbym poznac wasza opinie
 
Co sadzicie o takim kuponie:
Cormier vs Rumble Zakonczy walke przed czasem- Cormier NIE @1.40 (ja tu osobiscie widze wygrana johnsona ale zabezpieczam sie zwyciestwem Cormiera przez decyzje)
Makeachev 1.3
Cerrone 1.2
Dodson 1.25
Jak dla mnie calkiem sensowny kupon ale chcialbym poznac wasza opinie

Makacheva nie znam, ale resztę propsuję. Co prawda w rundach mistrzowskich Cormier może udusić Rumbla, ale według mnie walka zakończy się szybko przez nokaut.
 
Też czaję się na 1.4 Not inside distance od jakiegoś czasu. Cormier po prostu nie lubi kończyć walk przed czasem. Jedyny raz, kiedy wyszedł do oktagonu z chęcia skończenia rywala było z Cumminsem, ale wiadomo, że miał z nim prywatne zatargi. To się już nie powtórzy. Jak najbardziej jest prawdopodobne, że grubas przeleży Rumble'a, ale za cholerę nie wyobrażam sobie, że go kończy. Wszyscy widzieliśmy jaką przewagę miał nad Hendo. Składał go jak precla, aż żal mi się robiło oglądając tę egzekucje. Większa bezradność niż w walce Big Noga z Werdumem. I co wychodziło z różnicy 5 klas? Nic, tylko kontrola, kontrola i jeszcze raz kontrola. Podobnie było ze Staringiem. Przepaść umiejętności i aż 9 minut na wykończenie takiego placka na ziemi.
 
P.S. Polecam równiez to taśm podpiac Barcelonę oraz Sevillę na podbicie :lol:
Barca na pewno zagra na pełnym luzie, więc równie dobrze może by 10-0 co i 0-0, a ten jeden punkt ratuje Deportivo dupę przed spadkiem. Sevilla na wyjeździe też nie jest taka pewna, tym bardziej z solidną Malagą.
 
4? Dopiero były 3 (bez Vegha), więc widać, że dokładają. Będą wszystkie, spokojna twoja rozczochrana.
 
Ja też się cały czas waham bo jak Rumble się wystrzela w 2 pierwszych rundach i nie trafi to DC wtedy ugra decyzje :( .
 
Dobra póki co poszła stówka

Teraz myślę nad szalonym Cebula + Rumble + Phenom + Vegh za 200 zł na betsson :confused:
 
No ja właśnie myślę czy Phenom po 4,50 czy lepiej Burkman ~3. Josh to bardzo solidny zawodnik i może to ugrać. Pamiętam go jeszcze z TUF-a 2 jak na początku oceniali go jako najlepszego zawodnika. Później nie było jakoś super, ale ostatnio w WSOF parę miłych niespodzianek zafundował (m.in. z Fitchem). Ostatnio wytrzymał 3 rundy z nabuzowanym Lombardem. Tylko fakt, że wszystkie rundy przegrał, ale nie dał się ustrzelić, więc może Stun Gun go nie trafi, a Josh jakoś ugra decyzję
 
Barca na pewno zagra na pełnym luzie, więc równie dobrze może by 10-0 co i 0-0, a ten jeden punkt ratuje Deportivo dupę przed spadkiem. Sevilla na wyjeździe też nie jest taka pewna, tym bardziej z solidną Malagą.

chyba nie o tych samych meczach mowimy
ja mówie o finale

Barca Juve
Dnjepropetrowsk - Sevilla
 
Ja też się cały czas waham bo jak Rumble się wystrzela w 2 pierwszych rundach i nie trafi to DC wtedy ugra decyzje :( .
Ja bym z Rumbla nie robił zawodnika co po 3 nie ma sił .Cormier to nie kondycyjny Velasquez,a jeżeli Rumble trafi to zawsze trochę siły zabierze(jeżeli nie znokautuje),Rumble to nie jest jakiś zapaśniczy laik.Poza tym kto wie jak tera Rumble ogarnia ucieczki do stójki.
 
500 na celińskiego solo

główna taśma w którą mocno wierze

ale jeszcze dołoże 3-4 za drobne

DVAtKS2.png
 
a masz jakieś dowody na ten progres, bo nie przypominam sobie, żeby w walce z Goranem czy Kondraciukiem ktoś jakoś mocno szukał obalenia
Z Kondraciukiem kontrolował dystans.Goran ma lepsze ofensywne zapasy ,ale gorsze defensywne ,dlatego Cebulę powinno być trudno obalić.Sztanga jest gorszym parterowcem od Narkuna ,ale jest silniejszy fizycznie i kto wie jak z zapasami
 
Back
Top