Analiza kursów Betsafe: KSW 31 + UFC 187

Co myślicie o walce Burkman - Stun Gun? Jakoś lubię Josha. Twardy z niego gość i parę razy jako underdog zaskoczył

Ja przez chwilkę zatrzymałem się na Burkmanie, ale raczej stwierdziłem, że wolę Arlovskiego zagrać :D

Ja myślę, że warto postawić na Rumble'a. Cormier jescze nie walczył nigdy z tak dobrym zawodnikiem w stójce.

No ja właśnie zostałem przekabacony. Ale równie dobrze można powiedzieć, że Rumble nie walczył jeszcze z tak dobrym zapasiorem. Z całym szacunkiem do Phila Davisa, ale - jak on to określa - najlepszym zapaśnikiem w MMA, to on nie jest.

@kiras -> Jak tam kupony?
 
@kiras -> Jak tak kupony?
Będę coś kombinował z Rumblem,Veghiem,Cebulą.Po dorzucam oczywiście jakieś Kirasówki z kursami 1.3.Kogoś z dwójki Belfort/Arlovski też chce zagrać ale musze sie zdecydować.Czekam generalnie aż Unibet wystawi kursy na KSW bo ostatnimi czasy tam gram a swój kupon docelowy mam na BetSafe (Johnson+Maćkowiak) i coś na drugim buku chce zagrać.Może rzuce tego Karaoglu ale coś czuje,że Silva będzie sie bawił w parter a tam to zagadka.Nie wiem czemu mam takie przeczucie.Graham pójdzie przed czasem.Nad Gracie jeszcze pomyśle bo obstawianie walk Pudziana to zawsze nie wiadoma.
O Rumbla jestem w sumie spokojniejszy.Podnieś mnie na duchu z Wałujewem.
 
Jak za 1.3 to stabilny wydaje się być Islam Makhachev. To podobno mały Khabib Nurmagomedov, zresztą razem trenują. Od zaufanego kolegi znającego rosyjską scenę MMA usłyszałem, że daje mu nawet 60 % szans na zwycięstwo... no, ale to je MMA :).
 
Jak za 1.3 to stabilny wydaje się być Islam Makhachev. To podobno mały Khabib Nurmagomedov, zresztą razem trenują. Od zaufanego kolegi znającego rosyjską scenę MMA usłyszałem, że daje mu nawet 60 % szans na zwycięstwo... no, ale to je MMA :).
Ok,przekminię jeszcze.Ty nic już nie dorzucasz ? kurde na prawde ten weekend może być dobry nie tylko sportowo ale i bukmachersko jak Bozia da.
Pisz o tym Maćkowiaku coś :D Troche sie pospieszyłem w sumie ale wierze w tego chłopaka ,że jest sporym wzmocnieniem dywizji ciężkiej w KSW.
 
Kurwa mać, już mi czacha paruje od wyobrażania sobie scenariusza main eventu z UFC. Chcę stawiać na tego Johnsona, ale jak nie pójdzie KO w 2 rundach, a DC go obali to może być placek...
 
Jak za 1.3 to stabilny wydaje się być Islam Makhachev. To podobno mały Khabib Nurmagomedov, zresztą razem trenują. Od zaufanego kolegi znającego rosyjską scenę MMA usłyszałem, że daje mu nawet 60 % szans na zwycięstwo... no, ale to je MMA :).
to faktycznie dużo 60% przy kursie 1,3 :lol:
 
Mnie też czacha paruje ,taka jedna kirasówka wejdzie i można z plebsu do burżuja .Wiem ,że prędzej nie wejdzie ,ale trza ryzykować
 
Przepraszam, chodziło o 70 %. Nie mniej 60-70 % to i tak uważam, że jest dużo. Nawet przy kursie 1.3.
Tomasz 70% przy kursie 1.3 jest kompletnie niewarte gry - początkowo myślałem, że to był żart, ale albo jest to żart stoicki, albo nim w ogóle nie jest.

I) 0,7 * 1,3 = 0,91
0,91 < 1 => gówno, nie gramy

II) 0,3 * 3,65 = 1,095
1,095 > 1 => value, gramy
 
Kurwa mać, już mi czacha paruje od wyobrażania sobie scenariusza main eventu z UFC. Chcę stawiać na tego Johnsona, ale jak nie pójdzie KO w 2 rundach, a DC go obali to może być placek...
Ja cały czas mam wrażenie, że DC to ugra... Rumble nie jest tak metodyczny jak Jones, i to mi w sumie nie daje spokoju gdy myślę o walce wieczoru
 
@Cloud, @raynor187
Witam Was również :)
Chyba mnie przekonał @Puczi i postawie 80zł na Vitora, nie jest duży pieniądz, ale zawsze na piwko będzie..
Wiem, że kto nie ryzykuję... :))
Dziękuje za podpowiedzi i pozdrawiam. Chyba 80zł na Vitora i pierwszy zakład w Unibet i ew. 40 zł oddadza :P
P.s. Zawsze Was czytałem, ale nigdy nie czułem, żeby się rejestrować i pisać, a widzę, że warto :) Miłego!
 
Tomasz 70% przy kursie 1.3 jest kompletnie niewarte gry - początkowo myślałem, że to był żart, ale albo jest to żart stoicki, albo nim w ogóle nie jest.

I) 0,7 * 1,3 = 0,91
0,91 < 1 => gówno, nie gramy

II) 0,3 * 3,65 = 1,095
1,095 > 1 => value, gramy

Matko, Puczi, jaki zgred :D
 
@kiras z dwójki Belfort Arlovski ja bym wybrał Phenoma. Narasta we mnie jakieś przeczucie, że może wygrać :fly: Na Arlovskiego coś drobnego, ale już bez "przeczucia".

a na Pyle'a nikt nie gra?
Ja gram, coraz bardziej podoba mi się na niego kurs, poleci singiel i dam go do szalonej kirasówki za grosze. Oby nie zaczął jeszcze dziadzieć... Ktoś coś kojarzy czy w ostatnich walkach zdradzał jakieś symptomy emeryta? Nokaut od Browna w gazie to nie hańba, Mein też bdb striker, niepokoi tylko, że tak szybko przegrywał... Na szczęście przeciwnik zero wygranych prze KO/TKO.
 
Będę coś kombinował z Rumblem,Veghiem,Cebulą.Po dorzucam oczywiście jakieś Kirasówki z kursami 1.3.Kogoś z dwójki Belfort/Arlovski też chce zagrać ale musze sie zdecydować.Czekam generalnie aż Unibet wystawi kursy na KSW bo ostatnimi czasy tam gram a swój kupon docelowy mam na BetSafe (Johnson+Maćkowiak) i coś na drugim buku chce zagrać.Może rzuce tego Karaoglu ale coś czuje,że Silva będzie sie bawił w parter a tam to zagadka.Nie wiem czemu mam takie przeczucie.Graham pójdzie przed czasem.Nad Gracie jeszcze pomyśle bo obstawianie walk Pudziana to zawsze nie wiadoma.
O Rumbla jestem w sumie spokojniejszy.Podnieś mnie na duchu z Wałujewem.



Kirasku też dobierasz taśmy pod trójkę Rumble Vegh Cebula ?


co do cebuli - jak chłopaki jestem spokojny. W stójce Karol zrobi z Narkuna poniemiecki bunkier, a Bońkowski na pewno dobrze przygotował obrony pod obalenia. Pomijam ze Celiński regularnie robi treningi w kimonach od ostatniej wygranej.


P.S. Polecam równiez to taśm podpiac Barcelonę oraz Sevillę na podbicie :lol:
 
@presecutor tylko Sztanga bez najmniejszych problemów obalał Cebule, a Narkun ostatnio z Goranem dobrze obalał
więc te defensywne zapasy to bardziej twoje życzenie niż rzeczywistość
 
Tak, tylko walka była dwa lata temu kiedy nie zajmował się tylko MMA. Od tamtgo czasu zrobił progres zarówno w stójce jak i w parterze.

Obalen nie bedzie, a będzie galareta z ryja, zobaczysz.
 
Tak, tylko walka była dwa lata temu kiedy nie zajmował się tylko MMA. Od tamtgo czasu zrobił progres zarówno w stójce jak i w parterze.

Obalen nie bedzie, a będzie galareta z ryja, zobaczysz.
a masz jakieś dowody na ten progres, bo nie przypominam sobie, żeby w walce z Goranem czy Kondraciukiem ktoś jakoś mocno szukał obalenia
 
upload_2015-5-20_9-46-18.png

Stowka na Antoniego, cala reszta na Tomka.
 
Co myślicie o kursach na Natala i Pyle'a? Dla mnie wydają się zachęcające. Main event tak emocjonujący, że chyba sobie odpuszczę stawianie.
 
Co myślicie o kursach na Natala i Pyle'a? Dla mnie wydają się zachęcające. Main event tak emocjonujący, że chyba sobie odpuszczę stawianie.
doświadczony Pyle, który w stójce powinien dominować, a w parterze zawsze jest ogromnym wyzwaniem vs zapaśnik, którego wejścia są dość dynamiczne, do tego dobrze chyba radzi sobie w parterze,walczył z samymi ogórkami
Colby miał trzy tygodnie na przygotowania do tej walki
 
Back
Top