Akop bije - Wrocław pije!

Nie jestem z Breslau, więc może nie powinienem się wypowiadać, ale wnioskowałbym zmianę nazwy tematu na:

Akopa biją - we Wrocławiu piją!
Breslau tak to tylko mówią miłośnicy starych fotografii i wycieczki starych Niemców którzy chodzą po rynku i mówią: "o tam strzelałem, tam czołgiem jeździłem".
 
Ano tak. Zapomniałem, że aktualna nazwa to Вроцлав :pjelen:
To tylko w uberze i u dostawców pizzy. Ostatnio byłem sobie w Kauflandzie (wiadomo dziadek jeździł czołgiem po rynku) i słyszałem wśród pracowników rosyjski (ukraiński) angielski i jakiś język latynoski. Polskiego nie słyszałem ale to pewnie ci co chodzą wkurwienie ciągle i się nie odzywają. :P

Btw. Ten hajs za rezerwację to w gotówce oddać, przelewem czy w sztabach złota?
 
Ano tak. Zapomniałem, że aktualna nazwa to Вроцлав :pjelen:
CqKktkpTURBXy85MDJhYTUxNTlmODFkYmVhMTkxYjU5M2U2MzYwYmMyZS5wbmeRlQLNA5gAwsM

:kis:
 
Ej kurwa właśnie dostałem telefon z Choppera, że chuj wielki z naszego ksw bo od jakiegoś czasu trzeba wykupić jakiś specjalny pakiet w Polsacie na puszczanie ksw w lokalu i oni o tym nie wiedzieli i myśleli że wystarczy tylko PPV wykupić. Tamten pakiet za dużo kosztuje i oni nie mają zamiaru go kupić. Ja pierdole :childcry:

@husarz @mewson @Mnichu @cRe co robimy w takim razie? Bo rezerwacje odwołałem i kasę mi zwrócą na konto.
 
Ej kurwa właśnie dostałem telefon z Choppera, że chuj wielki z naszego ksw bo od jakiegoś czasu trzeba wykupić jakiś specjalny pakiet w Polsacie na puszczanie ksw w lokalu i oni o tym nie wiedzieli i myśleli że wystarczy tylko PPV wykupić. Tamten pakiet za dużo kosztuje i oni nie mają zamiaru go kupić. Ja pierdole :childcry:

@husarz @mewson @Mnichu @cRe co robimy w takim razie? Bo rezerwacje odwołałem i kasę mi zwrócą na konto.
Melanż u Ciebie :fjedzia:
 
Ej kurwa właśnie dostałem telefon z Choppera, że chuj wielki z naszego ksw bo od jakiegoś czasu trzeba wykupić jakiś specjalny pakiet w Polsacie na puszczanie ksw w lokalu i oni o tym nie wiedzieli i myśleli że wystarczy tylko PPV wykupić. Tamten pakiet za dużo kosztuje i oni nie mają zamiaru go kupić. Ja pierdole :childcry:

@husarz @mewson @Mnichu @cRe co robimy w takim razie? Bo rezerwacje odwołałem i kasę mi zwrócą na konto.
Jestem :showdatass:.

Dla mnie to była zajebista opcja bo bym po pracy wpadł, wrzucił coś na ząb i zrobił dwa piwka i się zawinął. Niedzielę mam na mocno zaplanowaną i muszę być w top formie
 
Ej kurwa właśnie dostałem telefon z Choppera, że chuj wielki z naszego ksw bo od jakiegoś czasu trzeba wykupić jakiś specjalny pakiet w Polsacie na puszczanie ksw w lokalu i oni o tym nie wiedzieli i myśleli że wystarczy tylko PPV wykupić. Tamten pakiet za dużo kosztuje i oni nie mają zamiaru go kupić. Ja pierdole :childcry:

@husarz @mewson @Mnichu @cRe co robimy w takim razie? Bo rezerwacje odwołałem i kasę mi zwrócą na konto.
Dobrze, że przynajmniej powiadomili kurwie. Koryto jakieś ogarnąć można wcześniej jak Wam pasuje i pójść się najebać tam, gdziekolwiek puszczą KRS1.
 
Dobrze, że przynajmniej powiadomili kurwie. Koryto jakieś ogarnąć można wcześniej jak Wam pasuje i pójść się najebać tam, gdziekolwiek puszczą KRS1.
Jasne, tylko kurwa problem w tym, że nikt z nas nie wie gdzie puszczają
:mamed:
 
Back
Top