Akop bije - Wrocław pije!

1. Uber jest.
2. Trzeba było wybrać lepszą spelunę.
3. Trzeba było pić i płacić ;)

1. teraz może tak, byłem w 2016 :D
2. nic innego nie było otwarte o 5 rano
3. chcieliśmy pić i płacić, ale nie chciała lać
 
Wrocław mi się z 2 rzeczami kojarzy po nocno/porannej wizycie przed lotem, brak kurwa ubera i najgorsza speluna w jakiej w życiu byłem, gdzie klami od kibla bałem się przez chusteczkę dotykac :D . . . a i w sumie pijalnia, która miała być 24h, a zamykali o 4.
Całe szczęście, ze Cię nie zaprosiliśmy. Nie będziesz musiał tego znowu przechodzić :korwinlaugh:

zarcik wiadomo :beer:
 
Hejszowina najlepsza ❤️
Ale nie pierdol mi tutaj, tydzień później się możesz wspinać. Trochę już te góry tam stoją to Ci nie spierdolą
Nie mogę, jadę do Hiszpanii - najpierw nasze piachy, potem hiszpańskie ::snoopd::wszystkie bilety pobukowane, hotele, samoloty. Jeszcze nieraz się napijemy, spokojnie :baldwinwhiskey:
BTW ciągle się zastanawiam, kto jesteś, i czy się znamy :neildegrassewhoa:
Bo z informacji z Twoich teczek wynika, że nieraz się mijaliśmy :deniro::corn::benny:
 
Wszędzie są takie miejscówy nawet w tej waszej SUPER Warszawie i wcale to nie oznacza robaków w piwie i obszczanych kanap :lol:
Warszawa byłaby SUPER.... byłaby jak rusałka pląsająca po łące, jak piękna, niezbrukana, urocza, dzierlatka o sercu anioła... ale najechały ją stada niewyżytych parobków z rodu Słoików i teraz jest zajechana jak dupa cwela :lesnarhappy:
 
Nie mogę, jadę do Hiszpanii - najpierw nasze piachy, potem hiszpańskie ::snoopd::wszystkie bilety pobukowane, hotele, samoloty. Jeszcze nieraz się napijemy, spokojnie :baldwinwhiskey:
BTW ciągle się zastanawiam, kto jesteś, i czy się znamy :neildegrassewhoa:
Bo z informacji z Twoich teczek wynika, że nieraz się mijaliśmy :deniro::corn::benny:
Mam tak samo, tylko że ja się nie boję spotkać a Ty się migasz :watchingyou:
Warszawa byłaby SUPER.... byłaby jak rusałka pląsająca po łące, jak piękna, niezbrukana, urocza, dzierlatka o sercu anioła... ale najechały ją stada niewyżytych parobków z rodu Słoików i teraz jest zajechana jak dupa cwela :lesnarhappy:
Bez słoików to byście dalej gruz sprzątali po wojnie :lol:
 
Warszawa byłaby SUPER.... byłaby jak rusałka pląsająca po łące, jak piękna, niezbrukana, urocza, dzierlatka o sercu anioła... ale najechały ją stada niewyżytych parobków z rodu Słoików i teraz jest zajechana jak dupa cwela :lesnarhappy:
Gdyby nie cegły ze zdewastowanego Wrocławia to by Warszawy do dziś nie odbudowali!
 
Warszawa byłaby SUPER.... byłaby jak rusałka pląsająca po łące, jak piękna, niezbrukana, urocza, dzierlatka o sercu anioła... ale najechały ją stada niewyżytych parobków z rodu Słoików i teraz jest zajechana jak dupa cwela :lesnarhappy:
:juanlaugh:
 
Warszawa byłaby SUPER.... byłaby jak rusałka pląsająca po łące, jak piękna, niezbrukana, urocza, dzierlatka o sercu anioła... ale najechały ją stada niewyżytych parobków z rodu Słoików i teraz jest zajechana jak dupa cwela :lesnarhappy:
Prawdziwi warszawiacy wyginęli w powstaniu. Nie pierdol, że tych 200 co się w kanałach skitrali i tych 100 ocalałych żydków co w czterdziestym piątym spod podłogi wypełzli tak się namnożyło. Przecież to miasto to zlepek samych słoików. No może po Wrocławiu, gdzie tylko szwaby, kresowiacy i ukry. Do takiego Szczecina to chociaż Polacy się zjeżdżali
:putinlaugh:
 
Prawdziwi warszawiacy wyginęli w powstaniu. Nie pierdol, że tych 200 co się w kanałach skitrali i tych 100 ocalałych żydków co w czterdziestym piątym spod podłogi wypełzli tak się namnożyło. Przecież to miasto to zlepek samych słoików. No może po Wrocławiu, gdzie tylko szwaby, kresowiacy i ukry. Do takiego Szczecina to chociaż Polacy się zjeżdżali
:putinlaugh:
OHO TEGO NIE BYŁO STAĆ NA BILET NA PKS!
 
Prawdziwi warszawiacy wyginęli w powstaniu. Nie pierdol, że tych 200 co się w kanałach skitrali i tych 100 ocalałych żydków co w czterdziestym piątym spod podłogi wypełzli tak się namnożyło. Przecież to miasto to zlepek samych słoików. No może po Wrocławiu, gdzie tylko szwaby, kresowiacy i ukry. Do takiego Szczecina to chociaż Polacy się zjeżdżali
:putinlaugh:
Już? Pogadali sobie? To wypad do tematu o uchodźcach a nie będziecie mi tu mój Wrocław kochany szkalować :lol:
Nie, ale @respect chodzi w innej kategorii wagowej, to i trawienie alko jest inne... :stevecarell:
Oj to już nie te czasy i nie ta głowa. Ulańcem jakimś też nie jestem żeby mi się alko wchłaniało jak w gąbkę
 
Już? Pogadali sobie? To wypad do tematu o uchodźcach a nie będziecie mi tu mój Wrocław kochany szkalować :lol:

Oj to już nie te czasy i nie ta głowa. Ulańcem jakimś też nie jestem żeby mi się alko wchłaniało jak w gąbkę
Uff... Ale i tak wiem, że będzie do odcięcia rozrusznika :deniroclap:
 
Back
Top