Akop bije - Wrocław pije!

No właśnie miałem też pisać dzisiaj do Was w tym temacie. Ktoś się kreci w okolicach rynku?
Co do opłaty też mi się coś kojarzy, że kasują jakąś kwotę, która później jest do wykorzystania na barze.
Przez ich stronę można zrobić rezerwację. Zrobisz? Ja się dorzucę ile będzie trzeba. Nawet jakbyśmy mieli siedzieć we 2 to i tak przejebiemy ten hajs :redford:
No chyba, że po prostu wbijamy z nadzieją, że będzie miejsce w sobotę ;)
 
Tak było w nowy rok i kelnerka mówiła, że od jakiegoś czasu tak u nich jest.
Na 5-6 osób, które pewnie będą, opłaca się rezerwować tylko jeśli macie potrzebę siedzieć koło tv.
Ja mam potrzebę, chętnie obejrzę KRS do wódeczki tym bardziej, że walczy mój dobry ziomal ;)
Przez ich stronę można zrobić rezerwację. Zrobisz? Ja się dorzucę ile będzie trzeba. Nawet jakbyśmy mieli siedzieć we 2 to i tak przejebiemy ten hajs :redford:
No chyba, że po prostu wbijamy z nadzieją, że będzie miejsce w sobotę ;)
Mogę zrobić skoro można przez neta, nie ma problemu. Jeżeli biorą 200 od stolika to we dwóch też to rozjebiemy ;)

Tylko kurła przez neta zarezerwuje a nas posadzą gdzieś w kącie bez tv? :D dobra zadzwonię tam jutro trochę wcześniej i wypytam co i jak
 
Ja mam potrzebę, chętnie obejrzę KRS do wódeczki tym bardziej, że walczy mój dobry ziomal ;)

Mogę zrobić skoro można przez neta, nie ma problemu. Jeżeli biorą 200 od stolika to we dwóch też to rozjebiemy ;)

Tylko kurła przez neta zarezerwuje a nas posadzą gdzieś w kącie bez tv? :D dobra zadzwonię tam jutro trochę wcześniej i wypytam co i jak
Rozumiem. Mogę przelać kwotę za siebie, chociaż jeszcze nie wiem czy na 100% będę mógł wpaść.
Najwyżej się półdarmo najebiecie:lol:
 
Rozumiem. Mogę przelać kwotę za siebie, chociaż jeszcze nie wiem czy na 100% będę mógł wpaść.
Najwyżej się półdarmo najebiecie:lol:
Spokojnie, tam wszystko jest napisane, podali numer konta itd tylko nie ma podanej kwoty :lol:
 
Ej kurwie, nie będzie dla Was problemem to jakbym wjechał z dwoma ziomkami? Nic pewnego, ale załóżmy, że mogłoby się tak zdarzyć. Czy ma ich jakoś spławić?
 
30 zł od osoby rezerwacja, płatne przelewem z góry, do wykorzystania na barze później i mamy wspólny rachunek przez cały wieczór, nie ma możliwości rozbicia na pojedyncze (trochę chujnia).
Na 6 osób brać? Ewentualnie się później podzielimy w zależności od tego ilu nas będzie.
 
30 zł od osoby rezerwacja, płatne przelewem z góry, do wykorzystania na barze później i mamy wspólny rachunek przez cały wieczór, nie ma możliwości rozbicia na pojedyncze (trochę chujnia).
Na 6 osób brać? Ewentualnie się później podzielimy w zależności od tego ilu nas będzie.
Git.
 
No ale odpierdalasz ja już zabookowany hotel miałem wyskakiwać z tortu

hot-girl-wearing-tiara-burns-her-eye-lashes-on-her-birthday-cake-fail-1446485057.gif
 
Back
Top