Akop bije - Wrocław pije!

Dobra a macie jeszcze jakieś alternatywne miejscówki? Pod nasypem chyba nie ma nic z telewiozornią co nadawałoby się na taki wieczór?
W Winners ktoś był na Włodkowica?
Jakieś inne propozycje?
 
Dobra a macie jeszcze jakieś alternatywne miejscówki? Pod nasypem chyba nie ma nic z telewiozornią co nadawałoby się na taki wieczór?
W Winners ktoś był na Włodkowica?
Jakieś inne propozycje?
Ten chopper wygląda dobrze, ceny w sumie podobne do jakiegoś gówno sphinxa w wawie :D
Jakby co to mnie nie będzie.
Szok i niedowierzanie, co się stało? Umierasz? :roberteyeblinking:
 
Ja wstępnie na tak, nie jestem w stanie obiecać, bo mi dziecko w domu płacze:blank:
 
Alkohol zagładą polaków. . . wpadłbym nie tylko ciałem astralnym, ale alkoholu nie tykam :)
 
Od jakiegoś czasu w Chopperze płaci się z góry, bodaj 200zł, później jest to do wykorzystania na miejscu.
 
Mordziate mordy, kto rezerwuje jakiś stolik?

Od jakiegoś czasu w Chopperze płaci się z góry, bodaj 200zł, później jest to do wykorzystania na miejscu.
No właśnie miałem też pisać dzisiaj do Was w tym temacie. Ktoś się kreci w okolicach rynku?
Co do opłaty też mi się coś kojarzy, że kasują jakąś kwotę, która później jest do wykorzystania na barze.
 
No właśnie miałem też pisać dzisiaj do Was w tym temacie. Ktoś się kreci w okolicach rynku?
Co do opłaty też mi się coś kojarzy, że kasują jakąś kwotę, która później jest do wykorzystania na barze.
Tak było w nowy rok i kelnerka mówiła, że od jakiegoś czasu tak u nich jest.
Na 5-6 osób, które pewnie będą, opłaca się rezerwować tylko jeśli macie potrzebę siedzieć koło tv.
 
Back
Top