Akcja wsparcia #JajecznicaDlaMaterli

  • Thread starter Deleted member 2903
  • Start date
Status
Not open for further replies.
Ustalmy szczegóły następnej akcji dla Marcina i Janka, ja proponuję połączyć akcje i zrobić wspólną. Pytanie co gotujemy? Schabowy? Jakieś propozycje?
Nie ma chyba sensu robić akcji co chwila, lepiej zachować zapał na jakieś okazję. Gdyby Janek walczył, z johnsonem to bym był za, ale aktualne zestawienie nie jest warte moim zdaniem. Jestem za akcją dla Heldzika, najważniejsza walka w męskim MMA.

Co do potraw to z jajecznicą trafiłeś w 10. Akcje z obiadowymi potrawami, które wymagają więcej czasu i umiejętności kulinarnych, nawet w połowie się tak nie przyjmie moim zdaniem.
Proponuje jajka na miękko albo jeszcze lepiej - omlet! (nazwa cohones zobowiązuje :wink:)
 
Pyry z gzikiem
dla mnie super pomysl, Janek trenuje w Ankosie, Ankos to Poznan, Poznan to wielkopolska, wilkopolska to pyry
danie proste, kazdy bedzie umial przygotowac, ziemniaki mozna przyrzadzic na wiele sposobow:
fryty, puree, placek, zapiekanka, w mundurkach, pieczone, kopytka, kluski slaskie, cepeliny, leniwe, babka ziemniaczana, mlode, smazone, cwiartki, z wody, wódka ;) itd

#PyryDlaJanka - jutro coś przygotuje, moze sie przyjmie
 
Last edited:
Jako że walka z Mamedem, dziś z szyneczką i kabanosem wieprzowym.
GuufUGG.jpg
 
Dziękuje za przepis na jajecznice, jutro na śniadanie Sobie zrobie :D

Dobrze a teraz z innej beczki, jaki wypadek miał materla? wyjaśniło się już?
 
Dziękuje za przepis na jajecznice, jutro na śniadanie Sobie zrobie :D

Dobrze a teraz z innej beczki, jaki wypadek miał materla? wyjaśniło się już?
nie i nigdy się nie wyjaśni. co dzieje się na ulicach Szczecina tam zostaje, ot taka charakterystyka miasta.

cytując klasyk...



:lol:
 
Schab to dla mnie za wysokie progi :lol: Ale ostatnio zżarłem jajecznicę cebulową:

2uf6r15.jpg


200 g jaj (4 małe)
aż 130 g cebuli czerwonej
90 g buł (pod koniec dorzuciłem trzecią połówkę- jakkolwiek to brzmi)... o f...! właśnie przypomniałem se o zapomnianej, ostatniej, czwartej połówce. ZASCHŁA :cry:

Cebula smażona bestialsko długo, po czym olej [piekielny] odlany, bo nie lubię tłustej jajecznicy.

fn9qaq.jpg


575 kcal +- 25 kcal. Ok 34 g białka zamienionego bezzwłocznie w mięśnie.


BONUS !

Sama sól!
Daj spokój

63rm02.jpg

Czasem zjem parę- parenaście "na sucho", żeby poczuć niezmącony smak frytek; ale nie ma tego złego- pozostałe są wtedy bardziej "oblane", hyhyhyy.
 
Fajna akcja, a ja kurde teraz dopiero ją odkryłem...no nic, przynajmniej wiem w końcu o co wszystkim chodzi z tą jajecznicą

Po ostatnim pobycie w Gdyni i wizycie w knajpie "Zielony Rower" na Piłsudskiego odkrywam na nowo szczypiorek. Przełamałem nawet wrodzoną niechęć do dań bez mięsa;)) Jajeczniczkę serwują pierwsza klasa, a i różne ciekawości mają. @defthomas np. z moją żoną zamówili (i wypili) sok z trawy :D
Kompletnie nie kojarzę knajpy...ale w tym miejscu knajpy zmieniają się cały czas. Kiedyś latami była knajpa chińska a po niej to już chyba ze 10 innych...
Sok z trawy powiadasz...no tak, jeśli spojrzymy na google maps co się przed tym rowerem całym dzieje, to chyba akurat świeżo wyciskali ten sok ;)
 

Attachments

  • trawa.jpg
    trawa.jpg
    113.8 KB · Views: 50
Proponuję przy pichcić jeszcze,kilka jajecznic, co by Michał miał siłę do walki z Mamedem i żeby tę walkę wygrał. Pomimo, ze nas olał to może teraz sie zrehabilituje, a kolejna porcja jajecznic doda mu mocy!
 
Panowie to trzeba zrobić drugie otwarcie, chyba nie checie, żeby Mamed wygral:)?
 
Całym serduszkiem za Michałem!
huko7m.jpg
Miała być jajecznica, ale się wyszło inaczej :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top