Akcja wsparcia #JajecznicaDlaMaterli

  • Thread starter Deleted member 2903
  • Start date
Status
Not open for further replies.
A ja jestem kategorycznie przeciw akcji wsparcia No. 2. Pierwszą olał to drugiej nie powinien dostać.
 
A ja jestem kategorycznie przeciw akcji wsparcia No. 2. Pierwszą olał to drugiej nie powinien dostać.
W sumie racja, zlekcewazyl nas. Póki co akcje dla Janka trzeba zrobić, żeby nie odjebał tego co z Manuwą :(
 
A ja jestem kategorycznie przeciw akcji wsparcia No. 2. Pierwszą olał to drugiej nie powinien dostać.
Michu gdyby tą akcję jakkolwiek "przyjął" to automatycznie przyznałby, że coś było nie tak, zapewne menejdżment odpowiednio "uciszył" Cipao, po co ma robić sobie problemy. ja jestem spokojny o to, że akcję widział i zapewne nieźle się podśmiał. :)
 
Czyli co,wrzucamy filmiki z jazdy na wstecznym?
europe-reverse-car-gif-1219016.gif
 
Michu gdyby tą akcję jakkolwiek "przyjął" to automatycznie przyznałby, że coś było nie tak, zapewne menejdżment odpowiednio "uciszył" Cipao, po co ma robić sobie problemy. ja jestem spokojny o to, że akcję widział i zapewne nieźle się podśmiał. :)
Who the fuck cares co on widział, olal, to olal. Teraz robimy akcję dla Johna i Marcina!!!
 
  • Like
Reactions: mat
Chuj z odpowiedzią-wyrobimy sobie markę jako forum kulinarne, Knorr z Sokołowem zgłoszą się do sponsoringu i @defthomas spowoduje zlot na grubo:)
 
Kurrrrr.... wchodząc w ten temat (po długiej przerwie) chciałem zaproponowac Akcję wsparcia dla Mameda .... Kotlecik Schabowy na wzmocnienie .... czytam że wielu ludzi już na ten pomysł wpadło ... więc nic ciekawego i nowego nie wymysliłem i nie wniosę ....
 
Moim sktomnym zdaniem to Michal nie zasluguje na zadne kolejne akcje wsparcia. Po 42 stronach tematu w ktorym wpisalo sie setki fanow Michala, ten nawet tweeta nie wrzucil ze zwyklym "dzieki" a na bank wie o akcji...
Tyle jaj sie zmarnowalo na cohones...
 
Moim sktomnym zdaniem to Michal nie zasluguje na zadne kolejne akcje wsparcia. Po 42 stronach tematu w ktorym wpisalo sie setki fanow Michala, ten nawet tweeta nie wrzucil ze zwyklym "dzieki" a na bank wie o akcji...
Tyle jaj sie zmarnowalo na cohones...
odpowiedział na post Asi na fb z jajecznicą ale napisał tylko "Dzięki Asiu Emotikon grin tylko z boczkiem się liczy Emotikon smile"
 
odpowiedział na post Asi na fb z jajecznicą ale napisał tylko "Dzięki Asiu Emotikon grin tylko z boczkiem się liczy Emotikon smile"
Bo to juz trashtalk do walki z krolem kroli. Wiesz... tylko z boczkiem...
;)
 
Ustalmy szczegóły następnej akcji dla Marcina i Janka, ja proponuję połączyć akcje i zrobić wspólną. Pytanie co gotujemy? Schabowy? Jakieś propozycje?
 
odpowiedział na post Asi na fb z jajecznicą ale napisał tylko "Dzięki Asiu Emotikon grin tylko z boczkiem się liczy Emotikon smile"
Noi ta odpowiedź na post Asi, potwierdził to, że Michał olał cohones.
 
Proponuje ziemniaki w formie dowolnej, po schabowego musiałbym pójść do biedronki. Maja takie fajne gotowe zestawy.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top