Akcja wsparcia #JajecznicaDlaMaterli

  • Thread starter Deleted member 2903
  • Start date
Status
Not open for further replies.
Zdrowsza i drozsza.

500 gram za 3,5 PLN kupiłem na stoisku z dobrymi przyprawami=cena bez znaczenia.

Minionek w potrawach różnicy w smaku nie stwierdziłem ale na pewno estetycznie wygląda. Mówię o różowej. Ma podobno więcej minerałów
 
Witam, dobry temat na pierwszy post, wiec wrzucam swoja jajecznice na cebuli z grzybami.
IMG_0765[1].jpg
 
Czym się różni, bo widzę że popularna na cohones?
Szczerze mówiąc dokładnie nie wiem. Nigdy nie interesowałem się wartościami odzywczymi produktów itp, ale polecił mi ją dietetyk, potem słyszałem o niej dobre rzeczy od Pana Mauricza i osób z forum i zaufałem temu. Faktycznie jest kilkukrotnie droższa, ale patrząc na to ile jej zużywam to wydam na sól kilka złotych więcej w skali roku.
 
Wiecie panowie co dokladnie stalo sie Materli? Czytalem jakies plotki o bojce z nozem, ale wole sie upewnic.
 
Last edited:
ja zjadlem jajecznice na szyneczce i maselku, ale skoro MM ma nas w dupie to pierdole i nie wstawiam foty, o
 
no chyba nie myslisz że klamie? :P
Cipek niech się skupi na powrocie do zdrowia i treningach.
Nie no Grzechu, jak mozesz miec watpliwosci najmniejsze? Ja komus kto nie pogardza alkoholem wierze jak bratu. Po prostu milo by nam bylo jakby osobiscie dal wpisik maly. ;)
 
Teraz bym zrobił akcję wsparcia przed walką z Mamedem. Chyba nie ma wątpliwości za kim będzie cohones?!
 
Teraz bym zrobił akcję wsparcia przed walką z Mamedem. Chyba nie ma wątpliwości za kim będzie cohones?!

Myślę że akcje to tak z miesiąc wcześniej-ale nie liczyłbym żeby Michał na diecie ją sprawdzał:D
 
łeee, to ja właśnie robię wspierającą jajeczniczkę dla Cipao właśnie z okazji walki.

wiadomo kto faworytem cohones, tak jak mówisz @Comberku!!! :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top