Adwokaci bronią kiboli: Czym bójka w lesie różni się od walk MMA?

Puczi ja pierdolę co za tekst!! Wyimaginowany jak ja pierdolę. Spotkałeś się z taką sytuacją, że pszesz takie bzdety?
 
Puczi zgoda, sportowcy płacą podatki, składki itp. Ale co np. z osobami amatorsko trenującymi SW? Tu już sytuacja jest taka jak dla chuliganów.
 
Był taki program, nie pamiętam nazwy, ale koleś po kilku ustawkach, był poprostu zmasakrowany, łącznie z utratą wzroku. Był zdolny tylko pobierać rente, a ja za czyjąś głupotę nie chcę płacić.



Ci goście nie są profesjonalistami. Normalnie pracują. Nie poświęcaj wystarczająco dużo czasu na przygotowanie. Poza tym wystarczy, że ktoś dostanie kogoś poniesie i jest kaleka. Nie ma osoby która przerwie walkę. moze i większość respektuje zasady, ale ilu się znajdzie "psycholi".



Co innego urazy, kontuzje w sporcie, a co innego robieni z siebie kaleki.
 
Walki w klatkach tez byly nielegalne. Przez wiekszosc ludzi oceniane skrajnie negatywnie ze wzgledu na brutalnosc i ryzyko kalectwa.
 
Pani adwokat za bardzo nie wie o co chodzi, więc uprawia pustą sofistykę. Zestawia legalny sport z nielegalnymi ustawkami i na tym tle próbuje wykazać, ze to się niczym od siebie nie różni. W świetle obowiązującego prawa to marna linia obrony. To jednak nie problem.



Prawdziwy problem polega na tym, że często tak samo niedouczone 30-letnie Panie bywają sędzinami i wydają wiążące wyroki...
 
Klientka jest chyba jakaś mało inteligentna, najpierw trzeba się zapoznać z tematem a potem wygłaszać takie opinie :-):-):-) A tak w ogóle to nie wiedzicie czy od przyszłego roku na otwartym polsacie będą leciały ustawki ? :-)
 
np daleko nie szukając walka MMA w przeciwieństwie do ustawki odbywa się w ramach usankcjononowanego sportowego eventu.



Niech sobie kibice zalegalizują walki w lesie, kto im broni. Na pewno gawiedź z chęcią obejrzy 20 chłopa bijących się między sobą. Ach i zaprośmy jeszcze krakowskie drużyny, w końcu ze sprzętem jest bardziej widowiskowo. Od razu nazwijmy ich sportowcami, dajmy stypendia na uczelniach i stwórzmy dyscyplinę olimpijską. W końcu, czemu nie?



A teraz droga pani mecenas, czas na codzienną dawkę psychotropków, bo chyba odpłynęła pani odrobinę od rzeczywistości.
 
Podobno rekord oscyluje koło 500 chłopa
lol.gif










Pieć setek ludu napierdalającego sie gdzieś na polanie?! To jednak powinna byc dyscyplina olimpijska!
 
Matiatus,



Widzę, że jesteś człowiekiem niezwykle wyrozumiałym i podziwiam cię za to, ale pamiętaj że tak dyplomatyczne wypowiedzi mogą dawać jej chęć do życia, a ja na jej miejscu zrobiłbym to co jej mózg i przestał istnieć.



Sorka za chamstwo, ale jak kurwa myślę o tym, że przez takie osobniki sport, który kocham może być porównywany do jakiś napierdalanek sfrustrowanych gości, którzy dla klubów piłkarskich potrafią się dźgać itp. to mnie po prostu krew zalewa. Widocznie dla wypłaty można nawet resztki moralne stracić, bo co tu napominać o intelekcie. Więcej my już o tym napisaliśmy niż ona go przejawiła. :-)
 
Mozna by bylo robic imprezy tematyczne np pilkarze vs politycy, gornicy vs kolejarze, strongmeni vs kulturysci, swiat bylby piekny. Polska stolica przemocy! xD
 
Ja pierdolę, co to ma być ja się pytam ? Piszemy to tępej strzały jakiś list otwarty jako fani czy z osobna spamujemy jej skrzynkę i telefon ? Z drugiej strony uwaga w wypowiedziach, skurwiały noKAŁcik czy jaka to tam stronka znów gotowa podpierdalać nasze posty i oczerniać forum.
 
Kaczka



Poziom wpisów w tym temacie jest tak żałosny, że jaki jest sens zabierać tutaj MERYTORYCZNY głos?



Reszta



Zastanówcie się jeden z drugim parę razy zanim wyzwiecie na forum publicznym panią adwokat od k./i./t.s. i innych. Za te wyzwiska powinny polecieć bany, w tym i dla osób "zasłużonych" na forum.



Jak ktoś napisze coś co prokurator mógłby podnieść w sądzie (bo wszyscy idą w ten ton), to może się zdobędę na kilka słów. Na dotychczasowym poziomie nie ma sensu rozmawiać, a sam styl i język idealnie nadaje się do cytowania, pokazującego środowisko MMA w jak "najlepszym" świetle. Brawo!



Himalaje hipokryzji panowie....
 
Tak z innej beczki, to już dawno temu miałem w planach napisać art (do prawniczego czasopisma) o "statusie" MMA, które, drodzy geniusze, w Polsce jaki ma "status"? :). Casus "ustawek" też chodził mi po głowie.



Jak już go popełnię, to wyślę Venomowi. Nie wiem czy tu będzie sens go wrzucać, bo i tak chyba większość z panów wyżej nie zrozumie fachowej terminologii.



Żeby było zabawniej, na pyt. pani mecenas, nie odpowiedziałbym w identyczny sposób jak ta Pani, ale w równie intrygujący.



edit A nawet pomyślałem o Tobie Bubi... No to spsóbuj już teraz, w ramach zadania na ćwiczenia :)
 
Czym się różni?Przede wszystkim nie ma ochraniaczy, rękawic, sędziów i lekarzy, poza tym w forumule MMA nikt jak leżysz nie podejdzie i kopnie Cię z trepa albo nikt nie rzuci się na Ciebie w dwóch czy trzech. MMA a ustawki to dwa różne światy których nie można porównywać.
 
Zastanówcie się jeden z drugim parę razy zanim wyzwiecie na forum publicznym panią adwokat od k./i./t.s. i innych. Za te wyzwiska powinny polecieć bany, w tym i dla osób "zasłużonych" na forum.


Niby czemu?
 
Na głupote trzeba reagować tak jak się reaguje tutaj. Nie można głupoty zwalczać kulturą bo to nic nie da. Prędzej do głupiego dotrze "jesteś głupi i pojebany" niż "Ależ jesteś niemądry a twe wypowiedzi są skandaliczne".
 
GLF



A wg Ciebie można kogoś wyzywać? Podaj jakieś argumenty :)







Sprawa z linku dotyka MMA b. pośrednio, na dodatek nie jest tam nic przesądzone, jakieś zdanie wyrwane z kontekstu.



M. Noonan



Argumenty.... Chętnie poczytam i wykorzystam w art. Na razie nie padł żaden! Nawet 1 merytoryczny.



Nie liczę bzdur w stylu Last...



Sprawa ustawek jest mi obojętna. Chcącemu nie dzieje się krzywda i tyle... K. Kułak też bił się na gali, gdzie były walki "drużynowe". Piękny argument dla pani mecenas, która, a to już wiem, czyta ten temat.
 
No Przemyslaw tak właśnie sobie pomyślałem, jak będę miał trochę więcej czasu to pomyślę na jakiej podstawie możnaby tu coś tej pani zarzucić :-)



A jak napiszesz ten artykuł to wrzuć go tu na stronę, albo wyślij na mejla jak coś, chętnie poczytam.
 
Jak dla mnie to co powiedziała ta pani to w pewnym sensie obraza dla środowiska MMA i jego fanów, więc nie dziwię się,że niektórzy chcą wyrazić swój gniew również ją obrażając.
 
Jeden Bubi próbuje coś merytorycznie. Chociaż jeden... ufff. Inna sprawa, że mission impossible przed nim.



Jak już emocje opadną i zaczniecie myśleć, to zwróćcie uwagę na jeszcze jedno. Po co tym panom obrońca? Według Was ta pani powinna chyba opierać się na radzieckich przepisach. Tam jeśli adwokat uznał, że akt oskarżenia jest zasadny a oskarżony winny, to "przyłączał" się do oskarżenia.



Robicie z igły widły i tyle. 1, nieprzesądzające nic zdanie, wyrwane z kontekstu.
 
To jest mniej więcej tak jakby ktoś porównał zawód pani mecenas do innego zawodu kobiecego - tego ponoc najstarszego na świecie i dowodził, że przecież w jednym i drugim przypadku się bierze pieniądze za niejednokrotnie wątpliwe moralnie usługi, więc czemu jeden ma być legalny, a drugi w szarej strefie? Takiego sortu jest to porównanie, które zastosowała.
 
Myślę, że można, pytanie czy wypada.



Słowa tutaj zacytowane są idiotyczne, więc - o ile naprawdę one padły - nie widzę problemu by osobę publicznie stawiającą taką tezę nazwać idiotą. Podobnie, patrząc na poczynania w PZPN pana Gołosa czy pani Olejkowskiej, nie mam oporów przed zaliczeniem ich do grona imbecyli.



Nie przypominam sobie byś apelował o bany dla osób wyzywających Najmana, a tych było znacznie więcej. Znamy Twoją opinię na temat kibiców i ich wizerunku w mediach. Rozumiemy też, że ta pani jest Twoją koleżanką po fachu. No ale nie przesadzaj z agitowaniem za banami.
 
Back
Top