Adamek ostatni wpis przed walką życia

@Jebaka2000



Nie ma sensu się wdawać z nim w dyskusje, widać po stylu jego wypowiedzi ze jeszcze gimnazjum nie skończył i daje się ponieść emocjom które musi wyrażać za pomocą kilkunastu emotikonek. Najlepiej w ogóle nie czytać jego marnych wypocin, bo krew zalewa widząc na jaki poziom zszedł portal mmarocks. Jego posty maja na celu tylko prowokować innych użytkowników, typowy troll.
 
no to super Portalowcu od 7 dmiu bolesci :-)



chodząca wypocino pocisk do Ciebie



spinasz Du##ę i tyle mega napinaczu



a gimnazjum poszukaj w domu :-)



Trollu udzielający sie co 10 mc :-)



troll.jpg
 
Adamek przegra z jednego prostego powodu... bo walczy z Witalijem Kliczko :P:)



PS.a tak wogole to ten konferanjer Buffer z boksu to rodzina tego naszego Buffera z MMA?:D pytam dla pewnosci bo sa strasznie podobni:P
 
@Kumar



Tak, poznali sie jak już byli dorośli. To Bruce wpadł na pomysł żeby opatentować "Let's get ready to rumble"
 
:-)to był Michael Buffer:-)



z patenetem na zwrot powyżej :-)



schowaj się i ogarniaj temat :-)



(starczy tyle emotek )
 
Wez się dziecko nie kompromituj, Bruce zasugerował Michaelowi żeby opatentował ten zwrot i sam dopełnił wszystkie formalności dla brata.
 
mrtwig - Dlaczego Ty cały czas kogoś atakujesz ostatnimi czasy? Pamiętam ze zawsze można było z Toba wymienić normalnie opinie o sporcie, a teraz każda wymiana zdań z Tobą to flame war. Zrozumiałbym jakbyś z jedną osobą miał spinę ale co rusz z kimś nowym się przepychasz.
 
@Dazz



CZLOWIEKU, czytaj ze zrozumieniem bo mnie zaraz chuj strzeli.



"Bruce zasugerował Michaelowi żeby opatentował ten zwrot i sam dopełnił wszystkie formalności dla brata. "
 
@ Lucifer



Wcale nie dziwię się mrtwigowi, bo mnie ten debil dazz co raz bardziej irytuje.
 
Nie będę z tobą chlorze wchodził w dyskusję,szkoda mi klawiatury. Venom sprawdź mejla.
 
Dazz, wpierdol jeszcze więcej emotek do swoich wypowiedzi. No i nie zapomnij o jakimś śmiesznym gifie oraz przezabawnym, zniekształconym hasełku.
 
Ok, zanim wyjdę oglądać walkę, małe prediction.



Witalij Kliczko vs. Tomasz Adamek



Szczerze mówiąc - Haye pokazał, że świetny balans ciałem i szybkość nie wystarczyły na młodszego brata K. Nie wystarczą również na drugiego. Adamek musiałby całkowicie zdominować Kliczkę szybkością i pracą w ringu, lecz wydaje mi się to nie możliwe. Kliczko wykorzysta swoje warunki fizyczne, a jeśli będą kłopoty - użyje swojej prawej ręki i nie da się rozpędzić Adamkowi.



Wynik: Kliczko na punkty
 
Kliczko będzie trzymał Adamka na dystans i punktował, a jeśli Tomek będzie chciał wejść w półdystans, "Klinczko" go sklinczuje tak jak zawsze to robi.



Kliczko by KO 11rd
 
Chyba pomyliłeś braci, bo Witek specjalnie często nie klinczuje. Jak na swoje gabaryty bardzo dobrze walczy w półdystansie.
 
Ja wierze w zwyciestwo Adamka na punkty, bedzie probowal oslabic Kliczko ciosami na korpus, w klinczu rowniez. Zaatakuje tak w 6-7 rundzie szybkimi kombinacjami na korpus i glowe ktorymi wypuktuje zagubionego Kliczko.
 
Być może, ale według mnie to obaj bracia są nudnymi fajterami i często klinczują gdy tylko poczują zagrożenie. Liczę na Tomka, ale nie widzę większych szans na jego wygraną w tym pojedynku.
 
Dla mnie Kliczko przechodzi zwycięstwo nie będzie wdawał sie w zadne wymiany i



bedzię kontrolował walkę prostymi i Tyle w temacie.



kolego powyżej zastanów się co piszesz :-)



chyba nie chodzi o takie osobiste wycieczki Co??
 
Dazz - Skończ już prowokować.



Reszta - Skończcie najazd na Dazza.







Ja kompletnie nie widzę Adamka wygrywającego ten pojedynek, ale cóż wszystko sie może zdarzyć i choć zawsze kibicuję braciom za te akcje z PPV całym sercem za Adamkiem.
 
Można uważać, że jest nudny, ale nie można twierdzić, że dużo klinczuje, kiedy tego nie robi. Jak ma rywala na poziomie to daje świetne walki. Do starcia z Lennoxem przygotowywał się 2 tygodnie.



Mrtwig, ciosami na korpus Adamek raczej nie osłabi Ukraińca, bo brakuje tym ciosom wyrazu. Są szybkie, ale mało dynamiczne, dlatego nie zbyt mocne. Zresztą obijaniem korpusu przez pierwszą fazę walki Adamek u sędziów nie zapunktuje, a w ostatnich rundach Witek powinnien być świeższy od Tomka, który w końcówce walki z Grantem ciężko dyszał
 
Back
Top