Adamek ostatni wpis przed walką życia

ps. Wytykanie komuś błedów ortogrficznych w dyskusji jest tak słabe, że nawet żal to komentować.


Zwłaszcza, że osoba, która wytykała napisała "lubieć"...
 
Norbert, a co Ci Kliczko zrobił, że jesteś całym sercem z nim?Ukrainiec, który walczy pod niemiecką banderą, pewnie to było widzi mi się, nie kwestie pieniędzy między innymi...



Rozumiem, że znasz go osobiście i między innymi Ciebie wykorzystał tak jak o tym mówisz. Podejrzana taka niechęć i skłonność do sympatii dla rywala i takie parcie, że komentarz w tym temacie masz prawie co drugi:)



Ja raczej myślę, że Tomek ma łeb na karku, w porównaniu np do Nastka wypowiada się o niebo inteligentniej, a jednak to on jest z uderzanych sportów, nie grapplerskich jak judo. Co do wiary nie mam wątpliwości, że jest jak pokazuje, w innym wypadku olałby już to, bo jakoś nie sądzę, żeby to mu więcej sympatyków wielce rodziło.



No nic, bez urazy, ale życzę Ci, żeby ten wieczór był dla Ciebie bardzo niemiły, choć wiem, kto w walce jest faworytem :)



Do wakaszimazu, nie widzisz różnicy w sympatyzowaniu z którymś z bokserów, a byciu przeciwko niemu ze względu na postrzeganie jego osoby (pewnie wiara przeszkadza, bo teraz taka moda, że aż niektórym wstyd być wierzącym), w dodatku błędne, jeśli to nie conajmniej osobiste relacje z Tomkiem.
 
Ja lubię jako człowieka Kliczkę i szanuję go za jego dokonania i jak ktoś mu kibicuje to nie robi nic złego.
 
Jeśli ktoś liczy na Kliczkę, bo ma dobry boks, uwielbia jego lewy prosty, czy nawet mu się Kliczko wizualnie podoba to ok :D jeśli ktoś liczy na Kliczkę, bo nie lubi Adamka, jego image'u i tego, że chce zarabiać na swym zawodzie (choć wcale kokosów nie ma,a walczy efektownie, wygrywa, jest mistrzem świata w dwóch wagach) to już to jest ciut inna sfera :)
 
Akurat to nie tak że jestem jakimś wielkim fanem Kliczki poprostu to niechęć do Adamka ale akurat to nie ważne lepiej popisać o samej walce a nie moich antypatiach.
 
Wyrzucanie komuś, że jest niemcem lub wrogiem katolicyzmu skoro nie lubi Adamka, to efekt retoryki stosowanej przez naszych polityków (vide "ukryta opcja niemiecka") Norbert odważnie wyraził swą opinię i należy mu się szacunek. Sugerowanie nawet w żartach, że jest niemcem, żydem, satanistą, świadczy jedynie o umysłowej biedzie jego adwersarzy.



Edit: troszkę podkoloryzowałem z tym żydem i satanistą (tego nie widziałem) ale chodzi o styl prowadzenia sporu oraz rodzaj stosowanej argumentacji.



Adamek to nie święta krowa tylko osoba publiczna i nie jest kwestią patriotyzmu czy Go lubisz czy nie.
 
Born2kill napisał: "Do wakaszimazu, nie widzisz różnicy w sympatyzowaniu z którymś z bokserów, a byciu przeciwko niemu ze względu na postrzeganie jego osoby (pewnie wiara przeszkadza, bo teraz taka moda, że aż niektórym wstyd być wierzącym), w dodatku błędne, jeśli to nie conajmniej osobiste relacje z Tomkiem."







Wiesz co, jakoś nie dziwi mnie fakt, że w XXI wieku coraz więcej ludzi trochę wstydzi się wierzyć w te Chrześcijańskie bajeczki a np woli rozpatrywać swoje istnienie i istnienie wrzechświata poprzez dostępną wiedzę z fizyki, biologii czy chemii. Religia jest i zawsze była źródłem podziałów i chorych wartości.
 
Nie kumam jednej rzeczy co ma wspólnego wiara jednego z walczących ze sportem



chyba że spadną pioruny we Wrocku :-) w oponenta
 
"Nie kumam jednej rzeczy co ma wspólnego religia jednego z walczących z sportem "



Ja też tego nie rozumiem ale jak widac nie którzy mają jakieś problemy.
 
Panowie bo sie zapędzacie co wiara ma do tego że ktoś lubi lub nie Adamka, akurat w moim przypadku nie ma nic a do tego a i nie jestem satanistą ani nawet niemcem:)
 
Nie ja przecież pisałem, że stosunek do wiary Adamka ma wpływ na to komu w tej walce kibicuje Norbert. Dałem tylko luźną dygresję, żeby Born2kill nie dziwił się, że coraz więcej ludzi tłumaczy sobie swoje istnienie w trochę mniej banalny sposób niż przedstawia to Chrześcijanizm.
 
Witalij Kliczko: "Jeśli Adamek wygra z Arreolą, będzie mistrzem świata"



Skoro tak, to dziś jest czas Adamka:-)
 
przeczytałem na początku "Adamek ostatni wpis przzed końcem życia" :p mam nadzieję, że to nie jest jakiś zły znak



box_adamek_580_large.jpg
 
Wolna opinia...moim zdaniem to raczej zawiść wynikająca z czyjejś polskości (nieustanne marudzenie i zazdroszczenie bliźniemu;]) właśnie. Z resztą Norbert sam ujął, że nie ze względu na sympatię do Kliczki, a niechęć do Adamka kibicuje Ukraińcowi/Niemcowi.



Nikt nikomu nie zabroni kibicować stronie po której opowiada się mniejszość, nawet, gdy sprawa wchodzi na salony międzynarodowe jak tutaj. Ja kibicuję Adamkowi za jego styl, odwagę, umiejętności, serce, trzymam kciuki za te godziny, które spędzałem przy TV oglądając jego najważniejsze pojedynki, z Briggsem dwumecz, czy porażkę z Dawsonem, jedyną walkę, w której ktoś był od niego lepszy, a kto?Inny fenomen moim zdaniem, bo takim jest Chad Dawson. Kibicuję również za to, że reprezentuje Polskę. Niie wszyscy musza czuć się związani z tym krajem, ja się czuję, więc dopinguję innych, którzy tak mają i chcą reprezentować nasz kraj na świecie.



Co do wiary, religii, każdy ma swoje prawo do opinii, jednak ludzie za wiele by chcieli od ręki i czarno na białym mieć. Nauka to tekst, to informacje, które też czas pokazuje, że często były błędne. Nie ma jednej dobrej drogii, jednak każdy wie, że wiara daje raczej coś duchowego człowiekowi, nie dowody do ręki. Może wiara to nie książki, przynajmniej w porównaniu do wiedzy. Tyle, że to wiara w połączeniu z wiedzą techniczną pozwala wchodzić wielu najlepszym fighterom - w MMA również - do klatki po zwycięstwo. Nie wszystko co materialne jest najistotniejsze, życie wiele razy pokazywało jak psychika u człowieka potrafi działać cuda.
 
Houk,



www . sport pl/boks/1,64992,7723119,Witalij_Kliczko__Jesli_Adamek_wygra_z_Arreola__bedzie.html



Jak Adamek powinien bić się z Arreolą, aby wygrać?



- Nie mam pojęcia jak powinien się bić, to pytanie należy skierować do jego trenerów. Bardzo trudno jest przewidzieć przebieg pojedynku Adamka z Chrisem Arreolą. Ale wiem jedno, jeśli Adamek pokona Arreolę, to mogę powiedzieć, że w niedługim czasie zostanie mistrzem świata



----



sry za linka, inaczej nie idzie go wkleic
 
Sorka ale o zawiść to Ty mnie nie posądzej nie lubie Adamka i tyle ale nie za to że osiągnoł sukces bo na to akurat cieżką pracą sobie zasłużył w jakimś stopniu poprostu dla mnie jest fałszywy
 
Dołączam się do Kaczki czy redakcja zrobi wyjątek i będzie relacja z tej gali?



Bo ja nie wiem czy znajdę czas na taki rzeczy ;)



@Norbert podaj jakieś argumenty ,a nie tylko jakieś swoje fantazje opowiadasz.
 
Możesz tak uważać, jednak możesz się głęboko mylić. Nie wiesz dokładnie czym spowodowana jest Twoja wiara w jego fałszywość. Jak dla mnie gościu jest prawdziwy do bólu i może być wzorem i spełnieniem marzenia dla każdego człowieka, Polaka, który trenuje jakąkolwiek walkę...Nie jest jakimś cwaniaczkiem, który przewala całą kasę, ma rodzinę, poukładane w banii, wierzy, bo taki jego wybór, ale to podkreśla mocny charakter...i tyle, ja mu będę bił brawo za to jak go widzę i postrzegam.
 
31-letni Haye obejrzy pojedynek Adamka i Kliczki o pas federacji WBC wagi ciężkiej w domu przed telewizorem (start ok. godz. 23). Komu będzie kibicował? - Trzymam kciuki za Kliczkę. Mam nadzieję, że pokona we Wrocławiu tego polskiego głupka, zachowa tytuł, a potem stanie do walki ze mną - mówi brytyjski pięściarz na łamach niemieckiego dziennika "Bild".



:-)
 
Ja Adamka bardzo lubiłem do czasu jego walki z Gołotą. Ale to nie zmienia faktu, że dzisiaj sercem będę za Adamkiem chociaż rozum mi podpowida, że nie ma on argumentów na Kliczke, chociaż cuda się zdarzają więc może i tym razem tak będzie. WAR ADAMEK !
 
Back
Top