Adamek ostatni wpis przed walką życia

Odbieracie Adamka tak ja inaczej poprostu takie mam odczucie i tyle nie mam dowodów. Bywa tak że jednych sie lubi innych nie nie będe tłumaczył czemu mam tak z Adamkiem bo i tak wątpie byłbym wstanie to wyjaśnić poprzez forum(przynajmniej dzisiaj), zdecydowanie wole mówić niż pisać.
 
Kto jest lepszy? Adamek czy Haye?



Nie ma wątpliwości że Haye jest dużo mocniejszy....







......w gadaniu! Jest w tym elemencie niepokonany.







 
Na tle tego co generalnie proponuje wspolczesny boks, wszystkie walki Adamka sa bardzo ciekawe. War Goral !
 
Dazz poprostu staram się to przyjąć jako dyskusję na którą wmiare zawsze jestem chętny bo cholera tłumaczyć to tuż się nienawidze:)
 
Orintuje się ktoś czy ten RTL, który jest na polsacie cyfrowym pokaże walkę? Mam też telewizje Tp ale tam chyba nie ma co liczyc, ze jest RTL...
 
"Cyfrowy Polsat
Nie ma w ofercie RTL-u
Pay-per-view: cena to 39,90 zł, transmisja rozpocznie się od godz. 21:00 na kanale 50 oraz w jakości HD na kanale 118. O 19:30 rozpocznie się studio."

http://www.eurosport.pl/boks/adamek-kliczko/2011/gdzie-zobaczysz-adamka_sto2942189/story.shtml
 
Wyjdzie w praniu, ja RTL mam w Vectrze, jak będzie zakodowany to trudno, włącze jakiegoś linka. To i tak kpina, walka w Polsce, taka walka...a tu polskie portale pokazują jak dobrnąć do niemieckiego kanału, za to żadna polska telewizja nie transmituje tego wydarzenia. Mimo, że jest od nas z kraju :)



Jeśli jakoś komuś zakodują to mam nadzieję, że bedzie z tego afera europejska i kary dla Niemców, a jak nie... to się okaże;)
 
Adamek to jeden z nielicznych dzisiejszych sportowców których można uwazac za wzór do naśladowania.



"Adamek natomiast składa rączki mówi jaki jest wierzący a dla kasy to by się posrał do tego wykożystuje ludzi jak leci"



Nie widziałem go w żadnej reklamie, big brotherze, Mango, studiu razem z "ekspertami" od boksu. Adamek zarabia na boksie, gdyby był Amerykaninem lub Niemcem miałby gaże kilkukrotnie wyższe, niestety musiał się zadowalać ochłapami w porównaniu z tym co inni zarabiali.
 
Na kanale 248 Cyfrowego Polsatu jest nadawana szwajcarska wersja RTL. Nie mam pojecia czy i jak rozni sie ten program od standardowego RTL.
 
Wywalilo mi posta,dwa razy;)

Cyfra Plus
Nie ma w ofercie RTL-u: taką informację otrzymaliśmy BEZPOŚREDNIO OD OPERATORA. Kanał RTL Schweiz nie jest obsługiwany na wszystkich dekoderach." Tu pisali o RTL szwajcarskim tylko w kwestii Cyfry +...

Adamek w jednej reklamie wystąpił - Żywca. Tyle, że to też raczej prolokalne propagowanie produktu, patriotyczne, że tak powiem. Czymś innym byłby udział w reklamie funduszu emerytalnego, bo "bokserowi po czynnej karierze przyda się dobry fundusz emerytalny" ;)
 
Siemanko.
Wie ktos moze czy na RTL-u bedzie transmitowana cala gala czy tylko ME?
 
Stawiam na Kliczkę, ale do końca będę kibicował Adamkowi i czekał na niespodzianke:-)
 
4 ostatnie walki jak dobrze pamiętam na rtl będą na pewno masternak bedzie ,Alofabi i pewnie banks też
 
"wykożystuje ludzi jak leci, swoją drogą nieźle się wypromował mimo że do inteligentnych specjalnie nie należy."



Ty Norbert do najmądrzejszych też nie należysz.
 
Może się eurosport myli, ale widzę, że niektórym ciężko wejść w pomocny link i przeczytać;)



"RTL rozpocznie transmisję z gali od godz. 22:10. Wpierw zaprezentuje "odliczanie" do pojedynku Adamek - Kliczko, a od godz. 22:45 przeniesiemy się na stadion we Wrocławiu. Polak i Ukrainiec powinni wyjść na ring maksymalnie 15 minut później.



Ci, którzy wykupili transmisję w systemie pay-per-view będą mogli oglądać galę od 21:00 i zobaczą pojedynki z udziałem m.in. Andrzeja Wawrzyka i Mateusza Masternaka."
 
Norbert śmieszne, że mówisz o Adamku, iż nie jest zbyt inteligentny, a sam jakoś tą inteligencją się nie popisujesz.



@dazz jesteś 8 letnim pokemonem :-)
 
@Bubi



Słuchaj nie o to chodzi zebyś pokazywał swoje bagnOO :-)



i wrzucał swoje osobiste wycieczki jak w innym temacie :-)



w stosunku do mnie kollego:-)
 
Adamek to osoba publiczna więc jest narażony i na krytyke a jak widze to też zbyt bystry nie jesteś więc daruj sobie.
 
Droni, Adamek leżał na deskach też z jakimś Rumunem. Witek prowadził na punkty w każdym pojedynku, nawet tych przegranych, w swojej karierze przegrał jedynie kilkanaście rund. Adamek go nie wypunktuje. Kliczko przez decyzje.
 
@Jebaka2000



Chodziło mi o to że ten super bohater wrzuca jakies osobiste wrzutki



,,wykożystuje ludzi jak leci, swoją drogą nieźle się wypromował mimo że do inteligentnych specjalnie nie należy."



,,Ty Norbert do najmądrzejszych też nie należysz''.



sorry no BONUS :-)



powinien sie ogarniać :-)
 
Back
Top