Adamek - Kliczko na PPV?

Pisalem kiedys o tym na Wykopie kiedy ludzie narzekali na reklamy na gali Adamek - Golota, w pewnym sensie jest to nauczka dla nich. Teraz moga sobie obejrzec bez reklam ;)
 
Moze sie myle, ale wydaje mi sie, ze ewentualne powodzenie systemu ppv w Polsce moze oznaczac takze dla nas wiecej gal dostepnych do obejrzenia w TV. Oczywiscie odplatnie, fakt MMA to wciaz nie ten poziom popularnosci co boks, jasne nie za tak duze pieniadze, ale jednak. Narzekajac na ograniczone mozliwosci startow i zbyt niskie dochody polskich zawodnikow musimy sobie jednak zadac pytanie kto ma te starty i dochody zapewnic? Odpowiedz jest tylko jedna i jest banalnie prosta, musimy to zrobic my, kibice i widzowie. Kupujac bilety, ogladajac reklamy lub wykupujac ppv. Jezeli bedzie wystarczajaca ilosc ludzi gotowych za to zaplacic i zacznie sie to po prostu oplacac bedzie coraz wiecej gal i beda one coraz lepsze, w innym przypadku pozostanie nam dalej narzekac.
 
Dzięki! Mi ta stronka ostatnio właśnie przestała działac, a tu patrzę - wrzucasz linka! I o dziwo działa! Dodano widzę com przed pl w adresie, stąd problem u mnie . :-)
 
Mowiac szczerze, skoro z UFC tez platnych gal sa awsze streamy jeden na drugim to czemu mialoby tu nie byc;) Ja jednak licze na RTL, bo podejrewam, ze ladniej nie bedzie na zadnym ze streamow, choc mogę sie mylic :)
 
Chyba każdy wie ,że będą z tej gali streamy.



Ale taką walkę na kiepskiej jakości nie wypada oglądac ;p
 
Bardzo proste rozwiązanie: pójdźcie do knajpy. Oczywiście jeżeli macie pokazać jakieś ID.



a, sory, zapomniałem, że niektórzy muszą cały czas siedzieć przy kompie i na*ierdalać posty :-)
 
Televised
Middleweight bout: Mariusz Cendrowski vs. Anton Sjomkin


  • Cruiserweight bout: Ola Afolabi vs.
    22px-Flag_placeholder.svg.png
    TBA.
 
http://sport.gadu-gadu.pl/5649276687503719290/kibice-wykiwali-platna-telewizje1-i-to-zgodnie-z-prawem1
 
A tam z Rusiewiczem - zobaczymy debiut TBA w boksie!


A tak poważnie - pierwszy raz widzę pełną rozpiskę gali. Trochę mało Polaków, jak na polską galę.
 
Jednak się skusiłem, doszedłem do wniosku ze Polacy nie walczą co tydzień o tak prestiżowy tytuł.
 
Gdyby walkę komentował Pindera + ktoś to bym się zastanowił. Za Kuleja z Kostryą 40 zł nie zapłacę.
 
Patrząc na pełną rozpiskę - jak na standardy bokserskie jest dobrze. Jak na standardy gal z Kliczkami nawet bardzo dobrze.
 
Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, sobotni pojedynek o pas WBC wagi ciężkiej pomiędzy Tomaszem Adamkiem (44-1, 28 KO) a Witalijem Kliczką (42-2, 3 KO) będzie nieodpłatnie dostępny dla abonentów platformy n.



Właściciele "n-ki" zadecydowali podobno, że nie będą kodować sygnału telewizji RTL podczas polskiej "walki XXI wieku", czego do tej pory domagał się obóz ukraińskiego mistrza świata. W sobotni wieczór sygnał RTL oglądać będzie można na kanale 109.



yale.pl
 
Back
Top