Adamek - Kliczko na PPV?

Jakie zainteresowanie boksem, myślałem że ta dyscyplina upada ale ja i tak nie dam za walkę Adamka nawet złotówki.
 
Zawyżona cena (jak rozumiem Vivendi jak zwykle lupi zarobić na realizacji, a K2 ma słabych speców), która odstraszy wielu zainteresowanych (wiecie dlaczego w Polsce VOD za 10-12 zł dobrze się sprzedaje, a pakiety po 30-50 zł nie? Bo większość odbiorców nie będzie miała oporów przed wydaniem drobnej sumy, ekwiwalentu ceny paczki papierosów czy drobnych zakupów, to potwierdzają wyniki badań sprzed roku).
Do tego fatalnie rozegrano rozmowy z niemieckimi partnerami (dogadanie się z RTL powinno mieć miejsce kilka miesięcy temu) przez co wielu potencjalnych odbiorców dowiedziało się o darmowej alternatywie RTL z Astry.
Do tego na miesiąc przed galą nie ma zapełnionej rozpiski (czyt. potencjalny widz ma świadomość, że kupuje kota w worku, a nie produkt wart swojej ceny) i najważniejsze...

Jak do cholery na 3 tygodnie przed tym wydarzeniem można ogłaszać PPV? HBO, SHOwtime czy UFC dawno swoją promocję zaczynają z 4-6 tygodniowym wyprzedzeniem, by dać sobie czas na podjęcie wszelkich odpowiednich działań marketingowych. 3 tygodnie w FTA, tak, ale nie w PPV, gdzie trzeba przekonać potencjalnych subskrybentów do zakupu pakietu transmisji.

To nie ma prawa się udać. Popełniono zbyt wiele kardynalnych błędów na zbyt wielu polach. Już widzę K&L, którzy z uśmiechem na ustach patrzą jak K2 zarzyna potencjalnie jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych ostatnich lat.

10 euro i tak za dużo jak na takie wydarzenie - nie bez powodu K2 trzyma się RTL i omija Sky.
 
@Norbet boks pod upada w USA bo brakuje im już talentów ale w Polsce dzięki np.Adamkowi poziom cały czas wzrasta i możemy miec w przyszłości nowych mistrzów.
 
@up
Dla mnie to nie jest już to samo co chociaż 15lat temu, boks od dawna mnie nudzi.Zawodnicy już tacy nijacy są.
 
W boksie nie ma osobowości takich jak Tyson,Lewis czy chociaż Gołota. Boks upadł. W Polsce śmieszne gale na których nasi herosi obijaja mocarnych, potężnych Węgrów, Słowaków czy inne tuzy światowego boksu zniechęcają ludzi. Nawet taka walka jak Adamek - Kliczko nie zagwarantuje wielkich wpływów z PPV. U nas ten system jest nowością, cena też jest wygórowana. 40 zł to miej więcej miesięczny abonament telewizyjny, więc przysłowiowy Kowalski odpuści. Oczywiście znajdzie się kilku sympatyków którzy wykupią to, lecz będzie to mała liczba. Chciałbym by to PPV było totalnym niewypałem. Cena którą Polacy są w stanie zaakceptować to ok 20 zł. Sam wybiorę streama. Za 40 zł wolę kupić coś dziecku niż oglądać średnie widowisko.
 
Twierdzenie, że boks upadł jest śmieszne. W mma nie ma gwiazdy pokroju: Pacquiao, Mayweathera, braci Kliczków czy Haye'a- ostatecznie GSP w Kanadzie. Nikt nie zarabia podobnych pieniędzy, co wyżej wymienieni zawodnicy, nikt nie pojawia się w czołówkach brukowców czy najpopularniejszych programach. Faktycznie w Ameryce Południowej UFC radzi sobie świentnie, ale na wszystkich innych kontynentach nie ma nawet mowy o równożędnej walce między mma i boksem. Walkę Władka z Hayem oglądało ponad 500 mln osób na całym świecie!!!
 
Tens



Ile masz teraz nazwisk które zarabiają tyle co K2 Pacman Maywather? Ja nie twierdzę że MMA przegoniło Boks, nie o to mi chodzi. Masz kilka nazwisk. W ciężkiej wieje nudą, Oprócz Pacmana i Floyda masz nudę w innych kategoriach wagowych. Zobacz sobie nasze podwórko.
 
W ciężkiej nuda, fakt, ale nuda w innych kategoriach wagowych? Od koguciej do półciężkiej, pomijajać super kogucią i super piórkową jest bardzo ciekawie.
 
Ale dla szerszej publiki są to nazwiska anonimowe. Ty boksem sie interesujesz z tego co widzę, ja przyznaje nie do końca gdyż mnie nudzi. Dla mnie na te chwile gwiazdami sa Pacman, Floyd i K2.
 
Nie jest, bo MMA pokazało, że sam boks niewiele znaczy. Fighterów wcale nie brakuje, ja tam dobra walkę zawsze chętnie obejrzę. Dla mnie to co innego, tam wiem, że nie musze patrzeć jak się broni przed obaleniem, wiem, że nie będzie parteru, a jedynie strategiczne bądź brawlowe "pranie po mordach" :)
 
Na Cyfrowym Polsacie i na Toya też będzie.



http://media2.pl/media/83139-cyfrowy-polsat:-walka-adamek-kliczko-w-ppv-za-40-zl.html



http://media2.pl/media/83147-kliczko-adamek-w-telewizji-toya.html
 
A darmowy stream będzie - to mnie interesuje - nie zaminerzam płacić. Ew. RTL po szwabsku też oglądnę
 
Powiem szczerze ze zaplacilbym te 40zl zeby obejrzec Adamek vs Haye w HD, ale nazwisko Klitschko skutecznie mnie zniecheca do zaplacenia jakiejkolwiek kwoty. Poczekam 24h i sciagne sobie wersje HBO.
 
Nie wykluczam, że namówię ojca i obejrzymy walkę, kupując PPV. Jeśli miałbym osobiście wykładać za to kasę - never
 
Na kanale PPV bedzie leciala walka na okraglo, tak wiec nie spodziewalbym sie zadnej powtorki na otwartym kanale.
 
Gadałem ze swoim ojcem, i ojcami znajomych (wiek mniej więcej 48-58) i dla nich wydanie 40 złotych na walkę Adamka, to za dużo. Jak ktoś wyżej pisał, mniej więcej wydają na TV 40-50 złotych abonamentu, to jak dla nich za dużo płacic za jedno wydarzenie. Nie wiem jak reszta społeczeństwa, ale tak jak patrzyłem u siebie to dla wszysktich to troche za duża cena :)
 
Ja bym powiedzial tak, wiekszosc tych, ktorzy wogle interesują się tą walką stać byloby na oplate, ale dla samego protestu nie chcemy, bo faktycznie w stosunku do innych oplat jest to sporo. Idac tym tropem uwazajmy jednak, bo abonament wzrosnie do 200zlotych jak będzie się o nim mowic jako tanim;)
 
Nie wiem czemu wszyscy robią z tego taki problem, planowaliście oglądać tą walkę sami? Bo ja na pewno nie i obejrzę ją z kolegami wydając przy tym jakieś marne 5 zł. Jebane polaczki jak zwykle narzekają! :-):-):-)
 
Mam nadzieje że oglądalność w tym systemie będzie tak słaba że Polsat zrobi to poraz ostatni . W razie sukcesu można się spodziewać że chciwość skłoni ich do zakodowania kolejnych gal .
 
Back
Top